Ar pastebite, kad vos tik lapai ima gelsti, “Instagram”, “Pinterest” bei žurnalų puslapius užplūsta didelių megztinių nuotraukos. Ypač populiaru susisiausti į tokį minkštuolį ir fotografuotis apglėbus puodelį karštos kavos ar arbatos. Gražu. Ir be jokio sarkazmo sakau, nors ir žinote, kad nesu didelė rudens ir su jo jaukumu susijusių dalykų gerbėja. Vistiek gražu. Tačiau pati niekada nevertinau tokio drabužio, esu kelis turėjusi, bet nelipo. Kodėl? Man didžiulis megztinis yra labai smarkiai už komforto zonos ribų. Aš bijau vėsesniu oru į lauką išeiti be striukės ar palto. O megztinis atrodo labiau vidinis nei lauko drabužis. Nors ir suprantu, kad už ploną paltą jis dažnai šiltesnis.

Ir dar, jau žinote, kad nesu megztų rūbų gerbėja. Aš gi ne kokia liekna gazelė, tad visi mezginiai mane tik padidina. Šilta, puru, gražu, bet tampu balionėliu.

Visgi, visai neseniai radusi vieną gražuolį, tokios tobulos ir tikrai madingos spalvos, tokiomis didelėmis atraitotomis rankovėmis, su kišenėmis… negalėjau praeiti. Ir teko lįsti iš savo komforto zonos, nes negi slėpsiu spintoje? O mano outfitų tikslas, priminsiu, tiesiog patogumo ir grožio kasdienėje aprangoje paieškos. Idėją pagauti gali bet kas, jokia ekstravagancija nėra būtina norint atrodyti gražiai. Tinka į paskaitas ar darbą, kuriame nėra griežto aprangos kodo. Aš nemokau jūsų derinti – aš ieškau!

Tęsiant problematiško rūbo temą. Jau prigalvojau gausybę labai paprastų aprangos variantų su šiuo megztuku. Tačiau visi jie tinkami vėsiam ir saulėtam orui. O ką daryti jei lyja? Jei vėjuota? Žiemą? Negi tokį megztuką galiu traukti tik tas kelias trumpos bobų vasaros dienas? Patarkit! Kokio dydžio palto reiktų, kad sulįsčiau su šiuo megztuku? O gal juos dėvi tik tos, kurios gyvena “keli žingsniai iki automobilio” ritmu?

Mano derinys yra paprastas. Tokių šimtus pamatysite google paieškoję “big cardigan”. Dviračio neišradinėju. Beje, žinau žinau, kad daugelis fashionistų nekenčia pėdkelnių ir iki lapkričio laksto nuogomis kojomis. Ir tegul. O man šalta ir negražu rengtis sunkiais drabužiais, vyniotis kaklą skara ir nuoginėti. Tetulytės sindromas, noriu visus šiltai aprengti. Kūno spalvos kojinių nemėgstu, nes tobulų nerandu. Spalvotas mėgstu, bet ne visada noriu. Todėl renkuosi saugų storų (na šios kol kas dar tik 40den) juodų pėdkelnių variantą.

Suknelės ir skaros pasirinkimas gal ir nepasirodys tobulas, tačiau aš stengiuosi derinti tuos drabužius, kuriuos turiu. Ko trūksta – ieškau atsakingai. Neperku viso derinio, turimus drabužius dėviu. Iš dalies mano šie outfitai apie tai ir yra. Tu gali iš vakaro sugalvoti nerealų derinį, pasidėti drabužius ir ryte, lėkdamas pro duris žvilgtelėsi į orų programėlę. Aha, 10 laipsnių. Ir suprasi, kad nė vienas tavo šalikas nedera. Ir ką tada? Persirengti? Lėkti ieškoti naujo? Ar prisiminti trendą, kad apie nederančių dalykų derinimą?

Rankinė “DingoM” skaičiuoja jau antrus metus. Gavau ją gimtadienio proga. Man asmeniškai ji tikrai keista, nežinau ar džiaugiuosi pasirinkusi tamsiai mėlyną spalvą, nes realybėje ši labiau pilkšva. Tiesiog man atrodo kitos spalvos oda būtų vizualiai gražiau dėvėjusis, nes pilkšvai mėlyna jau nuo pat pradžių atrodė ne prabangiai, o taip kažkaip lyg smarkiai patrinta. Mieste mačiau žalią, atrodė solidžiau. Užsegimai (karabinai), kuriais pritvirtinamas ilgas diržas, taip pat ilgai nelaikė, gal pusmetį, nors nenešioju akmenų, todėl mes su vyrų patvarkėme savaip.

Čia gavosi tokia trumpa rankinės apžvalga po poros metų dėvėjimo, gal kažkam bus naudinga, jei planuojate pirkti. Kaip matėte mano kitų derinių nuotraukose “no name” odinė kuprinė po metų kasdienio nešiojimo tikrai atrodo vis dar puikiai :). Tad ne vien nuo dėvėtojo viskas priklauso.

 

Aprangos suvestinė:

Megztinis: “Mark&Spencer” iš dėvėtų rūbų parduotuvės “50ct”, Basanavičiaus g., XL dydis, 9.50 EUR.

Suknelė: “H&M”, 46 dydis, 30 EUR. Apie jos įsigijimą rašiau čia, tad turiu jau pusantrų metų.

Skara:  dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct”, Mindaugo g., 3.50 EUR.

Pėdkelnės: “Lidl”, 99ct. 😀 😀

Batai: “Grinders” iš kerzų parduotuvės Basanavičiaus g., 89 EUR. Apie jų įsigijimą rašiau čia.

Rankinė: “Reikalai Adelaidėje” iš DingoM. 155 EUR. Vyro dovana :).

Auskarai: “Humana”, 2 EUR.

Apyrankė: “Humana”, 2 EUR. Jau visi pora metų prabėgo nuo tada kai jums ją rodžiau.

Akiniai: “Furla Play”, dovana.

Kaip matote, dar nė vienas mano derinys nepraėjo be drabužių iš second hand. Taip pat pastebėkite, kad daiktus aš turiu gana ilgai, nesvarbu, ar tai hm suknelė (greitosios mados rūbą turbūt reiktų išmesti po sezono?), ar už porą eurų SH pirktas papuošalas.

Aš noriu su jumis pabendrauti, todėl šį kartą klausiu, ką manote apie didelius storus megztinius. Ar jie patogūs, ar tik gražūs? Kaip juos dėvėti kai lauke tikrai šalta ir niūru? Ar turite tokių? O gal kaip ir aš, metų metus grožitės ir nedrįstate pirkti?


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.