Savaitgalis buvo puikus! Ką veikėme galite sužinoti perskaitę mano įrašą čia. Žinoma, kad ruošdamasi į šią mini kelionę aš svarsčiau kokią kosmetiką bei higienos priemones pasiimti. Apie ekstremaliai optimizuotą krepšelį jau pasakojau.

Ši kelionė nebuvo ekstremali, labiau pramoginė, su pasisėdėjimais kavinėse, bendravimu ir kitokiu čilinimu. Natūralu, kad norėjosi atrodyti kiek įmanoma gražiau, bet koks nors rimtesnis makiažas atrodytų juokingai. Na bent aš jau juokčiausi iš prisikontūravusios fifos, kuri 50km mina dviratį saulėkaitoje :). Turėdama tai omenyje ir galvojau ką pasiimti. + viską reikėjo vežti ant savo pečių, todėl net nemaniau tempti ketvirčio litro šampūno 🙂

Štai koks mano optimizuotas variantas (žr. foto viršuje):

1. Makeup Eraser veido rankšluostis. Be komentarų, man tiesiog patinka ir nesunkus, taip pat nereikia veido prausiklio ar kitokio makiažo valiklio.

2. Dantų pastos mini pakuotė. Visokių miniukų galima rasti parduotuvėse “Drogas”.

3. Dantų šepetukai. Kaip be jų.

4. Macadamia plaukų šampūno mėginukas.

5. Marakesh šampūno mėginukas (nuotraukoje nesimato).

Galvą ploviau vakare, nes norėjosi po tokios aktyvios dienos, ir ryte, nes po miego šlapiais plaukais jie ryte stovi kaip nori ir tenka vėl plauti.

6. Macadamia kremas garbanotiems plaukams, mėginukas.

7. Nivea universalus kremas. Mėginukas. Neprireikė.

8. Gosh matinių šešėlių paletė. Ją ėmiau nes mažiausia iš turimų, viena ruda spalva man puikiai tinka antakiams pasitvarkyti, kitos spalvos universalios ir tinamos bet kokiam makiažui + yra patogus veidrodis.

9. Liliputz dušo žele miniukas. Nebuvau tikra ar mūsų nakvynės namuose bus kokia nors prausimosi priemonė. Buvo muiliuko ir dušo žele mėginukų, tad galėjau saviškio ir nepirkti.

10. Artdeco tušas. Nėra labai mėgstamas, bet gana patikimas, kad suprakaitavus nenubėgs.

11. Ecotools šepetėlis. Antakius paspalvinu, jei reikia ir ala pravedimus galiu padaryti bei šiaip pasidažyti.

12. Gillete skutimosi peiliukas. Įtinka mums abiems su vyru.

13. Bioderma drėkinamasis veido kremas. Ir šiaip puikus ir saulėje nubučiuota veido bei krūtinės oda buvo laiminga, kad pasiėmiau būtent jį.

14. Nivea vyriškas dezodorantas. Šiaip aš naudoju kristalą, bet jis nepatinka mano vyrui, o man įtinka daug kas, tad imam tai, ką mėgsta jis.

15. Kišeninis “Nivea” kremas nuo saulės vaikams. Labai patiko formatas. Reikia tik nepamiršti, kad tokį turi ir dažniau teptis.

16. Bellapierre Makeup Base makiažo bazė. Ėmiau nes pakuotė mažesnė už bet kokios turimos krempudros. Truputį maskuoja.

17. Lily Lolo mineralinė pudra. Miniukas. Geras daiktas, saugojo nuo blizgėjimo.

18. Lily Lolo baby buki šepetėlis pudrai. Mažiukas, tuo ir fainas.

19. Biokera plaukų kaukė. Nedidelė pakuotė.

20. Pincetas. Nes aš gi meškinas esu.

Kadangi visos pakuotės nedidukės, tai puikiai tilpo į mažučiukę kosmetinę.

Ateičiai, dėl kompaktiškumo ir universalumo, aš kelionėms labai norėčiau įsigyti The Balm Smoke Balm Smokey Eye Palette 2.

Jei reiktų dar labiau optimizuotis, tai atsisakyčiau dekoratyvinės akių kosmetikos iš viso. Visgi manau, kad man puikiai susidėliojo optimalus krepšelis, kuriame nieko netrūksta dviems žmonėms. Ar ko nors trūksta? Lūpų balzamas buvo kišenėje.

O be kokių priemonių jūs neįsivaizduojate savo kelionių?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.