Pastaruoju metu nežinau, kokius produktus aptarti. Guli dėžės naujienų, bet aš kažkaip visą rudenį labai tvarkingai naudoju ką pradėjusi ir beveik apie viską esu šnekėjusi. Na, o kai jau pradėsiu bandyti tai, kas laukia, bus dar anksti aprašinėti. Štai, kad ir “L’occitane” dušo aliejus. Man atrodo visi kam buvo įdomu, jau yra jį bandę. Aš pati sunaudojau gal 6 miniukus ir tai yra mėgstamiausias kompanijos produktas. Bet kam įdomūs kūno prausikliai? Visgi, dėl to, kad kaip minėjau, tai mano “L’occitane” favoritas ir dėl to, kad, pagaliau, turiu pilną pakuotę, galvoju, kad tiesiog istorijai užfiksuosiu įspūdį. Kodėl ne?

Aprašymas:

Šis dušo aliejus, susiliejęs su vandeniu, virsta subtiliomis putomis, švelniai prausiančiomis jūsų odą. Papildytas migdolų aliejumi, jis saugo hidrolipidinį sluoksnį ir pakvėpina gardžiu šviežių migdolų aromatu.

Sudėtis: Mipa-Laureth Sulfate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Laureth-3, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sorbitan Oleate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Fragrance, Cocamide Mea, Propylene Glycol, Tocopherol, Limonene, Coumarin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Linalool.

Buteliuke priemonė atrodo tikrai aliejinė. Sureagavusi su vandeniu sudaro tokį tarsi tirštą pienelį. Na, o ant kempinės tai ir gerai putoja. Kvapas toks lyg ir gaivus, ir šia priemone man patinka ne tik praustis, bet ir skustis. Na tikrai, labai maloniai slysta peiliukas. Sakyčiau tobula.

Šiaip esu bandžiusi vieną kitą kopiją. Pvz., “Dove” kažkada išleido dušo aliejų (buvau gavusi PR siuntinyje, bet niekada nemačiau pirkti). Kitos merginos sakė, kad tai labai artima alternatyva, tačiau man jis smirdėjo degintais riebalais ir nors tu ką. “Green Feels” turi aliejinį prausiklį, bet jis gerokai skystesnis. Tad, kol kas, fainesnio dušo aliejaus dar nebandžiau, nors mielai kažką atrasčiau. Tiesa, dar vieną labai gerą atsiminiau iš “Therme”, va jis labai panašios kategorijos atstovas. 


Naudinga: Rasite “L’occitane” parduotuvėse. 250 ml kainuoja 18.50 EUR. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.