– Galvok savo galva! – sakydavo man mama. Ir aš galvoju, bet va karais pasidaro smalsu ką galvoja kiti. Imu dairytis, kaupti informaciją ir kurti nepagrįstas iliuzijas.

Apie šį tušą visos kalbėjo kaip apie kokį stebuklą. Mano skaitytojos išrinko jį į metų geriausių priemonių TOP-5. Blogerės, youtūberės ir forumietės linksniavo kaip kažką nuostabaus. Dažnai girdėjosi tokie pareiškimai kaip “visai nemėgstu Maybelline tušų, bet šis apvertė viską aukštyn kojomis!”.

Na ir kaip gi po viso to galiu susilaikyti ir neišbandyti stebuklo. Na ir žinoma lūkesčiai atitinkami. Aš jau nepirkau “Lash Sensational” kaip tiesiog įdomios naujienos, aš jį pirkau kaip geriausią!

Kaip matote šepetėlis yra silikoninis ir riestas. Vienoje pusėje ilgesni plaušeliai, kitoje trumpučiai.

Pirmą kartą juo pasidažiusi nesupratau ir kodėl čia toks ažiotažas? Iš viso šiuo metu turiu 4 tušus (Šį, Gosh Rebels, Gosh Boombastic ir Essence Multi Action) ir trys likę dažo daug įspūdingiau. “Maybelline” blakstienas ilgina ir užriečia, bet tuo pačiu ir velniškai lipina. Turiu gerai padirbėti sausu šepetėlu, kad atskirčiau jas. Rezultatas gaunasi lyg ir neblogas:

Tačiau, kam tiek vargti jo siekiant, jei su kitu tušu galimai tą patį gauti be vargo? Maža to, dar nesibaigus darbo dienai aš pradedu jausti, kad tušas po truputį trupa ir dirgina akis. Pirmą kartą pamaniau, kad gal tiesiog neatsargiai pasitryniau akį, tačiau tas pats efektas kartojosi visą savaitę, tad manyčiau tai nėra atsitiktinumas. Su kitais tušais to nepatiriu.

Išvados dvi: tai kas patinka visoms, nebūtinai patiks tau ir nepabandęs nesužinosi.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Tušą nusipirkti galima beveik visose populiariose kosmetikos parduotuvėse (Drogas, Eurokos), taip pat net ir didesniuose Maximos prekybos centruose. Kainuoja 7-10eu, priklauso nuo akcijų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).