Šio blogo turinio valdymo sistema yra tiesiog nuostabi! Netyčia uždariau “tabą” naršyklėje ir ate, mielas įraše. Auto išsaugojimo gi čia nėra. Taigi, rašysiu iš naujo. Visiškai iš naujo. Visai kitaip nei buvau parašiusi. Taip man ir reikia. Tegul būna dar smagiau!

Ne taip seniai aš buvau visai neturtinga gerais šešėliais. Vienos paletės pasirodė nieko vertos, kitose vos viena kita spalva naudojama, o ką jau nuo seno gero turėjau – baigiau. Prieš pat Kalėdas situacija pasikeitė. Dosnus senelis atnešė vieną paletę, tada namus pasiekė kita, ta apie kurią ir pasakosiu dabar. Tai “Gosh” devynių matinių spalvų rinkinys “To be cool in Copenhagen”.

Gamintojo nuotraukoje šviesiausios spalvos ne visai atitinka tikrovę. Iš tiesų šioje paletėje rasime ir beveik baltą ir kūno spalvas.

Šia palete galima susikurti tiek šaltą, tiek šiltą, tiek šviesų – dienai, tiek tamsų – vakarui, makiažą. Universali! Spalvos dengiasi ir sklaidosi kokybiškai. Norėtųsi šiek tiek didesnės šviesiųjų atspalvių pigmentacijos ir ilgesnio šešėlių laikymosi. Be bazės džiaugiuosi 4-5 valandas, su ja – apie 8. Po to jau gėris subėga į raukšleles.

Jūs jau žinote, kad nuotraukose mano akių makiažo neįžiūrėsite. Realybėje aš matau didelį skirtumą, tačiau fotografijose nėra gražaus kampo viską parodyti.

Gal profas ir galėtų, bet nesu tokia. Taigi parodysiu spalvas ant rankos. Skirtingi apšvietimai leidžia matyti, kad jos tikra matinės!

Džiaugiuosi tamsiausia spalva, nes aš nemoku naudoti pravedimų, todėl kai jau noriu būti tikrai ryški, griebiu juodus šešėlius.

Šią paletę aš gavau dovanų, bet ji man, kaip matote, tikrai patiko, todėl aš nusipirkau dar vieną “To be fun with LA” (norėčiau turėti visas).

Violetinės, mėlynos bei žalsvos spalvos labai praverčia (ne visos iš karto, žinoma).

Matinė čia yra tik ta centrinė – melsvai pilkšva. Kitos gi turi gražų metalinį blizgesį.

Šios paletės mane džiugina ne tik kokybiškais šešėliais. Man labai patinka ir didelis veidrodėlis, gerai užsidaranti bei kompaktiška pakuotė. Jokios perteklinės plastmasės. Tik tiek kiek reikia spalvoms atskirti. Rekomenduoju išmėginti.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Gosh” palečių ieškokite Kosmadoje ir Eurokos. Matinė kol kas yra nepasirodžiusi naujiena, bet sako, kad jau greitai! Kaina – apie 17 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).