Pavargau truputį, žinokit. Kas nuosekliai skaito blogą, tai žiemos apžvalgos įraše skaitė, koks nesėkmingas buvo laikotarpis. Dabar viskas kaip ir gerai, tačiau nuo pat vasario pradžios visus savaitgalius praleidome fiziškai, arba kūrybiškai, arba ir taip, ir taip dirbdami, kurį laiką jie dar nesikeis, tad net nėra, ko laukti, tai yra jokių atskaitos taškų: čia darbo diena, čia savaitgalis, ten atostogos. Nesupraskit klaidingai, nesiskundžiu, man viskas tinka ir žinau, kokius tikslus norisi pasiekti, o tas reikalauja pastangų, tik tiek, kad pavargau. Tas pasireiškia nuolatiniu mieguistumu, nenoru keltis ir pėdsakais veide. Ir čia puiki proga pabandyti papildomas priežiūros priemones, ane?

“L’oreal Paris Revitalift Filler” ampulių kursas yra pažymėtas ženkliuku 40+. Na, man 36, tačiau kai kalbu apie save, tai priskiriu jau prie keturiasdešimtmečių, o ir išvaizda bei odos būklė manau labiau atitinka tą amžių, tad tikrai priemonių nepasidėjau iki jubiliejaus, o jau ėmiau ir sunaudoja visas 7 kurso dozes. 

Aprašymas:

7 dienų ampulės su hialurono rūgštimi, stangrinančios ir sukuriančios liftingo efektą. 

1-os dozės ampulės: veido priežiūros priemonės formatas ampulėse leidžia išlaikyti koncentruotų veikliųjų medžiagų šviežumą ir efektyvumą.
Hialurono rūgštis: padeda intensyviai drėkinti, pastebimai stangrinti ir išlyginti odą.
Vitaminas B5: padeda pamaitinti, nuraminti ir atgaivinti odą.

Panaudojus 1 ampulę: oda intensyviai sudrėkinta.
Panaudojus 7 ampules: oda atrodo jaunesnė ir putlesnė.

Kaip naudoti:
1. Laikykite ampulę taip, kad visa priemonė subėgtų į ampulės apačią.
2. Nulaužkite ampulės kaklelį.
3. Supilkite priemonę į delną ir tuomet tepkite ant veido.
4. Tepkite ant švarios ir sausos odos prieš naudojant drėkinamąjį kremą.

Sudėtis:

Neskaitant pačios pabaigos, gana tradicinės, sudėtis nėra bloga. Ampulės plastikinės, dailutės, gražutės, tik labai jau daug popieriaus panaudota joms įpakuoti. Gi nedūžta. 

Lūžta lengvai, problemų su tuo nekyla, replių nereiks. Skystis taip pat išteka kaip niekur nieko, neteks purtyt, ar kažkaip krapštyti. Masė turi šiokio tokio slidumo, būčiau spėjusi, kad yra silikonų, bet regis nėra, tad tiesiog šiaip maloniai slidžiai dengiasi. Nėra lipni ir labai greitai susigeria. Beje, man vienam kartui ampulės veidui per daug, tad teko laimės ir krūtinei 🙂

Naudojau iš esmės nekeisdama savo vakarinės rutinos, po toniko, prieš kitus žingsnius. Na, serumą praleisdavau, kad nebūtų sviestas sviestuotas, bet kremą tepdavau visada. 

Aprašymas teigia, kad:

Panaudojus 1 ampulę: oda intensyviai sudrėkinta.
Panaudojus 7 ampules: oda atrodo jaunesnė ir putlesnė.

Galiu pasakyti, kad oda tikrai jaučiasi sudrėkinta. Po visų 7 dienų. Kadangi aš rytais priemones stengiuosi naudoti pagal jausmą ir poreikį, tai va man ir nebuvo jokio noro teptis kremu. Nusivalydavau veidą toniku ir darydavau makiažą, nes tikrai oda atrodė pasiruošusi ir nereikalaujanti papildomo drėkinimo.

Dėl to atrodymo jaunesne ir putlesne, tai ką žinau… Nepastebėjau, kažkokio akivaizdaus pokyčio. Bet drėgmės nestokojanti oda visada gi atrodo jauniau. 

Dar turiu pasakyti, kad odos neerzino, o kvapas labai lengvas, gal net sakyčiau jo kaip ir nelabai radau :). Ką dar paminėti? Tikrai kartočiau rudenį, kuomet prasideda šildymo sezonas ir oda nežino, kur dėtis ištikus tokiems kontrastams :).


Naudinga: rasite Pigu.lt, “Maxima” ir kitur. 7 ampulių reguliari kaina yra apie 20 EUR, per akcijas – apie 15 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).