Blakstienų tušas yra būtina makiažo priemonė. Aš galiu įsivaizduoti save, ar bet kurią kitą moterį, visai nepasidažiusią, tačiau negaliu įsivaizduoti bent minimalaus makiažo be paryškintų blakstienų. Būtent todėl gamintojai vis kuria ir kuria naujus tušus. Taiko visokias inovacijas, marketingo strategijas ir kiekvieną kartą sako, kad jau šis tai tikrai tobulas! O mano akį patraukė ne garsūs pažadai, įmantrios formos šepetėlis, tiesiog paprastos formos, dailiai dekoruota tūbelė.

Susidomėjau internete pamačiusi reklamines nuotraukas ir keletą teigiamų atsiliepimų.

“Artdeco” apie savo pavasario kolekcijos tušą teigia: Tankinantis ir ilginantis blakstienų tušas.
Lankstus šepetėlis – itin tankioms ir ilgoms blakstienoms!
Lankstus guminis šepetėlis puikiai atskiria ir formuoja blakstienas. Tankūs šereliai padengia kiekvieną blakstieną. Smailas šepetėlio galiukas itin smulkioms blakstienoms. Intensyvus pigmentas. Vertingas įvairių rūšių vaškas puoselėja blakstienas. Netepa . Išliekantis iki 10 valandų. Tinka jautrioms akims ir nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Lyg šiol buvau bandžiusi tik vieną kompanijos tušą ir man jis visai nepatiko. Vienas iš vieno dar nieko nereiškia, tad mano kosmetikos dėžutėje nugulė naujokas. Parduotuvėje dairykitės kartoninių dėžučių su gėlytėmis (ir vėl tas papildomas popierius).

Sudėtis:

Kaip ir visur, taip ir čia, nesaugūs konservantai randa savo vietą.

Šepetukas vidutinio dydžio, pakankamai patogus.

Tušas laikosi visą dieną, nebyra, netepa, gana lengvai nusiplauna tiek miceliniu vandeniu, tiek mano vakar aprašytu “MakeUp Eraser”.

Tačiau man nepatinka esminis ir svarbiausias dalykas – taip kaip atrodo padažytos blakstienos. Aš mėgstu kai tušai labai ilgina, bet nesulipina (kas to nemėgsta?). Šis tušas toks labai vidutinis. Nei labai ilgina, nei labai tankina, truputį tenka pavargti, kad viskas nesuliptų. “Dėvėti” galima, ką ir darau kasdien, bet esu turėjus daugybę daug geresnių tušų.

Sunaudosiu, bet nemanau, kad labai liūdėsiu, kai pavasario kolekcijų nebebus pirkti.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Tušas kainuoja apie 14 eurų. Ieškokite “Drogas”, “Douglas”, “Sarma”.

Daugiau apžvalgų apie “Artdeco” kosmetiką.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką