Apžvalga: "The Balm" antakių šešėliai "Brow Pow", tamsūs

Estimated read time 3 min read

Aš jums jau minėjau, kad užversiu apžvalgomis apie “The Balm” kosmetiką. Mano santykiai su šiuo prekiniu ženklu primena pirmąją meilę, kuri išsivysto į ilgalaikę draugystę. Man atrodė, kad kosmetika patiks, dar tada, kai mačiau tik paveiksliukus internete. Taip jau būna kai akis užkimba ir pajauti prielankumą.

Pirmą paletę nusipirkau “Pelenės” parodoje, antrą siunčiausi iš tolimų kraštų, kuriuose buvo nereali nuolaida, trečią visai neseniai pasidovanojau gimtadienio proga. Ketvirtą gavau apžvalgoms ir netrukus papasakosiu. Ir visa mano balmukų kolekcija atrodo taip:

Šiandien ketinu papasakoti apie antakių šešėlius “Brow Pow”.

Nedidukas mono šešėlis tradiciškai supakuotas į kartoninį korpusą ir turi net veidrodėlį. Prabangu, tik ar reikia?

Aš kažkaip dažniausiai nuignoruoju savarankiškus šešėlius ir labiau dėmesį kreipiu į paletes. Tačiau pastebėjau, kad tada iš jų ir tenaudoju vieną spalvą. Pvz., į keliones su savimi imdavau “Gosh” paletę, nors ji nėra mano mėgstamiausia akių makiažui, tačiau vienintelė iš visų turimų siūlė man patinkančią rudą spalvą, kurią naudoju antakiams. Dabar gi galėsiu imti “The Balm” mažylį antakiams ir labiau patinkančią paletę akims.

Maniškis šešėlis yra “Dark Brown” spalvos, nors nepasakyčiau, kad labai tamsus.

Privalumai: graži ir man patinkanti ruda spalva, nebyra, šešėlis labai pigmentuotas, lengvai nenusivalo, tad mažėja netyčinių išsiterliojimų tikimybė.

Trūkumai: kaina. Sunku susivilioti viena spalva, kai šiek tiek prisidėjus išeina paletė. Čia tokie godišiaus pamąstymai. Galėtų kainuoti pigiau, bet neturėti veidrodėlio, juk tokio mažulio vistiek nenaudojame.

Aš žinau, kad daug kam nepatiktų, kad šiame produkte nėra vaško, tačiau aš vertinu absoliučiai subjektyviai ir tuo džiaugiuosi. Aš pabandau visokias kremines ir pan. konsistencijas, bet visada grįžtu prie paprasto sauso šešėlio. Ir net netepu jo kirstu šepetuku, nebraižau jokių kontūrų, o tiesiog užspalvinu tarpelius ir žilus plaukelius. Naudoju tokį apvalų šepetuką:

Mano antakių forma tikrai turi trūkumų, bet aš tobulumo iš savęs nereikalauju. Šešėliai atitinka poreikius, džiugu!

Aš žinau, kad “The Balm” turi panašaus dydžio mėginukų su skaistalais, šviesą atspindinčiomis priemonėmis ar šešėliais. Ką turiu omenyje, galite pamatyti čia, čia ar čia. Kaip faina būtų, jei jie darytų tokias modulines, pvz., magnetines paletes, kuriose galima būtų sulipinti mažylius, o kur nors keliaujant pasiimti tik tuos, kurių prireiks.

Tad tiek šį kartą! Papasakokite, kokiam prekiniam ženklui jūs jaučiate prieraišumą?

Įvertinimas:

Naudinga: Šešėlių ieškokite Dijora.lt. Kaina 13-16 EUR (būna akcijų).

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours