Galvos plovimas moliu gal ir skamba egzotiškai, bet tikrai nėra kažkokia retenybė ar negirdėtas dalykas. Jau gal prieš kokį penkmetį skaičiau natūralisčių temą supermamų forume, kuriame jos diskutavo apie šampūno alternatyvas. Molis tikrai buvo ne kartą minėtas. Vėliau net masinės gamybos lyderis “L’oreal” pasiūlė “Elvital” liniją, kurioje buvo ir prieš plovimą naudojama molio kaukė. Norite biudžetinio varianto? Parduotuvės rasite “Fito” molio kibiriukų, kurių aprašymas teigia, kad šie tinka veidui, kūnui ir plaukams. Tai nestebina, kad kiek prabangesnių gaminių linijose taip pat atsidūrė purvas :). Šį kartą dėmesio centre “Vitrina Pro” asortimento naujiena – “Green Light Relive Bamboo Lava”.

green light relive bamboo lava mud | Grožio Blogas

green light relive bamboo lava mud | Grožio Blogas

Man truputį painiavos yra su pavadinimais :). Kiek suprantu “Green Light” yra gamintojas. “Luxury Hair Pro” – jų plaukų produktai, o “Relive” jau linijos pavadinimas. Ši linija labiau skirta ypatingesniems poreikiams: gydyti pleiskanas, slinkimą, reguliuoja riebalų išskyrimą ir t.t.

Aprašymas skamba taip:

Ši detoksikuojanti purvo medžiaga, kurios sudėtyje yra bambuko medžio anglies, atlieka 3 funkcijas: dezinfekuoja, išvalo ir kondicionuoja, suteikia plaukams švelnumo, švytėjimo ir drėkina. Sudėtyje esantis bambukas švelniai pašalina visus galvos odos ir plaukų nešvarumus, dėl ko pagerėja deguonies pasisavinimas, užtikrinantis geresnį aktyvių ingredientų įsisavinimą, bei paruošia plaukus tolimesniam gydymui. Kai priemonė naudojama po dažymo procedūrų, ji pašalina, visus dažų likučius nuo galvos odos ir plaukų.

Naudojimas: paskleiskite maždaug 25 -30 g. preimonės ant sausų, neplautų plaukų, naudokite plaukų šepetį. Pirmiausia ant plaukų šaknų, po to per visą plaukų ilgį. Masažuokite maždaug 1 min. tada palikite veikti 5 min. Po to emulsuokite plaukus su nedideliu kiekiu vandens. Išskalaukite iki plaukai taps visiškai švarūs, tada išdžiovinkite arba tęskite tolimesnį gydymą.

Sudėtis:

green light relive bamboo lava mud | Grožio Blogas

Sprendžiant iš rekomendacijų, tai 150ml tūbelės turėtų užtekti maždaug 5 kartams. Aš jau naudojau 3 ir dar liko pusė, bet gi visada kažkaip taupiai 🙂

green light relive bamboo lava mud | Grožio Blogas

Konsistencija labai gerai pataikyta. Nei per tiršta, nei per skysta. Mėlyno molio spalva ir kremo tirštumas. Ant šaknų tepasi lengvai. Ant odos nejaučiau jokio jausmo, ta prasme, nešaldo, kaip “L’oreal”. Tiesiog jaučiasi drėgnas daiktas ir tiek.

Prieš plovimą sudrėkinu masę ant galvos ir ji tampa glotni. Toks jausmas, kad ne purvas ten, o balzamas. Išsiplauna be problemų. Plaukai lieka labai švarūs bet ne per sausi. Mano tipo plaukams reikia ir balzamo. Esu garantuota, kad produktas patiktų riebių šaknų savininkėms. Nėra taip, kad sausintų plaukų sveikatos klausimu, kaip daro aršūs šampūnai, bet tikrai labai gerai nuriebalina. Na, kaip molis, gi žinot 🙂

Jei taip visai paprastai reiktų padaryti išvadą, tai nežinau, ar to molio mirk gyvenk labai jau reikia, bet aš išbandžiau, man tikrai patiko, garantuoju, kad neužsistovės lentynoje liūdėdamas.


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkti rasite “Vitrina Pro” parduotuvėse ir internete. 150ml kainuoja 15.90 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).