Trečiasis mano rašinėlis apie tai, kur pirkti atvirukus internete. Kodėl gi aš apie tai vis rašau? Atvirukai yra jau 2383 dienas (tiek laiko esu užsiregistravusi www.postcrossing.com svetainėje) neatsibostantis hobis. Iš dalies virtęs ir darbine veikla. Daugiau nei prieš trejus metus įkūriau savo internetinę parduotuvę. Nepaisant to, kad tie “savi” atvirukai visiškai patenkina www.postcrossing.com poreikį aš vistiek mėgstu pirkti naujus atvirukus, ieškoti įdomesnių, papildomai mainytis su vietiniais kolegomis postkroseriais.

Pirmą sąrašą sudariau prieš porą metų. Skaitykit tekstą “Kur internete nusipirkti atvirukų postcrossing’ui?“. Po metų atsirado naujų vietų ir parašiau antrą dalį “Kur internete nusipirkti atvirukų postcrossing’ui? Antra dalis”. Štai ir vėl prabėgo metai, laikas dalintis internetinėmis atvirlaiškių parduotuvėmis.

Kur internete nusipirkti atvirukų postcrossing’ui? Trečia dalis

Užsienio parduotuves nurodysiu tik tas, kurios nebuvo paminėtos ankstesniuose mano straipsniuose, na o šį tekstą kaip ir visada pradėsiu nuo lietuviškų parduotuvių ir išvardinsiu visas man žinomas.

Lietuviškos elektroninės atvirukų parduotuvės

www.favoritepostcard.com yra teksto pradžioje minėta manoji atvirlaiškių parduotuvė. Šiuo metu čia galima rasti apie 400 skirtingų atvirlaiškių. Atvirukai kainuoja nuo 0,49 EUR. Parduotuvė nėra orientuota į turistinius atvirukus, tačiau visada mielai išklausysim pageidavimus dėl asortimento. Neseniai asortimentą papildė ir kanceliarinės prekės laiškams: vokai, lipdukai, lipnios juostelės.
Prisijunkite prie www.facebook.com/Favoritepostcard puslapio ir čia sužinosite apie visus prekių papildymus ir kitą svarbią informaciją. Taip pat sekite mus Instagrame – @favoritepostcard_com, kur rasite daug atvirukinės kasdienybės.

Perkam toliau!

Atvirlaiškių parduotuvės startas – 2021 balandžio 6 diena. Tai vieta, kurioje galite įsigyti turistinių atvirukų, o tokių juk pageidauja daugelis postcrosser’ių. Pilys, dvarai, senamiesčių panoramos, unikalūs vaizdai, mažiau populiarios vietos. Atvirukų asortimentas vis auga!

Leidykla “Nieko Rimto” nėra orientuota konkrečiai į atvirlaiškius, bet pas juos visada galima rasti nuostabių atvirukų. Laukiam naujienų!

Asortimentas nedidelis, tačiau pripažinkime, kad gauti, ar siųsti medinį atviruką yra netikėta ir neįprasta. Verta išmėginti.

Užsienio elektroninės atvirukų parduotuvės

Ši ukrainiečių parduotuvė yra mano mėgiamiausia. Atvirukai pigūs (apie 0.2 Eur), tikrai kokybiški, atkeliauja per porą savaičių, kartais ir greičiau. Vienintelis ir tikrai didelis trūkumas yra atsiskaitymo būdai. Nėra nė vieno patogaus. Šiaip ne taip aš sugebu nusipirkti pasinaudodama Qiwi sistema, bet tai man taip nepatinka, kad perku rečiau nei norėčiau. Gal ir gerai, nes jei būtų Paypal ar atsiskaitymas kortelėmis, tai išleisčiau daugiau pinigų. Taip pat nėra angliškos versijos, todėl viską darau truputį apgraibomis.

Rusiška atvirukų parduotuvė, kuri turi daug gražių ir unikalių atvirukų. Turiu omenyje, kad rusai garsėja nuostabiais kūrėjais, jų darbus galima rasti ne viename “ešope”. Ši parduotuvė stengiasi išlaikyti išskirtinumą. Patogu atsiskaityti kreditine kortele.

(Postcat.org parduotuvės iliustracija)

Šioje parduotuvėje rasite tiek pieštų, tiek fotografuotų vaizdelių, tačiau jų čia nelabai daug. Vidutinė atviruko kaina yra apie 12 rublių, o atsiskaityti taip pat įmanoma kortele. Atvirukai ryškūs, kokybiški, trūksta tik didesnio pasirinkimo.

(iliustracija iš parduotuvės 4erdack.ru)

Nors atvirukų šioje parduotuvėje nėra labai daug, tačiau kai kurie gniaužia kvapą, pvz tas, kurį įkėliau iliustruodama 4erdack.ru. Atvirlaiškiai kainuoja 12 rublių. Atsiskaičiau per Paypal. Tiesa, mano pirkti atvirukai buvo išsiųsti tik po poros savaičių, mat kai kuriuos dar reikėjo pagaminti. Nekantriai laukiu.

www.cardfromtheheart.ru

(iliustracija iš www.cardfromtheheart.ru parduotuvės)

Atvirukas iš širdies. Čia mačiau tikrai gražių atvirukų, tik niekaip neprisiruošiu apsipirkti. Vėl pailiustravimui įkėliau tokį atvirlaiškį, kokio pati labai norėčiau. Kaina 10-30 rublių už vieną. Tarp atsiskaitymo būdų siūlomas ir patogusis Paypal.

Itin mėgstama rusiška parduotuvė, kurioje parduodami mūsų mylimų autorių, pvz., Y. Fefelovos, G. Zinko ir kt. atvirukai. Atsiskaityti galima per Paypal. Daugumos atvirlaiškių kaina yra 13 rublių.

Acards.by – mūsų kaimynų baltarusių parduotuvė, todėl užsakytos prekės atkeliauja tikrai greičiau, nei pvz., iš Rusijos ar Kinijos. Ši svetainė džiugina tikrai gausia ir kokybiška pasiūla. Daugiau nei 800 atvirlaiškių – tikrai yra iš ko rinktis. Patogiausia atsiskaityti mokėjimo kortele.

Pabaigai noriu palikti www.redbubble.com. Tai šiek tiek kitokia parduotuvė nei visos aukščiau minėtos. Čia savo kūrinius pardavinėja menininkai iš viso pasaulio ir įsigyti galėsite ne tik atvirukų, bet ir drabužių, telefonų dėkliukų, reprodukcijų, pirkinių krepšelių. Didelė dauguma kūrinių parduodami ir kaip atvirlaiškiai, tad redbubble pasiūla beveik neišsenkanti. Jus pristabdys tik piniginė. Vienas atvirlaiškis čia dažniausiai kainuoja nuo 1.2 USD iki … Lubų nėra.

Pabaiga

Žinoma, čia tikrai ne visos man žinomos elektroninės atvirukų pirkimo vietos. Šį kartą savo sąrašus papildžiau daugiausiai slaviškomis parduotuvėmis. Tad neišvengiamai laukia ir ketvirta dalis.