Nesumeluosiu sakydama, kad “Maybelline Super Stay Matte Ink” lūpų dažai tapo tikromis žvaigždėmis lietuviškoje blogosferoje. Ne viena tinklaraštininkė įtraukė juos į metų geriausius ir ko gero tai buvo produktas, kuriam pagyrų negailėta. Tiek aš žiūrėjau į tuos atsiliepimus, kad ir pati užsimaniau. Juk bėdelė tame, kad esu tikra, jog lūpų dažai, kurie atlaiko bent vieną normalų valgymą (kad ir salotas, kurios gardintos aliejiniu padažu) yra tiek pat realūs, kiek vienaragiai. O čia panos, kaip susitarusios kartoja, kad ryte pasidažė, visą dieną valgė gėrė, o vakare dar tų dažų nugrandyti negali. Noooriu!

Apžiūrėjusi spalvų asortimentą aš supratau, kad tik viena man patinka. Visos kitos arba per šviesios, o aš neįsivaizduoju saves su už lūpas šviesesniu atspalviu. Na, o ryškiosios… Jos gražu, bet aš moteriškė praktiška ir paprasta, pernai neturėjau nė vienos progos tikrai tamsiam lūpų dažui, tad nesu tikra, kad šiais metais tokių bus. Ir labiausiai man į akis krito “lover”.

Ir ką, supratau, kad ne man vienai. Susiruošusi jo pirkti, aš pamačiau, kad čia jau ne šopinimasis, čia jau medžioklė. Nes kur beužeidavau, ten rasdavau skylę stende. Visos kitos spalvos yra, bet meilužio nėra. Ką gi… Perkėliau šią naštą ant Kalėdų Senelio pečių :). Lūpdažis atkeliavo net iš UK, o aš pagaliau galėjau ieškoti savo vienaragio.

Ypač gausiai pigmentų prisotinti skysti matiniai lūpų dažai leidžia sukurti norimą išraiškingą lūpų įvaizdį: nuo drąsių ir ryškių iki subtilių ir švelnių.
Strėlytės formos teptuku lūpų dažai tepasi ypač plonai ir glotniai, suteikdami tolygiai padengtų, švelnių lyg šilkas lūpų efektą.
Šie lūpų dažai sukurti pagal išskirtinę patentuotą technologiją: elastingos tekstūros sudėtyje nėra molio, o formulė išlieka net iki 16 valandų.

Šepetėlio forma tikrai patogi tepti dažus. Pati formulė atrodo švelni, lyg šilkinė ir tikrai nėra jokių problemų padengti šią spalvą. Užtenka vieno sluoksnio.

Lūpų dažai limpa. Iš pradžių stipriai, reiktų neglaudžiant lūpų palaukti bent dešimt minučių, nes kitaip tas lipnumas sugadina reikalą. Vėliau, jau visiškai sudžiuvę dažai visiškai nebetepa (darau bučkio testą ant rankos), bet vistiek limpa visą laiką. Ypač sudrėkę, pvz., atsigėrus.

Kas man patiko, kad gal gi dėl tos lipnios formulės, šis produktas sausina mažiau nei kiti mano bandyti matiniai. Turiu omenyje jausmą juos dėvint. Netraukia man taip lūpų, nors nuvalius spalvą, žinoma, matosi, kad reikia papildomo rūpesčio ir drėkinimo.

Na ir kaip gi ten su tais vienaragiais? Aš vis dar manau, kad lūpų dažai, kurie atlaiko valgymą yra mistinė būtybė. Taip, šie yra patys patvariausi iš kada mano turėtų, bet vistiek apsitrina. Kartais mažiau, kartais labiau, bet tikrai negalėčiau sakyti, kad išlieka tobuli. Dėl tokios neutralios spalvos tas apsitrynimas į akis labai nekrenta, bet to šie dažai toleruoja pataisymą ant viršaus. Visgi su tamsiais manau turėčiau daug vargo.

Nuvalyti juos tikrai sunkiau. Bet aš prieš kokias 5 min iki valymo užtepu riebaus lūpų balzamo. O po to naudoju aliejų, tai viskas atmirksta ir neturiu kuo skųstis.

Išvados? Tai tikrai puikūs dažai, kurie šiuo metu yra vieni mano mėgiamiausių. Bet visgi tas 16 valandų išlaikymas yra netiesa, nebent jau ten priskaičiuotume tuos į lūpas įsigėrusio pigmento likučius.

Ir dar priminsiu, kad kaip ir su nagų lakais, taip ir su lūpų dažais, tai yra individualu. Yra merginų, kurios net neilgalaikius dažus sugeba visą dieną išnešioti. Pavydžiu.


Įvertinimas:

Naudinga: “Maybelline” stendų rasti problemos nebus. Rasite visose kosmetikos parduotuvėse. Lūpdažio kaina 7-9 EUR. Gaudykit akcijas.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.