Apžvalga: “L’oreal” stangrinančios odą ampulės veidui su hialurono rūgštimi “Revitalift Filler”

Estimated read time 4 min read

Pavargau truputį, žinokit. Kas nuosekliai skaito blogą, tai žiemos apžvalgos įraše skaitė, koks nesėkmingas buvo laikotarpis. Dabar viskas kaip ir gerai, tačiau nuo pat vasario pradžios visus savaitgalius praleidome fiziškai, arba kūrybiškai, arba ir taip, ir taip dirbdami, kurį laiką jie dar nesikeis, tad net nėra, ko laukti, tai yra jokių atskaitos taškų: čia darbo diena, čia savaitgalis, ten atostogos. Nesupraskit klaidingai, nesiskundžiu, man viskas tinka ir žinau, kokius tikslus norisi pasiekti, o tas reikalauja pastangų, tik tiek, kad pavargau. Tas pasireiškia nuolatiniu mieguistumu, nenoru keltis ir pėdsakais veide. Ir čia puiki proga pabandyti papildomas priežiūros priemones, ane?

“L’oreal Paris Revitalift Filler” ampulių kursas yra pažymėtas ženkliuku 40+. Na, man 36, tačiau kai kalbu apie save, tai priskiriu jau prie keturiasdešimtmečių, o ir išvaizda bei odos būklė manau labiau atitinka tą amžių, tad tikrai priemonių nepasidėjau iki jubiliejaus, o jau ėmiau ir sunaudoja visas 7 kurso dozes. 

Aprašymas:

7 dienų ampulės su hialurono rūgštimi, stangrinančios ir sukuriančios liftingo efektą. 

1-os dozės ampulės: veido priežiūros priemonės formatas ampulėse leidžia išlaikyti koncentruotų veikliųjų medžiagų šviežumą ir efektyvumą.
Hialurono rūgštis: padeda intensyviai drėkinti, pastebimai stangrinti ir išlyginti odą.
Vitaminas B5: padeda pamaitinti, nuraminti ir atgaivinti odą.

Panaudojus 1 ampulę: oda intensyviai sudrėkinta.
Panaudojus 7 ampules: oda atrodo jaunesnė ir putlesnė.

Kaip naudoti:
1. Laikykite ampulę taip, kad visa priemonė subėgtų į ampulės apačią.
2. Nulaužkite ampulės kaklelį.
3. Supilkite priemonę į delną ir tuomet tepkite ant veido.
4. Tepkite ant švarios ir sausos odos prieš naudojant drėkinamąjį kremą.

Sudėtis:

Neskaitant pačios pabaigos, gana tradicinės, sudėtis nėra bloga. Ampulės plastikinės, dailutės, gražutės, tik labai jau daug popieriaus panaudota joms įpakuoti. Gi nedūžta. 

Lūžta lengvai, problemų su tuo nekyla, replių nereiks. Skystis taip pat išteka kaip niekur nieko, neteks purtyt, ar kažkaip krapštyti. Masė turi šiokio tokio slidumo, būčiau spėjusi, kad yra silikonų, bet regis nėra, tad tiesiog šiaip maloniai slidžiai dengiasi. Nėra lipni ir labai greitai susigeria. Beje, man vienam kartui ampulės veidui per daug, tad teko laimės ir krūtinei 🙂

Naudojau iš esmės nekeisdama savo vakarinės rutinos, po toniko, prieš kitus žingsnius. Na, serumą praleisdavau, kad nebūtų sviestas sviestuotas, bet kremą tepdavau visada. 

Aprašymas teigia, kad:

Panaudojus 1 ampulę: oda intensyviai sudrėkinta.
Panaudojus 7 ampules: oda atrodo jaunesnė ir putlesnė.

Galiu pasakyti, kad oda tikrai jaučiasi sudrėkinta. Po visų 7 dienų. Kadangi aš rytais priemones stengiuosi naudoti pagal jausmą ir poreikį, tai va man ir nebuvo jokio noro teptis kremu. Nusivalydavau veidą toniku ir darydavau makiažą, nes tikrai oda atrodė pasiruošusi ir nereikalaujanti papildomo drėkinimo.

Dėl to atrodymo jaunesne ir putlesne, tai ką žinau… Nepastebėjau, kažkokio akivaizdaus pokyčio. Bet drėgmės nestokojanti oda visada gi atrodo jauniau. 

Dar turiu pasakyti, kad odos neerzino, o kvapas labai lengvas, gal net sakyčiau jo kaip ir nelabai radau :). Ką dar paminėti? Tikrai kartočiau rudenį, kuomet prasideda šildymo sezonas ir oda nežino, kur dėtis ištikus tokiems kontrastams :).


Naudinga: rasite Pigu.lt, “Maxima” ir kitur. 7 ampulių reguliari kaina yra apie 20 EUR, per akcijas – apie 15 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 1
  Sonata

  Aš pirmą kartą gyvenime užsirašiau veido procedūroms salone… Nežinau ar čia tas artėjantis 40 taip veikia, bet nesu patenkinta savo veido odos išvaizda ir noriu tai pakeisti… Kremai, serumai nedavė norimų rezultatų… Bandysiu profesionalų pagalbą 🙂

 2. 2
  Salomėja

  Aš tai nežinau ar bandymas stabdyti natūralius senėjimo procesus gali būti vadinamas “pagalba”. Bet esu už, jei tik žmogus po to jaučiasi užtikrinčiau. Pati, deja, baisiai nemėgstu sąlyčio su kitais žmonėmis, tai į visokius salonus vaikštau prisiversdama ir labai retai 🙂

 3. 3
  Gaivile

  Profesionalu pagalba skamba rimtai. Cia kaip kreipimasis pas plastikos chirurga. Aisku jis matomai turetu padeti. Na ir dar matyt tradiciskai botoksas ir kiti uzpildai. O seip tikrai abejoju ar koks kremas, serumas ar dar koks stebuklas galetu paslepti esamus metus. Svarbiausia gera nuotaika ir prisiminti, kad geriau nei dabar niekada neatrodysime. Tokia jau ta realybe.

 4. 4
  DaliaM

  Sonata, jei nepaslaptis, kokias procedūras numatėt darytis? Aš mielai nueičiau, bet abejočiau ženkliu pokyčiu po procedūrų (kalbu apie kaukes ar pan, o ne apie injekcijas). Man atvirkščiai sunku būtų pasitikėt, nes nežinau kokių sudėčių dalykus dėtų ant veido 🙂 Bet moterys eina pas kosmetologes, vadinasi, visgi mato pagerėjimą :/

 5. 5
  Salomėja

  Dalia, matyt susitaiko su tuo, kad vien natūralaus aliejuko nebeužteks ir teks pasiduoti mokslui :). Aš pati neįsivaizduoju tokios sudėties, kokios negalėčiau užsitepti, jei tikėčiau rezultatu. Na gal kažko pagaminto iš žmonių, bet čia morališkai sunku būtų :). Manau, kad paklausus, kosmetologė tikrai pasakytų, kokias priemones naudoja ir kokia jų sudėtis, juk yra alergiškų žmonių, kurie turbūt ir klausia :).

 6. 6
  Rūta

  Aš vaikštau pas kosmetologę reguliariai, kas tris savaites, jau trečius metus. Man 30 metų. Darausi mechaninius veido valymus, dedu kaukę, masažas. Injekcijų ar rūgštinių šveitimų nenaudoju. Pastebėjau pagerėjimą – mano poros kemšasi mažiau, spuogų sumažėjo, veido oda skaistesnė. Su metais ji kaip glemba, taip glemba, tam turėčiau tuomet darytis atskiras procedūras, dabar gi man valymas svarbiau. Man tos 1,5-2 val yra labai malonios – aš atsipalaiduoju ir rezultatą kitą dieną (nes tą pątį vakarą būnu raudona) matau labai pastebimą. Kosmetiką, su kuria dirba, pati naudoju, tai sudėtis žinau. Pastebėjau, kad labai svarbus reguliarumas – jei praleidžiu kartą ar ilgesnę pertrauką padarau, veidas labiau užsikemša, sunkiau valosi, ir vėl reikia pradėt iš naujo. Panašiai kaip su sportu. Panašaus rezultato namie nepavyksta pasiekti. Palyginčiau tai kaip su plaukų dažymu pačiam namuose – gali kai reikia tai pasidaryt, bet pats tu kiekvieno galvos centimetro nepasieksi, pvz šaknų taip kruopščiai nenudažysi, kaip jei dažytų kitas žmogus. Taip man ir su valymu ar masažais pas kosmetologę.

+ Leave a Comment