Vakar identifikavau pagrindinę savo gyvenimo problemą – nemoku šikti vaivorykštėmis. Rimtai. Aš būnu linksma, gerai nusiteikusi, rašau ką nors ir tik bac! Sužinau, kad esu neigiama :). Čia ir apie savo blogą girdėjau, kad nemalonu jį skaityti. Maždaug esu pikta ir visus puldinėju. Čia jūs taip galvojat. O man atrodo, kad tesu proziška intravertė. Kalbu apie tai ką matau gyvenime, kartais gražius dalykus, kartais ne, kažkokio vidinio pykčio tam neturiu. Iš viso, net kai kalbu, kad kažkas kažką iškrėtė IG ar gyvenime, labiau aptariu reiškinius, kažkieno elgesį/veiksmą, bet ne patį asmenį. Proza yra proza, intravertas yra interavertas, nemoku paleisti tos vaivorykštės :). Ir dar, jau seniai esu nusprendusi į kiekvieną komentarą atsakyti to komentaro tonu, tad būna ir keistų reakcijų, kuomet žmogus puola, o tada nustemba, kad su juo kalbi prisitaikęs prie jo paties stiliaus. Tačiau žmonės man sako, kad reikia daugiau vaivorykščių. Ir net nežinau, kur jas rasti. Gal naudoti daugiau mažybinių žodelių, niekada nekalbėti apie aktualijas, jei jos nėra rožinės bei cituoti Coelho bei Mikę Pūkuotuką? O imam ir pabandom. Štai kaip tik labai teigiama tema leisti pasiskraidyti vienaragiams – metų geriausi produktai! Labiausiai patikę, mano mylimukai (stengiuosi!)! Mano bloge yra keturios kosmetikai skirtos kategorijos ir kiekvienai jų skirsiu po įrašą. Šiandien – paprasčiausiai – kūno priežiūros produktėliams (aš stengiuosi!). 

Pradedu nuo to, ką naudoja visi mieli žmogeliukai –  tai kūno prausimo priemonė. Juk kiekvieną rytelį pradedame ar vakarėlį baigiame nusiplaudami sunkumus. Šie ritualai nuteikia puikiai dienai, ar karštai naktelei… Mmmm… Ir mano mylimiausias metų produktas yra “L’occitane” migdolų dušo aliejus

Ši priemonė yra skalsi, skaniai kvepia, nesausina odos. Labai patogu ją naudoti skutimuisi, žinote, po to odelė glotni, kaip gerai prinokęs persikas. O gal nektarinas? Rekomenduoju, nors kainelė gal ir kiek ir kanda mūsų vargšei piniginei. 

Kitas šių metų atradimas ir stebuklas yra “Geomar” šveitiklis. Juk tai produktas, kuriuo galime nugremžti visas blogas emocijas ir pasikrauti naujiems iššūkiams! 

Tik šiemet pagaliau išbandžiau “Geomar” ir nors visos rūšys patiko, favorite tapo geltonas – “illuminating” šveitiklis. Nes labai skaniai kvepia. Įsivaizduoju, kaip laigau tarp citrinmedžių apsirengusi baltą suknelę…

Toliau favorituose jau ne kartą minėtas ir visiškai paprastutis kūno produktas – “Palmer’s” kūno losjonas jautriai, sausai, šiurkščiai odai.

Tą švelnų persikutį, ar tai nektariną, išlaikyti gi norisi. Todėl po vonios procedūrų, kurios gaivina kūną ir sielą, malonu pasitepti geru losjonu. Šis produktas, nors oficialiai ir bekvapis, bet turi malonų kakavos svieto aromatą. Dengiasi labai glotniai, drėkina, o rezultatas išlieka gana ilgai. 

Na ir galiausiai, metų favorituose atsiduria du vienodos paskirties produkčiukai – kūno aliejai. Vienas jų – dieviškasis rožėmis dvelkiantis Dr. Hauschka” rožių aliejus. Ambrozija kūnui, ne kitaip!

Man jis labai skaniai kvepia ir iš karto nukelia į gražiausius rožių sodus, priverčia jaustis damute su baltu skėčiu… Produktas labai gerai susigeria į drėgną odą, visiškai neriebus ir iš tiesų palieka tik maloniausius jausmus. 

Kitas mano mėgstamas aliejus  – “Nuxe Huile Prodigieuse Riche”

Aliejukas paperka kvapu. Prabangus ir tinkamas kiekvienai princesei. Man taip patiko, kad aš Kalėdų progą sau pasidovanojau “Huile Prodigieuse” rinkinuką. Dėsiu po egle ir taip sukursiu sau šventinę nuotaiką.

Štai ir viskas. Tikiuosi šį kartą mano tekstas jau nebuvo neigiamas ir laimė užgimė jūsų širdelėse. O jei rimtai, tai matote, kad nelabai man su tomis vaivorykštėmis sekasi. Galėčiau, pasistengusi, sukurti ir geresnį tekstuką apie meilę bei taiką pasaulyje. Bet man verčiau apie tai kalbėti savu, tuo prozišku, stiliumi, nevyniojant į vatą, negalvojant kas kartą ar šis sakinys politkorektiškas. Ir manau, kad yra kam patinku, kokia esu. Jie ir nenorėtų čia sutikti vienaragio. O kiti, gal net šiek tiek meluoja, kad nepatinka, nes vistiek ateina ir skaito, užuot aplenkdami, o tada nepatenkinti bamba, tarsi čia nėra dviprasmybės (reikalauji vaivorykščių, bet pats burbi). 

Na, bet tekstas gi apie metų favoritus. Gal pasidalinsite, ką kūno priežiūros srityje mėgote/atradote jūs?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.