Metų geriausi! Kūno priežiūros priemonės

Estimated read time 4 min read

Vakar identifikavau pagrindinę savo gyvenimo problemą – nemoku šikti vaivorykštėmis. Rimtai. Aš būnu linksma, gerai nusiteikusi, rašau ką nors ir tik bac! Sužinau, kad esu neigiama :). Čia ir apie savo blogą girdėjau, kad nemalonu jį skaityti. Maždaug esu pikta ir visus puldinėju. Čia jūs taip galvojat. O man atrodo, kad tesu proziška intravertė. Kalbu apie tai ką matau gyvenime, kartais gražius dalykus, kartais ne, kažkokio vidinio pykčio tam neturiu. Iš viso, net kai kalbu, kad kažkas kažką iškrėtė IG ar gyvenime, labiau aptariu reiškinius, kažkieno elgesį/veiksmą, bet ne patį asmenį. Proza yra proza, intravertas yra interavertas, nemoku paleisti tos vaivorykštės :). Ir dar, jau seniai esu nusprendusi į kiekvieną komentarą atsakyti to komentaro tonu, tad būna ir keistų reakcijų, kuomet žmogus puola, o tada nustemba, kad su juo kalbi prisitaikęs prie jo paties stiliaus. Tačiau žmonės man sako, kad reikia daugiau vaivorykščių. Ir net nežinau, kur jas rasti. Gal naudoti daugiau mažybinių žodelių, niekada nekalbėti apie aktualijas, jei jos nėra rožinės bei cituoti Coelho bei Mikę Pūkuotuką? O imam ir pabandom. Štai kaip tik labai teigiama tema leisti pasiskraidyti vienaragiams – metų geriausi produktai! Labiausiai patikę, mano mylimukai (stengiuosi!)! Mano bloge yra keturios kosmetikai skirtos kategorijos ir kiekvienai jų skirsiu po įrašą. Šiandien – paprasčiausiai – kūno priežiūros produktėliams (aš stengiuosi!). 

Pradedu nuo to, ką naudoja visi mieli žmogeliukai –  tai kūno prausimo priemonė. Juk kiekvieną rytelį pradedame ar vakarėlį baigiame nusiplaudami sunkumus. Šie ritualai nuteikia puikiai dienai, ar karštai naktelei… Mmmm… Ir mano mylimiausias metų produktas yra “L’occitane” migdolų dušo aliejus

Ši priemonė yra skalsi, skaniai kvepia, nesausina odos. Labai patogu ją naudoti skutimuisi, žinote, po to odelė glotni, kaip gerai prinokęs persikas. O gal nektarinas? Rekomenduoju, nors kainelė gal ir kiek ir kanda mūsų vargšei piniginei. 

Kitas šių metų atradimas ir stebuklas yra “Geomar” šveitiklis. Juk tai produktas, kuriuo galime nugremžti visas blogas emocijas ir pasikrauti naujiems iššūkiams! 

Tik šiemet pagaliau išbandžiau “Geomar” ir nors visos rūšys patiko, favorite tapo geltonas – “illuminating” šveitiklis. Nes labai skaniai kvepia. Įsivaizduoju, kaip laigau tarp citrinmedžių apsirengusi baltą suknelę…

Toliau favorituose jau ne kartą minėtas ir visiškai paprastutis kūno produktas – “Palmer’s” kūno losjonas jautriai, sausai, šiurkščiai odai.

Tą švelnų persikutį, ar tai nektariną, išlaikyti gi norisi. Todėl po vonios procedūrų, kurios gaivina kūną ir sielą, malonu pasitepti geru losjonu. Šis produktas, nors oficialiai ir bekvapis, bet turi malonų kakavos svieto aromatą. Dengiasi labai glotniai, drėkina, o rezultatas išlieka gana ilgai. 

Na ir galiausiai, metų favorituose atsiduria du vienodos paskirties produkčiukai – kūno aliejai. Vienas jų – dieviškasis rožėmis dvelkiantis Dr. Hauschka” rožių aliejus. Ambrozija kūnui, ne kitaip!

Man jis labai skaniai kvepia ir iš karto nukelia į gražiausius rožių sodus, priverčia jaustis damute su baltu skėčiu… Produktas labai gerai susigeria į drėgną odą, visiškai neriebus ir iš tiesų palieka tik maloniausius jausmus. 

Kitas mano mėgstamas aliejus  – “Nuxe Huile Prodigieuse Riche”

Aliejukas paperka kvapu. Prabangus ir tinkamas kiekvienai princesei. Man taip patiko, kad aš Kalėdų progą sau pasidovanojau “Huile Prodigieuse” rinkinuką. Dėsiu po egle ir taip sukursiu sau šventinę nuotaiką.

Štai ir viskas. Tikiuosi šį kartą mano tekstas jau nebuvo neigiamas ir laimė užgimė jūsų širdelėse. O jei rimtai, tai matote, kad nelabai man su tomis vaivorykštėmis sekasi. Galėčiau, pasistengusi, sukurti ir geresnį tekstuką apie meilę bei taiką pasaulyje. Bet man verčiau apie tai kalbėti savu, tuo prozišku, stiliumi, nevyniojant į vatą, negalvojant kas kartą ar šis sakinys politkorektiškas. Ir manau, kad yra kam patinku, kokia esu. Jie ir nenorėtų čia sutikti vienaragio. O kiti, gal net šiek tiek meluoja, kad nepatinka, nes vistiek ateina ir skaito, užuot aplenkdami, o tada nepatenkinti bamba, tarsi čia nėra dviprasmybės (reikalauji vaivorykščių, bet pats burbi). 

Na, bet tekstas gi apie metų favoritus. Gal pasidalinsite, ką kūno priežiūros srityje mėgote/atradote jūs?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

18Comments

Add yours
 1. 1
  Ieva

  Manau, būk savim ir nereikia visokių vaivorykščių, ,,žmogeliukai”, ,,persikučiai” 😀 Skaitant taip jautėsi, kad tai ne tu. O burbantys žmonės, visada bus burbantys dėl kažko. Manau, skaitytojos vertina tave už nuoširdumą 🙂

 2. 2
  Salomėja

  Na, aš stengiausi parodyti kaip būtų jei aš nebūčiau aš. Tikrai yra žmonių, kurie rašo apie dienos vargų nusiplovimus duše, ir ok, bet aš tiesiog nusiprausiu :). Manau mintį pagavot :). Tenorėjau pasakyti, kad aš nei piktas, nei priekabus žmogus, tiesiog nebarstau visko cukrumi ir tiek 🙂

 3. 3
  Beata

  Omg, tuoj vemsiu!gal davai be tu persiko svelnumo odos ir pan.epitetu:D tiesa sakant maciau ta situacija komentaruose kitam bloge ir skaiciau kelis kartus komentarus, kazkaip vis neizvelgiau tavo komente nei kazkokio pikto tono, nei kritikos, tik smalsuma. Kazkaip mano manymu per jautriai ir per asmeniskai sureaguota. Aplamai man patinka ta blogere, bet ji megsta padusaut ir kazkaip toks jausmas, kad ja visi skriaudzia, pernelyg giliai kapstosi viskame. Ta prasme daug kartu pastebejau, kad viska vynioja i vata ir bando buti kazkokia tobulybe-mis namu seimininke, geriausia mama, metu darbuotoja. Ir jei tik kas pakomentuoja ne jos stilium,t.y. neisliaupsina, kokie nuostabus nagai ar kaip cia wow viskas faina, tai jau ja uzsipuola. Mano manymu puolimas yra pvz “kokia tu baisi”, o ne kazkokie pastebejimai kaip tu naudoji kauke ar pan. Ai nu kazkaip vaiku darzelis gavos is nieko, kazkokiu nuoskaudu moteriske prikaupus ir matyt seniai lauke progos issiliet. Tai va, o siaip del kuno priemoniu tai nerealiai patiko bioderma atoderm kremas, gyvenime nieks taip gerai nedrekino.

 4. 4
  Besame

  Ojėėj, kur čia apie save taip persiskaitei? 🙁 Maniau blogerių jau niekas nebeapkalbinėja. Nekreipk dėmesio sakyčiau ir aš, būk savimi toliau 🙂

 5. 5
  Salomėja

  Ai, ta situacija jau senoka ir nelabai susijusi. Tą kartą man buvo smalsu kas pasikeičia kaukę užsidėjus ne sekmadienį, o pirmadienį, nes šitam skirta tikrai daug dėmesio, gavau atsakymą, kad svarbi rutina, nes oda turi bėdų ir paklausiau ar skirtingos kaukės yra rutina. Pati manau, kad labiau moralinis ritualas, neturiu nieko prieš nes pati vargiai naudoju tokią pačią kaukę, bet ritualas neatrodo rutina odai. Tai iš atsakymo supratau, kiek nuoskaudų mano atžvilgiu. Kažkokio pykčio, ir jokios kalbos apie kaukes bei rutinas. Oh well :). Maniau viskas tuo ir baigėsi, bet sužinojau, kad tęsiasi ir tęsiasi pozityvumo bomboje – kitame įraše, kur vien tik vienaragiai (ironija, nes nė vieno nėra) ir kur kiekvienas anonimas dar turi nuomonytę. Bet šį įrašą šiaip sukėlė bendra visuma bent kelių dalykų, nėra ta istorija čia didelis dalyvis. Pastoviai jaučiuosi pamiršusi cukraus įsimest. Gal reikia susirinkt, tą kur kavinėse prie kavos duoda 🙂

 6. 6
  Salomėja

  Bendra visuma čia. Šitame bloge kartais senuose įrašuose (turbūt tam, kad lengvai visi nepamatytų, tik aš) pasireiškia atsitiktiniai anonimai. Ir kitur buvo komentarų, ir šiaip pasikartoja vis šitas motyvas. Tai aš ir ketinu būti savimi, bet problema indentifikuota (pirmame šio įrašo sakinyje), bet va ar ketinu ją spręsti, tai dar nežinau 😀

 7. 7
  Aldėja

  Blemba kaip juokingai susiskaitė neseku daug blogerių ir pletkų, nemačiau kas čia nesąmonių prikalbėjo, bet tave skaitau dėl stiliaus – man jis patinka. Ir visi persikučiai ir odelės manęs netraukia tad mažiau imk į galvą ir daryk tą, kas tau patinka, nes mes skaitom dėl to, kad ir mums tai patinka

 8. 9
  Gintare

  Persikučiai:)) nagučiai muiliukai skanukai ir toliau taip tęsiant nudurnėt galima. Salomėja, skaitau tavo blogą tavo stiliumi dėl to, kad mano galva tai yra suaugusio žmogaus stilius. Be perdėtos povyzos ar saldaus infantilumo. Jei kam nepatinka tai jų bėdos. P. S.metų kartojamiausias EO Lab kūno sviestas su žaliomis citrinomis.

 9. 12
  ji

  vajėj, juokiausi susirietus nuo to saldumo. Gal užteks retkarčiais tų vienaragių 🙂

 10. 14
  MĖ (aka mažiau ėsk)

  Aš tikrai dažnai nesuprantu tos kasdienybės poezijos, kuria žmonės taškosi į šalis. Kaip atogražų lietus gali širdį atgaivinti? Na taip, patinka man šiltai sėdėt kai už lango pliūrija, proziškai, paprastai.
  P.s. noriu aliejukų ir aš, kaip man dar palaikyt savo vystančią odelę persikučiu???

 11. 15
  Salomėja

  Aha aha, lietus dar nieko, bet kai prasideda romantika susijusi knygomis! Va ten tai būna!
  O aliejukai faini tikrai, ypač Hauschkos!

 12. 16
  Laura

  Labuka, ačiū! Labiausiai patinka skaityti mėgstamiausius!
  O man kaip tik labai patinka Jūsų tekstai, jų nuotaikos. Aš pati tokia, taip pat nelakstau su tom vaivovyrėkštėm. Ir kai jų per daug, jaučiuosi keistai. Dažniausiai tokios moterys vaivorykštinės, man atvirkštinę reakciją sukelia, visada norisi nuo jų atsitraukti.

 13. 17
  Tina

  Salomėja, nesikeis! Ir taip vietom per daug to nesveiko pozityvimo, kai visur reikia matyti tik gerąją pusę, viskuom džiaugtis ir “kakoti vaivorykštėmis”. O prie to pačio reikia neslėpti savo jausmų, sakyti ką galvoji, nes visi mėgsta kritiką ir panaši bla bla bla. O tiesa tokia, kad visi mėgsta liaupses, patys sako tik konstruktyvią kritiką, o iš jų vargšų, kiti tyčiojasi.

 14. 18
  Salomėja

  Ne visai supratau komentarą, tiesą sakant. Ar sutinkat, kad žodžiai skirti blogeriui “tavo nuomonė niekam neįdomi ir pasilaikyk ją sau”, po įrašu apie kosmetines priemones yra konstruktyvi kritika?

+ Leave a Comment