Faktas: ryt prasideda atostogos. Ir ko gero ilgiausios per pastarąjį penkmetį. Kitas faktas: važiuosime motociklu. Trečias faktas: daugumą dienų turbūt bus labai karšta. Ketvirtas faktas: nežinia kokiomis sąlygomis miegosime. Todėl susidėti reikia ne tik krūvą drabužių, navigacijos prietaisų, miegmaišių ir puodų, bet ir šiokios tokios kosmetikos.

Iš praeitų motociklinių atostogų aš išmokau tokių dalykų:

visada pasiimu per mažai kondicionieriaus plaukams. Jau kas kas, bet galva kenčia kone labiausiai. Visą dieną ankštame šalme, saulėkaitoje, kas reiškia ir prakaitavimą, kiekvienoje degalinėje, kiekvieno sustojimo metu vis nusiimk, užsidėk. Plaukai mechaniškai žalojami ir nieko čia nepadarysi, noriu aš juos bent šiek tiek palepinti vakarais. Visada pasiimdavau per mažai puoselėjimo ir per daug formavimo produktų. O garbanas formuok neformavęs, gi tik iki pirmo šalmo. 

dekoratyvinę kosmetiką reikia minimalizuoti iki maksimumo, bet įvertinti, kad kartais jos reikia vardan vidinio komforto. 

Taigi, pažiūrim ką susidėjau šį kartą? Viskas yra skirta dviems žmonėms. Keli dalykai į kadrą nepateko, nes dar neapspręsti, bet paminėsiu. 

Dantų priežiūra: 

Skalavimo skystis iš poreikio. Turiu šiokių tokių bėdų. 

Dantų šepetukai. Mažiukai kelioniniai nepasiteisino, tad nupirkau naujus, kurie turi uždengiamas galvutes. Ne visada kokiame kempinge yra kur pasidėti šepetuką.

Mini dantų siūlas ir mažytė pastos tubelė – kaip ir viskas aišku. 

Daikčiukai:

Turbūt komentaro nereikia. Beje, kelionėse su vyru naudojame tą patį skustuvą – mano. Na, o maniškis, jau gal kokius metus yra tas matomas nuotraukoje – su keičiamais peiliukais, kuriuos vadiname britvutėmis :). Ne, nieko bendro su tvariom ir low waste madom. Tiesiog užkniso visi tie džiletai, kad greitai atšimpa ir brangiai kainuoja. 

Plaukams:

“Klorane” šampūnai. 200ml ir 100ml. Imu du tik todėl, kad galėtume vienu metu su vyru eit į dušą, pvz., kempinge. Nes visa kitą galima pasidalint ar išsiversti be. Šampūnai bus naudojami ir visam kūnui prausti. 

“Hask” aliejukas. Ir pakuotė nedidelė ir šiaip man labai patinka. Esu aprašiusi

Trys kelioninio dydžio kondicionieriai. Nors iš klaidų mokausi, bet suprantu, kad pritrūksiu, nes ką čia, vienas gi kokiems 3 kartams. Galėčiau pasiimti tiesiog pilno dydžio pakuotę, bet su tokiais paprasčiau, nes sunaudoji ir išmeti, atsilaisvina vieta. 

Baltame indelyje (originaliai čia buvo “Kilig Urban” valomasis vanduo) yra neseniai gautas “Garnier” kremas. Toks:

Žinokit nerealiai patiko, tad nusprendžiau net į kelionę įsipilti.

Veidui: 

Du kelioninio dydžio prausikliai. “Biodermos” tai visai miniukas, labiau mėginukas. 

“Skincode” paakių kremas. Tiesiog 5ml, tai įsimetu ir tiek. 

Į tuščia “Kiehl’s” mini indelį prisikroviau “Antipodes” kremo. Man jis labai patinka ir nors skirtas dienai, manau bus geria ir vakare. Jei jau trūks kažko, pasiimu ir “L’oreal” ampules. Jei pamenat, man patiko. Na ir įsimetu “Madara” mėginukus, nes kada dar tuos mėginukus naudot?

Dekoratyvinė kosmetika: 

Žiauriai gausiai :). Permatoma “The Balm” pudra. Grynai gi tik blizgesiui pašalinti tomis dienomis, kuomet gal nevažiuosime :). 

Na ir antakių šešėliai. Ar tik jie ne į visas keliones važiuoja? Vėl gi toms dienoms, kai gal nevažiuosim, o man norėsis dailiau atrodyti. Ruda spalva, jei ką, ir vietoje šešėlių vokams gerai, bet kaži ar prireiks. 

Kita kosmetika:

“Numis Med” rankų kremas su urea 10%. Imu jį rankoms, pėdoms ir kūnui jei tik reiks. 

“Garnier” saulės kremas SPF50. Didelę laiko dalį saugoti reiks tik veidą. Šis kremas man visai patinka, kito nedidelėje pakuotėje tiesiog dabar neturiu (tik likučiai).

“Nivea” dezodorantas. Abu naudojame tą patį. Geras ir veiksmingas, gaila nebūna kelioninių pakuočių. 

Lūpoms “Blistex”, o striukės kišenėje turiu “Kiehl’s”

Už kadro liko vyro skutimosi kremas ir mano medinės retos šukos. Taip vat viską sudėliojau šiemet. Jei ko trūksta, tai šaukit! Dar yra laiko. 

Ką paliktumėt?


Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.