Šį įrašą taip pat rašau iš anksto. Labai tikiuosi, kad mes prie jūros nuvykome saugiai ir visi planai įgyvendinti. O aš šiandien ir vėl noriu sugrįžti prie metų geriausiųjų. Jau pasakojau apie plaukų aliejukus, taip pat akių tušus, o šiandien išrinksiu tris geriausias priemones garbanų formavimui.

Suprantu, kad jau šį kartą, tai tikrai mažai kam aktualu, nes jei aliejuką ar kaukę gali pritaikyti ne tik garbanės, tai joms skirtos formavimo priemonės yra labai riboto panaudojimo. Visgi, kas aktualu, tą ir dainuojam, ar ne? O aš per šiuos metus tikrai turėjau galimybę išmėginti nemažai šios paskirties produktų. Vieni patiko, kiti įspūdžio nepaliko, tačiau pirmoji vieta šviečia ryškiai. Antroji mažai atsilieka, o dėl trečios dar turėjau gerokai pagalvoti. Į ją pretendavo net kelios priemonės. Pradedam!

Trečia vieta

Ant trečio pakylos laiptelio lipa ir didžiuotis gali “Saphira” garbanų formavimo kremas su negyvosios jūros mineralais.

Kaip jau sakiau, turėjau pagalvoti kas pateks į trečią vietą, nes tobulu šio kremo vadinti negaliu, turėjo trūkumų, tačiau tuo pačiu, juo pasiekti rezultatai mane džiugino.

Antra vieta

Dėl antros vietos abejonių nekilo. Ją užėmė “Keune” garbanų aktyvatorius “Curl Cream”.

Labai skalsus produktas, kurį aprašinėjau dar birželį, o tebeturiu ir sėkmingai naudoju. Šis aktyvatorius garbanas padaro išraiškingomis. Jei plaukai yra nei tiesūs, nei garbanoti ir norite juos palenkti labiau į pastarąją pusę, tai šio aktyvatoriaus reikia! Nelipina, neapsunkina, bet yra nepamainomas pagalbininkas.

Pirma vieta

Tadam tadam ir auksinis metų apdovanojimas keliauja REF plaukų modeliavimo kremui garbanoms “Curl Power 244”.

Absoliutus favoritas! Atskiria sruogas, jos dailiai garbanojasi, o bangų paviršius spindi, plaukai atrodo sunkūs ir drėgni, o tuo pačiu nėra nutįsę. Fiksuoja. Turi atmintį (kitą dieną nereikia iš naujo aplikuoti, užtenka sudrėkinti plaukus). Rekomenduoju be jokių abejonių.

Po tokių sunkių rinkimų, pulkime prie dovanų! Patricijos advento kalendoriaus užuomina sako:

Viduje:

Iš pradžių nesupratau ar tai valgoma, ar skirta voniai, bet radau raštelį, kuris viską paaiškina! Nei tas, nei tas! Tai yra kūno kremas-aliejus. Reikia šildyti meškiukus tarp rankų ir tepti kūną. Primena mano turėtą “Lush”. Būtinai išmėginsiu.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.