DUK apie fotoepiliaciją plius “Philips Lumea SC2009/00” ir “Silk’n Infinity 400.000” panašumai bei skirtumai

Estimated read time 17 min read

Neslėpsiu, kad mano įrašas apie “Philips Lumea SC2009/00” fotoepiliatorių yra vienas populiariausių visame bloge. Beveik kiekvieną dieną jį matau tarp penkių skaitomiausių straipsnių. Ir nieko čia keisto, daiktas brangus, daiktas aktualus, todėl visi nori gyvų įspūdžių iš tų, kurie jau jį turi. Be to, kad skaitote mano atsiliepimus, kone kas trečia privačiai gauta žinutė būna ne apie ką kitą, o apie fotoepiliatorius ir dažniausiai užduodamas klausimas yra, kaip gi jį išsirinkti iš gausos pasiūlymų. Pirma mano reakcija būna tokia: “ką aš žinau? Aš jau pasirinkau prieš tris metus ir viskas”, bet suprantu, kad turiu tam tikros patirties, galiu papasakoti ar esu patenkinta savo pirkiniu, kur gal pataupyčiau, o kur gal investuočiau dar. Todėl galimybė išbandyti dar ir labai visame pasaulyje populiarų “Silk’n” produktą mane įkvėpė parašyti šį tekstą, kuriame aš palyginsiu savo kaina bei išvaizda skirtingus produktus ir atsakysiu į dažniausiai užduodamus klausimus apie fotoepiliaciją. 

Kaip ir visada, mano “panašumų ir skirtumų” įrašuose nėra lyginami identiški analogai, kaip tik jie labai skirtingi,  bet paskirtis yra ta pati. 

Kaip išsirinkti fotoepiliatorių?

Tai yra vienas dažniausių man užduodamų klausimų, kurių sulaukiu ne tik iš moterų. Paskutinį kartą klausė vyras, kuris ketino pirkti jį žmonai. Tiesą sakant nustebino, nes maniau, kad vyrukai patys tyliai susirenka info nepasitikėdami visokiomis bobelėmis iš interneto :D. 

Taigi, pradedant formuluoti savo poreikį, pravartu žinoti, kokie būna fotoepiliatoriai, kodėl skiriasi jų kainos?

Pradėkime nuo to, kad fotoepiliatoriai būna su keičiamais šviesos modulio šaltiniais ir nekeičiamais

Visos lempos turi savo blyksnių resursą. Perkant būna nurodyta, ar jis 10 tūkstančių, ar 400k. Tai nėra visiškai tikslus skaičius, nes priklauso, kokiu režimu šaudysite (jei mažesniu, tai lempos užteks ilgiau) ir pan. Pasibaigus impulsams reikia arba keisti modulį, jei jis keičiamas, arba išmesti įrenginį. 

Atrodytų, kad tada savaime suprantama, kad labiau apsimoka pirkti aparatą su keičiama impulsų galvute. Tačiau, tai ne visai tiesa. Nors tokie fotoepiliatoriai gerokai pigesni, tačiau keičiamos galvutės impulsų skaičius gana mažas ir ateityje greičiausiai kaina smarkokai užaugtų.  Ir visgi, minusą matau ne tame, kad teks pirkti papildymus, o tame, kad technologijos sensta, atsiranda vis daugiau naujų modelių ir senieji lieka pamiršti. Pvz., dabar atlikau paiešką ir jau sunkiai Lietuvoje randu šviesos modulių senesniems aparatams, tad ką daro tie, kurie kadaise įsigijo tokį įrenginį? Tiesa, pasirinkus tokį modelį, galima rasti pliusų. Pvz., galit su kambarioke nusipirkti po savo impulsų modulį ir naudotis tuo pačiu aparatu negalvodamos, kad, o va ji tai daugiau iššaudo :).

Nekeičiamas galvutes turintys fotoepiliatoriai neretai pasižymi tikrai dideliu impulsų kiekiu. Aš esu skaičiavusi, kad 250 000 blyksčių aparato man turėtų užtekti beveik visam gyvenimui, čia, žinoma, įvertinus, kad vėliau reikia epiliuotis vis rečiau. Ir štai tie 250k jau beveik praeitis, dabar jau 400 yra norma :). 

Tad jei jums reikia mano patarimo, o turbūt reikia, jei teiraujatės, tai aš jau prieš 3 metus pasirinkau aparatą su nekeičiamu šviesos moduliu ir to sprendimo nesigailiu, lygiai taip pat elgčiausi ir dabar

Keliaujam toliau. 

Fotoepiliatoriai būna kraunami ir veikiantys tik su laidu.

Ir tai sudaro nemenką kainos skirtumą. Kraunami, žinoma, yra brangesni. Šiuo metu turiu ir tokį, ir tokį. Tad galiu pasakyti, kad įrenginys su baterijomis yra patogesnis. Juk nereikia sėdėti prie rozetės. Tuo labiau, kad pas mus jos pastoviai užimtos. Bet norėdama sutaupyti, aš taupyčiau būtent čia, nes naudotis “laidiniu” fotoepiliatoriumi man nėra labai jau didelių keblumų (ai, išjungiu kokią skalbyklę, mat ją galas). Dar gi ir privalumų randu, nes baterijos neužtenka visam kūnui nušaudyti, tenka skirstyti zonomis ir daryti tą per porą kartų. Visgi jei komfortas jums svarbus ir norite investuoti į viską, kas geriausia, tai mačiau, kad naujausias bei brangiausias “Philips” dabar gali veikti tiek su baterija, tiek su laidu. Patys jie rekomenduoja dideles zonas, pvz., kojas, šaudyti prijungus laidą.

Mano asmeninis patarimas: krovimas yra ta vieta, kurioje galima sutaupyti neprarandant daug komforto. 

Taip pat, ko gero pastebėjote, kad būna fotoepiliatorių su skirtingais antgaliais tam tikroms kūno vietoms, pvz., veidui ar bikini zonai. Populiariausias, žinoma, yra “Philips”, kurio apartų kaina ženkliai skiriasi nuo to, kiek priedų yra. 

Mano asmeninė nuomonė ta, kad visi tie priedai yra tik marketinginis triukas. Kodėl? Nes beveik visi kiti gamintojai nurodo, kad jų įrenginys tinka viskam. O “Philips” priedai dažnai naudojami tik tam, kad būtų patogiau, pvz., mažesnis langelis veidui, lenkta forma pažastims. Žinoma, dar būna stikliukas su filtru, neva tai saugančiu odą. Bet iš tiesų dabar dauguma naujų epiliatorių turi indikatorių, kuris pagal odos spalvą parenka režimą, tad svarbiau jį pasirinkti tinkamai, o ne prisipirkti antgalių. Maniškis “Philips” turi specialų priedą veidui ir bikini, tačiau po kokių metų man atsibodo juos keitinėti ir aš viskam naudoju kūno antgalį. “Silk’n” neturi papildinių, bet tinka viskam. Tad vėl gi, kadangi prašote mano asmeninės nuomonės, tai aš dabar nebepirkčiau brangiausio aparato tik todėl, kad jis turi daugiau antgalių. Pvz., jei reiktų už tą pačią kainą rinktis ar daugiau impulsų ir vienas aparatas viskam, ar mažiau impulsų, bet pridedami papildomi antgaliai, tai imčiau pirmą variantą. 

Dar fotoepiliatoriai skiriasi savo forma. Abu mano įrašo atstovai kaip tik reprezentuoja tipines formas. Vienas tarsi primena elektrinį atsuktuvą, kitas panašesnis į raunantį epiliatorių. 

Mano manymu, čia įpročio ir skonio reikalas. Abu jie savaip patogūs. 

Taigi, kaip išsirinkti fotoepiliatorių? Visų jų veikimo principas labai panašus, todėl atsižvelkite į impulsų skaičių, formą, krovimo būdą bei paskaitykite gamintojo aprašymus. Dauguma prietaisų tinka baltaodžių rasės moterims, kurių plaukeliai yra nuo šviesiai rudos iki juodos spalvos. Tačiau daug naujausi, net ir šis “Silk’n” teigia, kad gali panaikinti ir šviesius plaukelius. Taupyti neverta šviesios impulsų sąskaita, bet čia irgi reikia žiūrėti protingai. 10k labai mažai. 250k jau pakankamai, daugiau – gali būti, kad gyvenime net ir neprireiks. Taupyti galima įvairių priedų bei krovimo būdo sąskaita. 

Kaip naudotis fotoepiliatoriumi?

Ar galima degintis, ar galima vašku rauti plaukus, ką daryti su apgamais? Tokie klausimai labai dažni. Ir aš sakau – vadovaukitės prietaiso instrukcija.

Ar galima degintis?

O ji, ta instrukcija, kurios niekas neskaito, sako, kad nerekomenduojama po fotošaudymo degintis. Nerekomenduojama ir šaudyti po deginimosi. Mano patirtis? Aš nesideginu. Tad neturiu ką patarti. Tačiau manau, kad jei nenuskrundate, oda netampa labai tamsi, jautri, pažeista, tai praėjus kokiai savaitei po saulės vonių ir odai nurimus, galite tęsti procedūras. Instrukcijos yra apsidraudimui. Sveikas protas jums leis įvertinti, kaip jaučiasi oda, nes deginimasis deginimuisi nelygus. 

Ar galima rauti plaukus vašku? 

Ne. Tiems, kas pirmą kartą girdi apie fotoepiliacijas, noriu paminėti, kad tai nėra žaibišką rezultatą kuriantis procesas. Štai pvz., skutimas peiliuku, rovimas vašku, epiliatoriumi, depiliaciniai kremai – greitas ir matomas rezultatas. Padarėt ir plaukų tam kartui nebėra. O su fotoepiliatoriumi apsišaudysite, bet nieko nepamatysite, nei šiandien nei rytoj. Geriausiu atveju, labai imliems žmonėms, po dviejų savaičių plaukas sunyks ir iškris, blogiausiu atveju rezultato lauksite net ir metus ar ilgiau.

Visą tą laiką, kol laukiame plauko mirties ir iškritimo, juk nenorime vaikščioti plaukuoti. Todėl kažkaip reikia pašalinti nepageidaujamą augmeniją. O ir fotoepiliacijos negalima atlikti ant išdygusių plaukų – oda turi būti švari, nes kitaip jie nudeginami, o kambaryje pasklinda svilinamo paršelio kvapas. Taip. Išmėginta. Neklauskit. Todėl leidžiami visi šalinimo būdai, kurie neišrauna šaknies. Ne tiek  daug jų ir lieka – peiliukai, elektriniai skustuvai, depiliaciniai kremai (papildomo sudirgimo rizika). Štai todėl mano rezultatai veido srityje per tris metus yra 0, nes aš ne visada apsikenčiu peiliukus, kartais griebiu pincetą ir taip sugadinu procesą. 

Ar galima šaudyti į apgamus, venas, tatuiruotes? 

Ne, ne ir dar kartą ne. Apgamai yra tie žvėriukai, kurių geriau iš viso neliesti. Nėra pakankamai ištyrinėtas poveikis, o juoda spalva sugeria šviesą ir ta vieta nudega.

Su venomis, tai jau prisiimkit savo atsakomybę, jei nėra ryškios, tai turbūt nieko blogo nenutiks, tačiau mažai ką išmanau. Tatuiruotės yra tamsios, o spindulį sugeria tamsi spalva. Iššovus į tatuiruotę, ji karštį sugeria ir tada oda apdega. Buvau vieną kartą netyčia pataikiusi į kraštelį. Saldu nebuvo. Didžiausio režimo šūvis apdegino odą, buvo iškilusi puslelė. Tad saugokit save ir šaudykit tik šviesią odą, jei dėl ko nors abejojate, rinkitės mažiausią galingumą. Aš pradžioje rizikingas vietas užpaišydavau baltu minkštu akių pieštuku, dabar tiesiog apeinu, nes jau įpratau ir nebebijau padaryti kažką ne taip. 

Ar fotoepiliacija skausminga?

Ne. Pvz., žemiausiu režimu aš iš viso nieko nejaučiu. Aukščiausiu – veido, rankų, kojų zonoje jaučiu tik labai labai lengvą dilgtelėjimą. Jautresnėse vietose nemaloniai suskausta tai sekundėlei, bet tai reiškia, kad tiesiog parinktas per stiprus impulsas. Teisingai pasirinkus neturėtų jaustis diskomforto. 

Kokie mano fotoepiliacijos rezultatai po trijų metų?

Ar pamačiau rezultatą, ar nenusibodo, ar tęsiu šaudymus, klausiate manęs. Ką gi, man tikrai nėra gaila pasidalinti patirtimi.

Taigi, “Philips” aparatą aš turiu jau tris metus. Visus juos šaudžiau tik į tris zonas: blauzdas, rankas, veidą. Šiaip aš esu plaukuota visur, bet tarkime, šios vietos yra matomiausios ir skaudžiausios. Kai tik įrenginį nusipirkau, tai puoliau šaudyti kas savaitę, nors, rekomenduojama kas dvi. Ai, pagalvojau gi, kad mano plaukuotumas šiek tiek peržengia ribas, neatitinku vidurkio, tai galiu pasidažninti procedūras. Tad pirmus rezultatus pradėjau pamatyti po poros mėnesių. Nežymius.

Vėliau, apie porą metų šaudžiausi kas dvi-keturias savaites. Dabar irgi priešokiais, kartą per mėnesį. Aš nenusikračiau plaukų nė vienoje zonoje, bet fotoepiliacija man labai pasiteisino, nes jie dabar auga gerokai lėčiau. Pvz., skustis galiu kas porą savaičių ir tose vietose, kur neapšaudau, šalia apgamų, matau kaip plaukeliai atauga kas dieną. Tad lengva palyginti, koks akivaizdus rezultatas. Veido srities, deja, nesusitvarkiau, nes kaip minėjau, nesilaikau instrukcijų ir neretai plaukus išraunu, vis ruošiuosi bent porą mėnesių susitvardyti ir naudoti tik peiliuką, ir vis nepaslystu su pincetu. 

Dabar turėdama dar vieną aparatą, jau manau galiu nebetaupyti impulsų, pakaks visam gyvenimui ir pradėjau šaudyti šlaunis, bikini, pažastis. Rezultatų dar reiks laukti.  

Na ir dabar dar kartą apie konkrečius prietaisus. 

“Philips Lumea SC2009/00” ir “Silk’n Infinity 400.000” panašumai bei skirtumai

Pradžiai kreipiu jus į tekstą, kuriame pasakojau apie “Philips Lumea”. Ten aptariau jo specifikacijas, naudojimo būdą ir pan. Na, o prieš, kurį laiką mano rankose atsidūrė “Silk’n Infinity 400.000”.

Pagrindiniai mano įtaisų skirtumai: “Philips” turi 250k impulsų, “Silk’n” – 400k. “Philips” kraunamas, o jo konkurentas veikia nuo laido. Taip pat jie atstovauja skirtingas formas :).

“Philips” atkeliavo su papildomomis galvutėmis, instrukcijoje nerekomenduojamas vyrams, o “Silk’n” tinka visoms zonoms ir abiems lytims, taip pat žada sunaikinti ir šviesius bei žilus plaukus, ko negali mano senolis.

Abu apartai yra šviesos impulso, bet žinoma, kiekvienas turi savo patentuotas technologijas. “Philips” kalba apie IPL – intensyvią impulsinę šviesą, o “Silk’n” apie eHPL technologiją – galvaninės energijos ir optinės energijos derinį. Principas tas pats – šviesos impulsas sunaikina plauko folikulą, tik teigiama, kad eHPL naujesnė ir pranašesnė technologija, nes gali prasiskverbti giliau ir pritaikyta tiek tamsiai odai, tiek šviesiems plaukams. 

Labai patiko patogi, kieta laikymo dėžutė. Palyginimui – “Philips” gavo minkštą kosmetinę į kurią jis vos telpa. Patogiai neįmesi – tenka ieškoti pozicijos, kaip įgrūsti 🙂

Pakuotėje yra laidas, du papildomi kištukai jei keliautumėte į šalis, kuriose skiriasi rozetės, pats aparatas, instrukcija, valymo servetėlė.

Dar vienas iš skirtumų yra tas, kad “Silk’n” turi programėlę. Tiesa, prisiminkime, kad “Philips” jau senukas ir jo naujieji giminaičiai taip pat turi savo app’są. Aš nežinau ar jie yra su “Bluetooth”. Nes tarkime dabar įsidiegusi Lumea programėlę aš galiu paskaityti tik patarimus bei susidaryti fotoepiliacijos grafiką. 

Tuo tarpu “Silk’n” prie programos prisijungia per “Bluetooth” ir be to, kad ten galima susidaryti šaudymo grafikus, dar gi sužinosime pačią įdomiausią info – kiek impulsų jau išnaudota! Pvz., su “Philips” aš tegaliu apie tai tik spėlioti.

UPDATE: po paskutinio programėlės atsinaujinimo, per Bluetooth prisijungti nebepavyksta, iš “Google Play” komentarų suprantu, kad ne tik man, teks laukt pataisymo. 

UPDATE 2: gavau žinią, kad programėlė pataisyta. Ir ją atsinaujinus, jau turėtų prisijungti prie fotoepiliatoriaus. Jei vien atnaujinimo nepakaktų, gavau tokias instrukcijas:

The fixed Android version was uploaded to Google Play, and it should update current installs seamlessly.

In case Android users still approach you after this update, please instruct them as follows:

Open the Bluetooth in the device
Delete the existing app, then download the latest app version from Google Play
Approve all permissions to your device (it’s Google’s permanent permissions that have been added, and this is what caused the bug)
Then when selecting the Infinity, you will receive an automatic bouncing message about Login
In case the 4th step did not occur automatically, please go to “CONNECT”
(users should not receive the ‘PIN code’ bouncing message anymore).

Tiesa ta, kad man iš karto nepavyko prisijungti, bet programėlė iš tiesų sutvarkyta, tad dalinuosi savo tips and tricks. Nors pagal rekomendacijas aš ir ištryniau app’są, išvaliau telefono cache’ą ir dėl visa ko jį perkroviau, vistiek įdiegus “Silk’n” programėlę man išlikdavo visi prisijungimai ir prisijungti per bluetooth prie įrenginio ji nenorėjo. Tai gali priklausyti ir nuo “Android” versijos, matyt ne visi duomenys būna ištrinami pašalinus programą. Taigi, aš papildomai, kuomet programa jau buvo įdiegta, nuėjau į telefono bendrus nustatymus (Settings), susiradau skiltį Apps (nežinau, kaip jie oficialiai išversti, nes aš naudoju anglišką versiją). Ten visų programėlių sąraše suradau “Silk’n”. Nuo šios vietos jau instrukcija gali skirtis priklausomai nuo “Android” versijos. Savojoje aš įėjau į nustatymą “Storage” ir ten radau du mygtukus – “clear data” ir “clear cache”. Abu paspaudžiau ir išvaliau duomenis. Tuomet įsijungiau “Silk’n” programėlę ir ji elgėsi kaip “nauja”, tai yra prašė prisijungti (log in), suteikti leidimus ir t.t. Ir tada jau per “Bluetooth” prie įrenginio prisijungiau be problemų. Šiandien vis dar veikia. Tikiuosi tokia informacija jums padės. 

Pats aparatas yra mažesnis ir gerokai lengvesnis nei “Philips”. Tačiau, labiausiai dėl to, kad neturi baterijos, manau, kad tie, “Lumea”, kurie veikia nuo laido, tai pat yra lengvesni už mano turimą. 

Įrenginio viršuje yra impulso paleidimo mygtukas (spustelime ir šauname, arba laikome nuspaudę ir jis pats nepertraukiamai šaudo braukiant per odą). Prietaiso apačioje (žr. nuotraukoje aukščiau – ten laikau nykštį) ir aplink langelį yra elektrodai ir norint iššauti, jei abu turi liestis su oda. Rėmelis prispaudžiamas prie šaudomos vietos, na, o tas kitas elektrodas liečiamas nykščiu ar kitais pirštais, kai laikote prietaisą. 

Po langeliu matote odos spalvos indikatorių, kuris neleis šauti, jei manys, kad parinkite netinkamą režimą. Pvz., mano senukas “Philips” tokios funkcijos neturi, bet naujieji jo broliai jau, žinoma, neatsilieka nuo konkurentų. 

Deja, atradau “Silk’n” naudojimo saugumo spragą. Pvz., “Philips” neiššaus spindulio, jei prie odos nesilies visas rėmelis esantis aplink langelį. Tad kartais net iškyla sunkumų jį priglausti siauresnėse vietose, na pvz., jei norėtume apšaudyti pirštą, alkūnę. Visgi, toks sprendimas užtikrina saugumą, kad jūs neapsišviesite akių, ar pan. Na, o štai su “Silk’n” yra spraga. Jis gali iššauti spindulį, jei nuspaudžiamas mygtukas ir abu, aukščiau minėti, elektrodai liečiami. Kame bėda? Rėmelis aplink langelį nebūtinai turi liestis pilnai, užtenka vos šiek tiek. Mažą ką, sugalvosit pažiūrėt ar neapsinešė stikliukas, priliesit rėmelį pirštu nes norėsite pavalyti ir netyčia paspausite šovimo mygtuką. Geriau tuo metu nežiūrėtumėte į langelį, nes akys nesidžiaugs ir tai labai pavojinga. Tad aš jokiu būdu nesakau, kad prietaisą naudoti nesaugu, tiesiog elkitės atsargiai, pulso mygtuką spauskite tik tada, kai aparatą esate pridėję prie odos, niekada nežiūrėkite į langelį, kai prietaisas įjungtas ir viskas bus gerai. 

Dar vienas minusas “Silk’n” sąskaitoje yra tikslumas. Pažiūrėkite nuotraukoje, kaip yra padaryti aparatų antgaliai. “Philips” aplink langelį turi tik tą rėmelį, kuris turi glaustis prie odos. Jis siauras, todėl puikiai matote, kur pridėjote prietaisą. Tuo tarpu aplink “Silk’n” langą yra labai daug plastiko, kuris pridedamas prie odos trukdo matyti, kurioje tiksliai vietoje yra stikliukas. Ir jei, kokią koją apšaudyti problemų nėra, nereikia ten jau tokio didelio tikslumo, tai pvz., zona virš viršutinės lūpos jau sukelia keblumų. Kaip nepataikyti į lūpą? Kaip prieiti po pat nosimi? Čia, aišku, sakysit man, kad pati kritikuoju antgalius veidui, bet čia nuotraukoje “Philips” yra su kūnui skirtu priedu. Be to, mačiau naujausi modeliai irgi nebe tokie, nes turi tą odos indikatorių.

“Philips” minusas, kad jis labai garsiai ūžia. Gerokai garsiau, tai pvz., besišaudant žiūrėti kažkokį filmuką man sunku. Tuo tarpu “Silk’n” tylesnis. 

Aš neagituoju nei už vieną, nei už kitą įrenginį. Mano tikslas buvo juos palyginti ir pasakyti pranašumus bei trūkumus. “Silk’n” man patinka tuo, kad yra tylesnis, vienas aparatas tinka visoms zonoms, visoms lytims, patogi forma, programėlė rodo išnaudotų impulsų skaičių, lengvas, turi odos spalvos indikatorių ir impulsas užsikrauna greičiau. Taip pat, smulkmena, bet laikymo kosmetinė daug patogesnė.

“Philips” yra tikslesnis, padirbėta prie saugumo. Tačiau jis sunkus, baterijos neužtenka nusišaudyti visas norimas zonas vienu metu, lėtesnis. 

Aš nesigailiu, kad kadaise pirkau “Philips”, bet iš esmės, pripažįstu, kad tada permokėjau pirkdama, ko gero, brangiausią mūsų rinkoje aparatą. Pažvelgusi į dabartinius brangiausius, manau, kad tikrai pasirinkčiau geresnį kainos ir kokybės santykį, juo labiau, kad ir pasiūla daug didesnė. Tik vienas pastaba: nepirkite kiniškų prietaisų, turiu omenyje ne žinomus gamintojus, kurių gaminiai “Made in China”, o tuos visokius no name iš kiniškų svetainių. Tiesiog per daug rizikinga, negalite žinoti ar jie išbandyti bei saugūs naudoti. 

Taigi, tikiuosi atsakiau į daugumą populiariausių klausimų, bet žinoma, jei tokių dar liko, visada mielai laukiu komentaruose. 


Naudinga: Fotoepiliatoriais prekiauja daugybė parduotuvių, tokių, kaip “Topo Centras”, “Elektromarkt”, Pigu.lt, Hairfree.lt ir t.t.

“Silk’n Infinity 400.000” įsigyti galite Hairfree.lt. Jo kaina yra 199 EUR

Toks “Philips” modelis kaip mano, jau mažai kur parduodams, bet likučiai per 3 metus nelabai ir atpigo. Dabar radau, kad dar turi Elektromarkt.lt ir už jį prašo 429 EUR

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

“Silk’n” yra PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

16Comments

Add yours
 1. 1
  DaliaM

  Dėkui, Salomėja, už išsamią apžvalgą. Aš savo aparatą jau pasirinkau, bet, kaip dažniausiai būna, dėl to tik dar įdomiau skaityti ir pasitikrinti žinias 🙂
  Saviškį išbandžiau kol kas tik kartą, prakaitavo delnai hahha 🙂 Pradžioj bandžiau spalvoti baltai tuos apgamus, bet galiausiai šalia jų nesiartinau. Maniškis turi net 2 odos detektorius, tad tas plastmasės gabalas dar didesnis, ir realiai tik apytiksliai matau kur šaunu. Ir bendrai, kartais prastumiu ne 1, o 3 cm, o kartais išvis pamirštu ar tą plotą jau šaudžiau 😀 Kaip rekomenduoja instrukcija, geriau antrą kartą nešauti į tą pačią vietą, tad to ir nedarau jei neprisimenu, vadinasi, ir savo rezultatų matyt sulauksiu dar negreit 😀
  Vat ko dar neišdrįsau išbandyti – tai laikyti nuspaudus ir “čiuožti”. Tiesa pasakius, neįsivaizduoju kaip tai daryti tinkamai. Nes juk vis tiek reik žiūrėt kur vairuoji, ar ne ant kokio apgamo. O kai blyksi, stengiuosi nusisukti, arba užsimerkti stipriai, tad kol kas tas nepertraukiamas režimas man atrodo misija neįmanoma. Be to, kadangi tiksliai nežinau kokie čia spinduliai, klausimas ar užsimerkimas pakankamai saugus, gal reiktų kokių spec. akinių :/ Ar neteko nieko girdėt ta tema?
  Na ir vis dar turiu tą nudegimo fobiją, nes kojos pilnos visokio gėrio. Pvz. kraujagyslių tinklelis. Instrukcija mini tik varikozę, o čia tikriausiai ne tas pats… Kol kas tų vietų nešaudžiau, bet pabandysiu galbūt silpniausiu režimu…
  Na o dar iš tos juokingos pirmo karto patirties – kadangi pas mane stiprumas nustatomas vienu ir tuo pačiu mygtuku, tai kažkaip tom savo drebančiom rankom sugebėjau iš silpniausio į stripriausią eigoje perjungti man to nežinant 😀
  Tiek (daug) įspūdžių kol kas 🙂 Dar kartą ačiū už info! 😉

 2. 2
  Salomėja

  Dalia,
  na nereikia taip visko bijoti 🙂
  Dėl nežinojimo, kokie ten spinduliai, tai maždaug tokie, kaip kaitrinėje lemputėje, tik labai galingoje. Juk nežiūrit plika akimi, bet skafandro nereikia. Juk prietaisas yra priglaudžiamas prie odos prieš paleidžiant šūvį, tad tiesioginio spindulio į akies tinklainę nėra, nereikia labai baugintis, tiesiog atsargiai elgtis, bet juk atsargiai elgtis reikia ir su tarka 🙂
  Dėl to nepertraukiamo režimo, tai tiesiog pridedate daiktą prie odos, nuspaudžiate mygtuką ir jo neatleisdama traukiate. Greitis kokiu galite judėti, priklauso nuo to, kaip greitai jūsų aparatas pasikrauna naują šūvį. Na aš pridedu prie kojos ir traukiu iki kokio apgamo, tada perkeliu į vietą už apgamo ir traukiu iki kitos vietos. Esu ir kelis kartus zoną apšaudžiusi, didėja apsideginimo ar jautrios odos sudirgimo rizika, todėl yra tie įspėjimai, tikrai ne todėl, kad sugadinsite procesą 🙂
  O stiprumas man regis juose visuose nustatomas tuo pačiu mygtuku.

 3. 3
  Kriste

  Mano prietaisas dar senesnis, naudojamas jau 6 metai. Esu žiauriai patenkinta: kojos, pažastys ir bikini oda – beveik tobula. Žiemą apskritai nebenaudoju, o vasarą pasitikrinu karts nuo karto, nes pavieniai plaukeliai išlenda, bet ir tie būna šviesūs ir ploni, nors visą gyvenimą lįsdavo tamsūs ir stori.

 4. 4
  Alma

  Dėkinga už info! Mane būtent apgamai ir stabdo, turiu nemažai, tad tolygaus rezultato naivu tikėtis, vis tiek teks mišrus ravėti kitais prietaisais.

 5. 5
  Beata

  Labai uzjaudinai su tuo Silk’n, nes jo kaina laaaaabai reasonable, o dar ir teigia, kad veikia sviesius plaukus. Man visada idomu, ka gamintojai turi omeny, sakydami sviesus plaukai. Neteko placiau paskaityt? Nes mano tokie pilki, tamsios blondiniskos spalvos, grynai kaip pelyte, tai cia sviesus?:D

 6. 6
  Salomėja

  Pažiūrėk nuorodoje, pas pardavėją yra paveiksliukas įkeltas. Šiaip rašo, kad ir žiliems tinka, tad už juos šviesiau jau gal nebūna? Bet va ar tikrai veiks, tai pasakyti galėsi tik po kokio pusmečio 🙂

 7. 7
  Beata

  Maciau ta paveiksliuka, pagal ji viskas kaip ir ok. Man keista, kodel visi gamintojai tokius paveiksliukus deda, o ne kokias realias atspalviu nuotraukas, nes nu tie paveiksliukai tak tokie zinai, butaforiniai kazkokie:D pas nieka neauga pomidoru raudonumo plaukai:D daug kur komentaruose peikia Silk’n aparatus, bet senesnius modelius. O sitas tau kaip supratau efektyvumo prasme tas pats kaip ir Philips?Neziurint i kitus pribumbasus

 8. 8
  Salomėja

  Beata, tai ir plaukų dažų gamintojai taip elgiasi – tipinę grupę ima ir tiek. Šiaip jie visi veikia tuo pačiu principu, o jau niuansų visai nedetalizuoja, ar tik vienu sakiniu. Man sunku dar pasakyt ar jie vienodi, nes naujai pradėtas zonas dar per mažai šaudau, man gi ilgiau efekto reikėjo laukt, tai ir čia kitaip nebus. Updatą galėsiu po pusmečio pasakyt. Bet pvz amazone mačiau įvairių vertinimų, gerų buvo daugiau.

 9. 12
  Salomėja

  Kadangi turiu fotoepiliatorius, kurie bent jau dalinai yra veiksmingi, tai kitais įrenginiais nesidomėjau. O kodėl dvejojat?

 10. 13
  Bri

  Sveika, jūsų rekomendacijos labai padėjo nuspręsti įsigyti Silk’n fotoepiliatorių, ačiū 🙂 Tik niekaip nedrįstu aš jo išbandyti, nes turiu labai labai daug apgamų ir net nežinau, kaip man išvengti spinduliavimo į juos. Apeiti būtų labai sunku, nes tikrai jų labai daug ir būtų mažai plotų, kur galėčiau laisvai šaudyti. Sakėt, kad užtepdavot baltų pieštuku. Ar pasiteisino? Nepastebėjot kažkokių neigiamų poveikių būtent apgamams? Ir įdomu, ar galima drąsiai šaudyti per juos, jeigu jie baltu pieštuku patepti? Ar galbūt atradot kitokių būdų, kaip tuos apgamus apsaugoti?

 11. 14
  Salomėja

  Pačius didžiausius aš apeinu. Nedrįstu šaudyt. O mažiukus, taškiuko dydžio, užtepu ir nieko nesu pastebėjusi blogo.

 12. 15
  Austėja

  Salomėja, ar pastebėjote kokį poveikį įaugusiems plaukeliams daro fotoepiliacija, jei tokių turėjote?

 13. 16
  Salomėja

  Austėja, kai nelieka plaukelio, nelieka kam ir įauginėt, tai tose zonose kur jie išnyko ir bėdos neliko 🙂

+ Leave a Comment