Belaidis dulkių siurblys “Dibea F6” iš Gearbest.com

Estimated read time 5 min read

Aha, rašau apie dulkių siurblį! Ir žinau, kad bus nustebusių. Kodėl, kaip, prie ko čia? Salomėja siurbia? Na, tai aš tik priminsiu jums, kad apie kitą, vis dar naudojamą siurblį, šiame bloge rašiau prieš tris metus. Jei domina robotai, tai užsukite į aną įrašą. Jau gal kelis šimtus kartų sakiau, kad daiktus aš bandyčiau daug mieliau nei kosmetiką. Žinoma, ne bet kokius, o tokius, kurių reikia man. Apie namų tvarkymą keista rašyti, nes čia gi toks nemalonus procesas, ane?

Aš jau esu labai sėkmingai bendradarbiavusi su “GearBest.com” parduotuve. Turbūt daugelis pamena mano mylimą “MI Band 2” apyrankę. Vieną gavau iš parduotuvės, tada dar vieną pirkau vyrui ir vis dar galiu drąsiai rekomenduoti. Iki kol nepakeičiau jos tiesiog gražesniu laikrodžiu – mylėjau, nešiojau, džiaugiausi. Po to esu mėginusi dar keletą nusisekusių daiktų, tad mielu noru sutikau tęsti bendravimą. Pas juos gal ir brangiau, nei kokiame ali, bet man atrodo ir kiek patikimiau. Tačiau, jau minėjau, man įdomu kalbėti ne apie viską, o apie tai, ko man iš tiesų reikia. Ir aš renkuosi atsakingai. Nesvarbu, kad tarkime už šį daiktą nemokėjau, aš visai neturiu jokio noro apsikrauti nenaudojamu laužu, ieškoti kaip utilizuoti jei nepatiks, neveiks ir pan.

O tokio siurblio mums reikėjo. Robotas yra jėga. Tik va, ne tada kai minimalizmas tavo gyvenime yra kažkas iš stebuklingų žodžių žodyno. Mes gyvename 2 kambarių bute, kuriame yra visko. Mano elektroninės parduotuvės sandėlis ir pakavimo priemonės. Mano kosmetikos kalnai. 3D printeris su visu reikalingų priemonių kalnu. Čia pat būna ir odinės kuprinės siuvamos, o po to juk reikia įrankius ir odas kažkur laikyti. Ne vieną kartą ant virtuvinio stalo buvo ardytas variklis. Tiesiog yra taip, kad robotui sunkoka apvažiuoti kalnus daiktų ir laidų. O ir nepasiekiamų kampų tokiu atveju gaunasi kiek daugiau. Tad jau kurį laiką galvojome apie rankinį belaidį siurblį. Kodėl gi nepabandžius kiniškos parduotuvės asortimento, jei jau yra tokia galimybė.

Šiek tiek panaršiusi aš apsistojau ties “Dibea F6”. Visą informaciją apie techninius parametrus, filmuką, kainas, paveiksliukus ir net klausimus-atsakymus rasite šioje nuorodoje. Tai nėra affiliate linkas, jei ką.

Dulkių siurblys atkeliavo iš Vokietijos. Tai nebuvo tas atvejis, kuomet ant siuntos būna lipdukas, kad vistiek priklauso mokėti muito mokesčius. Tiesiog parduotuvė turi sandėlių Europoje. Taigi – siunta atvyko per savaitę, atvežė kurjeris, papildomai mokesčių mokėti nereikėjo. Beje, aš būčiau susimokėjusi muitą, jei tokia prievolė atsirastų, nes siurblio man tiesiog reikia :).

Na ir štai, mano rankose tvarkymosi įrankis. Jį sudaro varikliukas su baterija, šiukšlių indas su filtrais, ilgas kotas ir trumpas kotelis. Su tuo trumpuoju gana patogu valyti automobilį.

Man, mėgstančiai viską laužyti, patiko, kad viskas susirenka ir išsirenka gana paprastai.

Surenkant tereikia tik įstatyti dalis į reikiamą vietą ir užfiksuoti. Išrenkant – spausti mygtukus.

Priminsiu, kad siurblys yra kraunamas. Tą jis daro apie 3 – 4 valandas. Siurbimo laikas – apie 25-30 minučių. Atrodo mažai? Man nė karto nepavyko jo visiškai iškrauti. Nes per 10-15 minučių viską ir visur apsisiurbiu.

Smagu, kad kroviklio rozetės kištukas europinis, bet pridėtas ir tinkamas UK adapteris. Taip pat dėžėje radau ir anglišką instrukciją.

Iš mano pastebėjimų: siurblys nėra labai lengvas ir tai kaip ši mergaitė laiko jį viena ranka (kai surinktas ilgasis variantas), man kelia pavydą dėl jos riešų stiprumo :).

Trūkumai:

Jei siurblys sugestų, būtų daug knisliavos su garantija. Taip, parduotuvė ją suteikia, bent jau metams, man regis, bet nėra patogu, kai reikia siuntinėti tuos daiktus pirmyn atgal.

Siurblys labai garsus. Kiek teko čiupinėti trigubai brangesnius analogus, tai šie pasižymi ženkliai juntamu tylumu.

Nėra kokio nors tvirtinimo prie sienos mechanizmo ir kyla klausimas, kur tą siurblį laikyti.

Privalumai: 

Mes su vyru atlikome namų darbus ir apvažiavome eilines mūsų parduotuves (“Senukai”, “Topo Centras”). Siurbliai nuo 300 EUR jau ženkliai skiriasi. Jie atrodo ir tylesni, ir jausmas solidesnis ir funkcijų daugiau. Tačiau nė vienas 80-200 EUR kategorijoje nepasirodė geresnis, o buvo ir vizualiai prastesnių (na, kai jauti, kad kledaras, nes viskas barška). Plius labai mažas pigesnių siurblių pasirinkimas.

Lengvai valomas šiukšlių konteineris.

Paprastas surinkimas.

Svarbiausia – tikrai gerai siurbia. Siurbia kačių plaukus nuo sofos. Siurbia tą tankų kilimėlį, kuris, nuotraukose. Siurbia laminatą. Ir tą daro gerai, nereikia šimtą kartų brūžinti. Kaip atrodo ratukai, šepetėlis ir visa kita, galite pamatyti pardavėjo svetainėje. Nenorėjau apkrauti šimtais nuotraukų, kai daugeliui tik aktualu ar veikia ir ar tą daro gerai.

Žinoma, man vienas iš pagrindinių pliusų yra tai, kad siurblys belaidis. Gali siurbti visur ir bet kur. Kol išsikrauna.

Tiek mano įspūdžių! Šeimininkutė indahaus!


Naudinga: Visą reikalingą informaciją rasite Gearbest.com. Beje, ten galite ir užduoti rūpimus klausimus. Ne tik apie šį siurblį, bet apie bet kokią prekę. Kaina šiuo metu yra apie 111 EUR. Siuntimas trunka apie savaitę ir kainuoja 12-22 EUR, priklausomai nuo pasirinkto būdo.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
 1. 1
  Eglė

  Tvarkytis man nėra pats blogiausias darbas namuose, tačiau plauti grindis kol jos neprasiurbtos – mirtis!
  Puikus straipsnis, kaip tik vis dairausi belaidžio patogaus, gerai siurbiančio už ne kosminę kainą 🙂
  Ačiū, eisiu pasidomėt 🙂

 2. 2
  Sonata

  Kaip visada toks jausmas, kad reikia tų pačių dalykų… Kaip tik dairausi būtent tokio siurblio, bet noriu, kad būtų galimybė pakabinti ir dar ne tik išsiurbti, bet ir prašluostyti grindis… Reikės eit pažiūrėt ką siūlo 🙂

 3. 3
  Salomėja

  Nežinau ar tokių turi Gearbest, bet nenustebčiau, nes aš iš tų žmonių, kurie labai ilgai nesirenka, ir jei reikia skrolint 100 psl, tai pirmi du laimi, tada išsirenku patraukliausią ir gerai išnagrinėju ar vertas dėmesio, nors kitas gal būtų vertesnis :). Nenustebčiau jei turi. Aš tai tik suvokiu, kad tas puslapis laimi prieš kokį Pigu.lt gana išsamiais aprašymais.

+ Leave a Comment