Savaitgalis Klaipėdoje: ką rengtis, ką veikti, kur valgyti ir gyventi?

Estimated read time 6 min read

Su kuo bepakalbu, atrodo, kad ši žiema buvo viena sunkesnių. Kas pervargo, kas nuolat serga, kas visai nuotaikos neturi. Aš ir pati jau skundžiausi, kad nebegaliu net palto pakęsti (to paties, kurį vis dar matysite šiame įraše), sunku keltis, nėra nuotaikos, turiu įsisenėjusi nervo uždegimą, greitai ir dėl visko apsiverkiu, atrodo lyg per žiemą būčiau pasenusi bent jau penkmečiu. Reikia taisyti reikalus ir pasidaryti bent mažas atostogas. Kas, kad neišeina išlėkti į šiltus kraštus, kartais pakanka pakeisti aplinką. Banali tiesa. Ir galėdama išsirinkti www.laisvalaikiodovanos.lt pramogą aš truputį pagalvojau apie vakarienę dviems tamsoje, šiek tiek apie masažą, bet pasirinkau paprastą, banalią nakvynę viešbutyje.

Kur Klaipėdoje apsistoti

Tiesa ta, kad kiek kartų buvau Klaipėdoje, tiek kartų žiūrėdama į “Old Mill Hotel” galvodavau, kad norėčiau jame apsistoti, tik vis neprisiruošdavom. O čia proga.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Taigi, vienai nakčiai išleidome “Laisvalaikio Dovanos” kuponą, dar vieną nakvynę užsisakėme tame pačiame kambaryje tiesiog atvažiavę ir besiregistruodami (paslaptėlė – gavosi pigiau).

Kodėl norėjau čia gyventi? Na pažiūrėkit koks gražutis. Įveskite gūglėje “Klaipėda” ir pažiūrėkite nuotraukas – kas antroje pamatysite šį pastatą. Mums teko kampinis kambarys su langais į upę ir perkėlą.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Esu žmogus, kuris nuobodžiauja ir žiovauja patekęs į botanikos sodą ar panašias vietas, bet tik duokit man technikos. Kol būdavome viešbučio kambaryje, aš vis prišokdavau prie lango ir spygaudavau “laivas plaukia, žvejai išplaukia, žvejai parplaukia, kateris plaukia!”. Ir taip net naktį.

Taigi, man čia pati geriausia vieta, kurioje buvo galima apsigyventi. Apie patį kambarį kažko daug pakomentuoti negaliu – visiškai tipinis 3 žvaigždučių viešbučio kambarys su nuostabiu vaizdu. Pusryčiai irgi tipiniai. Sekmadienio rytą pataikėme į piką, tai buvo lengvas šokas, kad nei vietos, nei maisto, bet ir to, ir ano greitai atsirado :).

Ką Klaipėdoje veikti?

Būti turistais!

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Galima tipiniais, kurie fotografuoja žymius objektus, kaip antai…

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Arba galima gėrėtis žirafomis-robotėmis!

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Aš jau esu minėjusi apie savo pamišimą dėl kranų? Juk tikrai minėjau, nes net Vasarė (atrodo) man siuntė linkėjimus ir nuotrauką su kranais iš Londono. O čia ne šiaip kranai! Čia žirafos! Jau kaip man gražu, kaip gražu!

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Taip pat, net jei šimtą kartų tai patyrei, nuostabi pramoga yra persikelti keltu. Kaina vos 80ct, bet tos kelios minutės linksmos.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Ir vaizdai gražūs.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Savaitgalis buvo saulėtas, todėl mes su malonumu nuėjome iki Lietuvos Jūrų Muziejaus. Aš jame buvau tik vieną kartą, prieš daugiau nei 10 metų, tad norėjau užsukti į vidų. Bilietas kainuoja 7 eurai žmogui, jei norite eiti į delfinariumą, teks pakloti dar 7. Mes apsiribojome tik akvariumu. Ir tiesą sakant, tas muziejus man pasirodė liūdnas. 7 eurų negaila, aš tikiu, kad už juos bent ruoniukams gal valgyti nuperka, bet šiaip… meh…

Na, galima pažiūrėti iškamšų.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Ar paspoksoti į visokias jūros gėrybes ir kriaukles.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Nesakau, kad čia kažkas blogai, kažko trūksta, aš kažkuo nepatenkinta, tiesiog man kažkaip pasirodė nuobodoka. Prisimenu vasarą buvome tokiame mažučiame Salako jūrų muziejuke, tai man jis gal net didesnį įspūdį padarė. Žinoma, ten nėra nei ruonių nei pingvinų, bet šie padarėliai, užuojautą tik kelia. Visgi tai yra viena iš vietų, kurias galima aplankyti ir praleisti pusdienį. Kad ir pačilinti toje tvirtovėje.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Ir dar… Klaipėdoje yra jūra! Todėl iš viso net nėra reikalo klausti ką veikt. Šį kartą jūrą lankėme prie šiaurinio molo, nes aš ten dar nebuvau buvusi.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Kur Klaipėdoje valgyti?

Klaipėdoje yra gana žymi kavinė “Klaipėdos senamiestis”. Net aš ten buvau porą kartų. Tad natūralu, kad iš karto pasukome ten… Bet beeinant kažkaip pamąstėme, kad et, taip neįdomu… Tai paklausėme gūglės, kur burgeriai ir mums sakė, kad eitume į “Sinners Burgers”. Tai ir nuėjome.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Ir dar kitą dieną grįžome (o tai viską pasako) ir į puotą jau įtraukėme dar ir desertus.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Ar esu kada sakiusi, kad tinginys yra mano ever ir forever skanėstas?

Ką rengtis jaukiam savaitgaliui?

Ši įrašo dalis universali. Ir vėl bandau parodyti, ką rengiasi eiliniai žmonės. Šį kartą norėjau ir patogiai, ir gražiai, ir kad šalta nebūtų, ne suknelės, ne megztinio. Ai, moterys… Dar kažkaip vis svarsčiau, kad tą savo švarką reikia įtraukti į aprangos rutiną, tai va ir pasirinkau klasiką – džemperis su Mikiu ir švarkas. Taip, klasika (ok, truputį moderni klasika), nes šis derinys jau prieš daug metų pasirodė “Sex and the City” epizoduose, o po to buvo atkartotas visų kas netingi.

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Laisvalaikio dovanos | Grožio blogas

Derinio suvestinė:

Paltas: “Reserved”, 44 dydis. 69.99 EUR.

Džinsai: “Humana”, Tilto g., XL dydis – 6.5 EUR.

Skara: Dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct”, 4 EUR.

Kuprinė: rankų darbo. Neįkainuojama.

Batai: “Dr. Martens”, kerzų parduotuvė Basanavičiaus g., 156 EUR.

Švarkas: “Humana”, Pylimo g., 42 dydis. Kaina 3.25 EUR

Džemperis: Dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct”, XL dydis, 8 EUR.

Auskarai: auskarai skirtingi, kitas dryžuotas. Gamino “Smagu visiems”, gimtadienio proga dovanojo Gėlėta kosmetinė 🙂.

Akiniai: “Furla Play”, dovana.

Su šia apranga man buvo patogu, šilta, pati sau patikau, nors žinau, kad gal su kitokiu variantu galėčiau atrodyti liekniau :). Gerai jaučiausi tiek viešbučio restorane, tiek burgerinėje, tiek gulinėdama kambaryje (be švarko, aišku). Batai be jokių dramų leido nueiti 16 000 žingsnių vieną dieną ir 19 300 – kitą (tekste nepaminėta, bet mes vis bandėme atrasti kaip arčiau uosto veiksmo prisibrauti 🙂 ).

Tikiuosi šis mano tekstas įkvėps trumpai išvykai. Atostogos, tai ne tik palmė ir kokteilis. Reikia tik postūmio! Aš pati tikiuosi, kad gerų emocijų užteks dar kuriam laikui!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

19Comments

Add yours
 1. 1
  Rut

  Uoj, zinau, kad kazkur jau minejai kazka apie tai, bet as vista greit nerandu, kokia apyranke (butu gerai su nuoroda i pardavejus) zingsnius skaiciuojat ir tuo paciu kokia programele naudojates. Dabar netiketai gavau fitbit charge panesiot eksperimento tikslais, turesiu grazint, o pamilau, nes biski mane priziuri ji:) noriu kazka isigyt, o ji brangi, tai apseiciau ir su paprastesne

 2. 3
  Rut

  Kadangi kadre ir vyras, kokios firmos jo striuke?:) ar tas kapisono krastas atsilenkia ir pavirsta veido apsauga nuo vejo?

 3. 7
  Sonata

  Na realiai vienintelė tokio reginio mėgėjams jei neturit leidimo patekti į pačią teritoriją :)… Dar studentaujat yra tekę mėnesį pagyvent jūreivių bendrabucio 12 aukšte su langais į uostą… Gerai, kad ne egzaminų metu … Būčiau su skolom sėdėjusi nes sėdėdavau ir žiūrėdavau į parplaukiančius ir išplaukiančius laivus… O naktį vaizdas tiesiog kerintis…

 4. 8
  Vasarė

  Oi, kaip noriu į Klaipėdą… Turbūt irgi paskutinį kartą prieš 10 metų buvau, dar visai vaikas… Gal jau šiais metais pagaliau (?)
  Ir suprantu tavo meilę kranams. 🙂 Pati nesu tokia didelė technikos mėgėja kaip tu, bet kranai man irgi kažkas tokio. Gal kad mama, kai maža buvau, vis rodydavo ir vis sakydavo, kad va, žiūrėk, žirafos. Tai iki šiol man ten žirafos, o čia dabar fotkėse dar išvis beveik rimtai žirafos!! Awesome!
  Beje, Klaipėdos senamiestis yra ir Vilniuje – pati susimėčiau, kad gal ir žinai, bet vis tiek paminiu. 😀 Aš ten nuolat sūrio pirštelių sugrįžtu – pats geriausias comfort, fast ir apskritai tiesiog geras food’as.

 5. 9
  Jolanta

  Geras! Mes su antra puse kurį tai savaitgalį irgi Klaipėdoj apsilankėm (ir ne tik). Tame pačiame viešbuty 🙂 Ir kranus taipogi apžiūrėjo ir dinozaurais pavadinom :)) Nors buvo be galo šalta, senamiesty ilgai slampinėjom, patiko! Tuo pačiu ir jūrą aplankėm – išpildžiau seną savo svajonę pamatyt ją žiemą… Dabar jau drąsiai galiu teigt, kad prie jūros galėčiau vykt bet kada, bet kokiu metų laiku! Ir nelikčiau nusivylus 🙂

 6. 10
  Salomėja

  Vasare, tikrai vertanuvažiuot savaitgaliui, o ir traukiniai veža :). Apie kavinę žinau, tik Vilniuje kažkaip netraukia :). Kurį laiką lyg ir buvo dvi?

 7. 12
  Vasarė

  Tai taip taip, traukiniais ir važiuotumėm. Tik ai, kaip amžinai, sunku prisiruošti… Ir taip, kavinės buvo dvi, nors, tiesą sakant, jos ir dabar dvi. Tik ta iš Pilies g. išsikraustė į Ateities g. ant Fabų / Baltupių slenksčio. Tai senamiesty dabar tik prie prezidentūros liko. Bet vis tiek rekomenduoju sūrio pirštelius, gal kada užeis noras ir Vilniuje. 🙂

 8. 13
  Jelena

  Į Klaipėdą pabėgu visąlaik, kai tik jaučiu, kad Vilniuje man mažai oro. Dvi trys dienos prie jūros, ir jau galiu gyventi toliau. Kitą kart, kai vešėsite Klaipėdoje, užeikite į kavinę „Meat Lovers“, kuri įsikūrusi tiesiog Senojoje keltų perkėloje, bendroje patalpoje su perkėlos kasomis. Vaizdas pro langus ten fantastiškas!

 9. 14
  Salomėja

  Užsukome ir šį kartą, nereikia kito laukti 🙂 Sekmadienį norėjome vakarieniaut savo viešbutyje, bet virtuvė nebedirbo, tai nuėjom į meaterius (ne pirmą kartą jau ten). Kadangi čia nėra išsamus gidas, o “Sinneriai” patiko labiau, tai juos ir išskyriau, o ir šiaip nesinorėjo akcentuoti trijų burgerių per dvi dienas 🙂 🙂

 10. 16
  Salomėja

  Rokai, kaip tie stručiai atrodo, matėm tik dinozaurus, gal tie patys? O šiaip būtinai, kažkaip traukia grįžt.

 11. 19
  Salomėja

  Klaipėda, jei geradovana nori reklamuotis, tai mano kontaktai vieši :). Tuo tarpu komentuokit į sveikatą, bet reklamines nuorodas šalinsiu 🙂

+ Leave a Comment