Kur internete nusipirkti atvirukų postcrossing’ui? Ketvirta dalis

Estimated read time 5 min read

Esu postkroserė. Gyvenu tarp atvirukų. Gyvenu atvirukais. Ir taip jau daugiau nei dešimt metų. Todėl man ši tema visada bus mylima ir aktuali. Šiame bloge esu parašiusi tris įrašus „Kur internete nusipirkti atvirukų postcrossing’ui“. Paskutinis vis dar labai dažnai skaitomas, deja, rašytas jau prieš 6 metus. Pusės parduotuvių nė nebeliko. Taigi, atėjo metas atnaujinti sąrašą. Čia tikrai nerasite visų pasaulio parduotuvių, tačiau idėjų, kur apsipirkti – apsčiai.

Jei klausiate, kodėl „reklamuoju“ konkurentus, tai atsakau, kad atvirukai yra gėris ir grožis, o vietos po saule užteks visiems. Aš tikiu, kad tai, jog nusipirksite atvirukų kažkur kitur, nereiškia, kad neužsuksite ir pas mane. Gal ne šį mėnesį, gal kitą. Be to, labai dažnai atvirlaiškių parduotuvės yra maži versliukai ir aš žinau, kad nelabai pelningi, bet labai smagūs. Norisi palaikyti. Norėčiau ir pati atsidurti tokiame sąraše.

Tiesa, šiame tekste bus minimos tik elektroninės parduotuvės. Visokie kromeliai ir turgeliai Facebuke „susisiekite žinute ir parašykite, ką norite pirkti, o aš atsiųsiu sąskaitėlę“ man yra nepriimtini. Nė nenoriu gilintis į versliukų legalumą, tiesiog „kur internete nusipirkti“ man reiškia pirkimą be kontakto. Nebus šiame sąraše ir verslų, kurie elgiasi neetiškai, o tokių irgi yra. Apie vieną atvejį turiu minčių pakalbėti mėnesiniame įraše, jei tik entuziazmas neišblės. Pradedam?

www.favoritepostcard.com

Žinoma, būtų keista jei pradėčiau ne nuo savo parduotuvės, ar ne? www.favoritepostcard.com – gyvuoja jau dešimt metų. Būta pakilimų, tikrai, neslėpsiu ir nuopuolių, abejonių dėl ateities, baimių dėl kito mėnesio ir daug džiaugsmingų akimirkų, kai klientai Instagrame pasidalina teigiamomis emocijomis.

Šioje atvirukų parduotuvėje rasite labai įvairių temų. Katės, lapės, zuikiai, pašto ženklai, nuotraukos, piešiniai, gamtos vaizdai, žmonės, maginė fantastika, kalėdiniai atvirlaiškiai ir dar daugiau. Ateinančiam sezonui esu sugalvojusi įvairių įdomybių. Ne ne, ne kardinalių pokyčių, o daugiau naujų piešinukų, temų ir atvirukų rinkinių. Beje, atvirlaiškių rinkiniai yra kryptis, kurią planuoju vystyti intensyviau. Jie leidžia sumažinti kainą.

www.nebulamakers.lt

Ši parduotuvė dar visai nauja, skaičiuojanti vos kelis mėnesius, tačiau, kadangi jos kūrėjai ir savininkai tie patys, kurie jau dešimt metų prižiūri anksčiau minėtą atvirukų vietelę, galite drąsiai pasitikėti.

Nebulamakers.lt orientuota į Lietuvos rinką ir parduoda išskirtinai tik turistinius atvirukus. Jei jums nepatinka tradiciniai blizgūs, turistams skirti atvirlaiškiai su užrašais ir įvairiais keistais dizaino elementais, tai Nebula Makers siūlo paprastus, tvarkingus, įdomius, gražius vaizdus iš įvairių mūsų šalies vietų.

www.bwpostcards.com

Mėgstate juodai baltas nuotraukas? Užsukite į linos parduotuvę www.bwpostcards.com. Čia parduodami įvairūs nespalvoti teminiai vaizdai. Katės, gamta, moterys, architektūra. Tokie atvirukai postcrosinge tikrai vertinami. Kol kas rinkinių nėra labai daug, tačiau tikrai patenkins juodai baltų temų poreikį.

theenvelope.lt

theenvelope.lt parduotuvėje atvirukų nėra itin daug, bet jie labai smagūs ir originalūs. Pavyzdžiui man labai patinka apie keptą duoną ar šaltibarščius.

Taip pat atkreipkite dėmesį į Kalėdinius atvirukus. Ne kartą esu pirkusi ir labai smagu juos siųsti.

Umpapa.lt

Umpapa.lt parduotuvė man iki šiol nebuvo žinoma, nuorodą radau atsitiktinai. Patiko vaizdai, tad mielai pasidalinu. Atvirukai atrodo įdomūs ir originalūs, o įsigyti galima ne tik jų, bet ir įvairių interjero detalių, pirkinių krepšių ir kitų aksesuarų. Man regis grįšiu prieš Kalėdas.

Agapics.lt

Agapics.lt – vieta, kurioje rasite visus tuos anksčiau minėtus tradicinius turistinius atvirukus. Manau atpažinsite, nes daugelį jų galima įsigyti paštuose, prekybos centruose, knygynuose ir kitose pardavimo vietose. Anksčiau ši kompanija vadinosi „Paletti“, tad manau daug kam girdėta, ar ne?

Ajonda.lt

Ajonda.lt – dar viena gerai žinoma kompanija ir, ko gero, didžiausia agapics.lt konkurentė. Šių dviejų parduotuvių asortimentas labai panašus, tad tiesiog rinkitės, kurie vaizdai labiau patinka.

Balticsouvenir.lt

Jei vis dar nepakanka turistinių atvirlaiškių, tai užsukite į Balticsouvenir.lt. Čia rasite šiek tiek turistinių atvirukų. Man patinka piešti miestai.

Penpalingpaula.com

Penpalingpaula.com – parduotuvė įsikūrusi Airijoje. Aš labai noriu ją pareklamuoti, nors pirmojo siuntinio dar tik laukiu. Paula yra ispanė, su kuria susipažinau Instagrame. Ji man (tiksliau mano atvirukų parduotuvei) parašė, prisistatė ir pasisiūlė bendradarbiauti. Tipinis barteris. Ir tai buvo mano pirma ir kol kas vienintelė koloboracija su influenceriu. O Paula tikra influencerė postcrossing’o, atvirukų mainų, susirašinėjimo draugų instagrame. Taip taip, kaip yra bookstagramas, taip ir yra snailmailgramas (tiesa, nežinau, kaip ta bendruomenė vadinama).

Mūsų bendradarbiavimas buvo sėkmingas, o aš likau sekti ir stebėti kaip sekasi Paulai. Be to, kad iš Ispanijos išvažiavo gyventi pas savo meilę į Airiją, Paula turi patreon’ą, kuriame kuruoja susirašinėjimo klubą bei pagaliau įkūrė savo atvirukų parduotuvę. Šios merginos entuziazmas mane įkvėpė neapleisti savo produktų ir įdėti daugiau meilės bei dėmesio klientams.

Penpalingpaula.com laiškų rinkinys

Na ir kiti…

Na ir dar sąrašėlis įvairių parduotuvių be komentarų. Užsuksite, apsižvalgysite, gal kažkas patiks 🙂

www.happypostcards.de/en/

happy-postcrossing.nl/en/

www.artunlimitedshop.co.uk

www.postallove.com

www.papertoe.com

www.papersister.de

postcards.ee

postrabbit.pl

postcardsmarket.com

houseofpostcards.pl

Na ir ankstesni mano straipsniai šia tema: pirmas, antras, trečias.

Na ir prisipažinkit, ar tarp mano skaitytojų yra bent vienas postcrosser’is?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 1
  Vilija

  Kaip man priimtina, kad nesibaidai konkurentų, o juos reklamuoji! Vietos po saule visiems užteks, aš irgi visuomet laikausi tokios nuomonės. Todėl ir smagu išgirsti, kad pasaulyje ir daugiau kas taip mąsto, taigi gražiausi linkėjimai Paulai į Airiją! O Tavo, Salomėja, idėjos visuomet kūrybingos ir patrauklios, linkiu sėkmės, pasitenkinimo ir įkvėpimo!

 2. 2
  Urtė

  Aš anksčiau priklausiau vienam tarptautiniam mėgėjų susirašinėti laiškais klubui, tad siųsdavau ne tik ranka rašytus laiškus, bet kartais ir kokias nors atvirutes. Tačiau jau senokai tai bedariau ir narystės tame klube nebeturiu, nors kiekvieną kartą pamačiusi panašų į tavo įrašą pagalvoju, kad gal vertėtų atnaujinti šį užmestą hobį. Juk taip smagu būdavo rasti naują voką savo pašto dėžutėje. Kiek kartų anksčiau tai buvo praskaidrinę dieną… Dabar atvirukus kartais perku, kai noriu ką nors kokia nors proga pasveikinti, bet tų progų nėra labai daug…

 3. 3
  Salomėja

  Urte, o kodėl nėra progų? Aš ryt ketinu siųst atviruką į kempingą, kuriame buvo miela apsistoti 🙂

 4. 5
  T

  Kažkada priklausiusi Letternet, kol jis gyvavo, vėliau prisijungiau prie Postcrossing. Ir Postcrossing’e jau 6 metai! Kaip greitai laikas bėga. Anksčiau retai pirkdavau atvirlaiškius elektroninėse parduotuvėse, tačiau karantinas daro savo. Pirkau atvirlaiškius iš tavo parduotuvės, labai patiko kokybė. Beje, labai gražūs su Freeminds darbais. Taip pat teko pirkti iš Postrabbit. Jų atvirlaiškių kokybė iš vis fantastiška, labai tvirti, blizgūs, tik naujausių atvirlaiškių dizainas manęs nesužavėjo, bet čia skonio reikalas. Potallove labai gražus, bet mane kiek nervina, kad adresui rašyti nugarėlė neiprasta, bet ten perku dėl Greetings from… serijos. Ir dar nelabai seniai atradau Duke Cards. Pas juos mane sudomino serija Pasaulio valdovai, taip pat atvirlaiskiai su UNESCO paveldu, bet rašymui nugarėlė nelabai patogi – slidus popierius.
  O šiaip, jei kada pavyksta atvykti į Vilnių, visuomet užsuku į Prancūzų knygyną, nes ten galima gauti Nouvelles Images atvirlaiškių.

 5. 6
  Salomėja

  T., aš prancūzų knygyne nesu buvus 🙂 Pati perku visur, net į knygų mugę daugiau dėl atvirukų eidavau nei dėl knygų 🙂 tačiau turiu kelis tikstančius atvirlaiškių siuntimui, tarp jų dominuoja pirkti internetu 🙂

+ Leave a Comment