Jau esu parašiusi vieną straipsnelį apie tai kur internete pirkti atvirlaiškis postcrossing’ui. Laikas bėgo, parduotuvės pildė asortimentą, užsidarinėjo, atsirado naujų. Tad tikrai verta priminti senas ir atnaujinti informaciją naujomis parduotuvėmis. Lietuviškas parduotuves pakartosiu, na o užsienietiškos bus naujos ir neminėtos ankstesniame straipsnyje.

Lietuviškos elektroninės atvirukų parduotuvės

Man smagu pasigirti, kad esu šios atvirlaiškių parduotuvės vadovė. Du metus mes augome, tobulėjome, bendravome su įvairiais autoriais ir šiuo metu siūlome apie 300 skirtingų rūšių atvirukų. Piešti, fotografuoti, maisto temos, gamtos vaizdai, gyvūnai, Kalėdiniai atvirukai, fantastiniai personažai ir mieli paveikslėliai – tai atvirlaiškiai visų skonių postcroseriams. Ir mes vis dar augame. Užsukit, pirkit – pridėsime dovanų!

Nebulamakers.lt – 2021-ais metais įsikūrusi atvirukų parduotuvė. Jos kūrėjai tie patys, kaip ir favoritepostcard.com, tai yra aš :). Jei pirmoji parduotuvė orientuota į tarptautinę bendruomenę ir siūlo įvairių piešinių bei neutralių temų nuotraukų, tai Nebula Makers – turistinių atvirlaiškių vieta, kurioje kviečiame įsigyti Lietuvą reprezentuojančių atvirlaiškių.

Foxart.lt – tai dar viena lietuviška atvirukų parduotuvė gyvuojanti jau daugiau nei 2 metus. Pardavėjai atvirlaiškius patogiai suskirstė į tarp postcroserių “einamas” temas, tad nepasimesit. Atvirukai kainuoja 1-1.30Lt. Pasitaiko ir akcijų. Siuntimas bus nemokamas jei pirksite už 50 ar daugiau litų, o kitu atveju teks sumokėti 4Lt, kas tikrai nėra daug.

Leidykla “Nieko rimto” visada sugeba nustebinti savo žaviais atvirlaiškiais. Šių metų Kalėdiniai atvirukai buvo mano favoritai! Malonumas tokius siųsti ar gauti. Vienas atvirlaiškis internetinėje parduotuvėje kainuoja 1.45Lt (kitur 1.99Lt), todėl pirkdami internetu sutaupysite. Siuntimo sąlygos įvairios.

Gana nauja atvirlaiškių parduotuvė, kurioje daug atvirukų su įvairiomis detalėmis, langais, gėlėmis, maistu. Jie kainuoja 1.30, o pristatymas nuo penkiolikto atviruko yra nemokamas.

Užsienio elektroninės atvirukų parduotuvės

Jauki rusiška parduotuvė (yra ir angliška versija). Patogus atsiskaitymas Paypal ir tikrai dėmesio vertas asortimentas. Čia rasite kvardratinių ir įprasto formato atvirukų. Dominuoja piešti atvirlaiškiai, tačiau yra ir nuotraukų, graviūrų, senų švyturių schemų. Atvirukų kainos nuo 0.32 iki 0.44 JAV dolerių. Siuntimas priklauso nuo svorio. Į Lietuvą atkeliauja per 2-3 savaites.

Mūsų kaimynų lenkų parduotuvė, kurioje yra tikrai gražių retro stiliaus atvirlaiškių. Į Lietuvą jie atkeliauja gana greitai, maždaug per savaitę. Atsiuntimas kainuoja apie 4 eurus, na o patys atvirukai – nuo 0.25Eu. Išskirtinis Postallove atvirlaiškių bruožas – vertikali antra pusė. Nežinia ar toks išskirtinumas yra gerai, nes lyg ir neatitinka pašto taisyklių, tačiau patys atvirukai kokybiški ir kaip jau minėjau, verti dėmesio.

Ši parduotuvė įsikūrusi Ukrainoje ir pasižymi itin gausiu atvirlaiškių asortimentu. Tiesa, su postcroseriais esame šiek tiek suabejoję parduotuvės legalumu, tai yra ar tikrai visi atvirukai spausdinami su autorių žinia? Atsiskaityti galima kortele, visi atvirlaiškiai kainuoja apie 60 centų.

Aliexpress.com yra tarsi kiniškas ebay.com atitikmuo. O pas kinus būna visko, net ir atvirukų. Paieškoje pažymėkite, kad domitės nemokamu siuntimu ir tik tais pardavėjais, kurie siunčia po vieną rinkinį (daug parduotuvių yra didmenininkai).
Pati pirkau ir galiu rekomenduoti tokius rinkinius:
Nuostabūs piešiniai. 8 atvirukų rinkinys kainavo 4.90$
Botaninių atvirukų rinkinys. Itin geros kokybės, 30vnt.
20 atvirukų su mažuoju princu.
32 atvirukai ir 4 antspaudėliai. Mergaitės ir katės rinkinys.
32 žavių mergaičių atvirukai.

Tad kol kas tiek. O kur jūs perkate atvirukus postcrossingui?

Papildymas:

Pirma dalis: http://venividi.lt/straipsniai/kur-internete-nusipirkti-atviruku-postcrossingui/

Trečia dalis: http://venividi.lt/straipsniai/kur-internete-nusipirkti-atviruku-postcrossingui-trecia-dalis/