Apžvalga: “Vichy” veido ir paakių kremai iš “Slow Age” serijos

Estimated read time 5 min read

Šiandien keliavau pas odontologę, tai visą rytą panikavau. Taip, esu iš tų žmonių, kurie bijo poliklinikų ir gydytojų. Visgi suėmė juokas, kai ji man pasakė, kad geresnių dantų retai mato. Na, nežinau ar jie jau tokie geri, gavau va jau ketvirtą plombą gyvenime, tad nėra stebuklas. Ir šiaip neprisidžiaugsi, nes dantys mano ne tie, kuriuos rodau nusišypsojusi. Kreivas sąkandis (apatiniai užeina ant viršutinių) negydytas laiku, o dabar kažkaip jau nesu pasiryžusi su kabėmis sulaukti pensijos. Apskritai aš kažkaip gana lengvai susigyvenu su savo trūkumais (ir privalumais, taip pat). Visgi, kartais užėjus ūmiai karštinei norisi kažko čia ir dabar, kad ir stebuklingo kremuko nuo senėjimo. Ne stebuklingi, bet nuo senėjimo yra ir “Vichy Slow Age”.

Apie fluidą skirtą mišriai odai jau esu pasakojusi čia. Priminsiu, kad man jis nei patiko, nei nepatiko. Negaliu aš net dabar kažko blogo pasakyti. Nebaigiau, po poros mėnesių pradėjau kitas priemones, kartais prisimenu, panaudoju kaip apsaugą nuo saulės. Blogas tikrai nebuvo.

Naujasis “Slow Age” kremas yra skirtas sausai odai.

Padeda koreguoti jau esančius ir sulėtina naujų senėjimo požymių atsiradimą.

9 metai odos senėjimo tyrimų: „Vichy“ laboratorijos tyrinėjo aplinkos (UV spindulių, taršos), emocijų (streso, nuovargio) ir gyvenimo būdo poveikio fenomeną. Šie tyrimai leido sukurti kasdienį veido kremą, kuris veikia matomus odos senėjimo požymius: raukšles, netolygią odos spalvą, stangrumo sumažėjimą. Formulė su SPF 30 padeda kovoti su pigmentinių dėmių atsiradimu. Sukurta naudojant antioksidacinį baikaliną, iš probiotikų išgaunamą Bifidus, LHA, vitaminą Cg, UVB/UVA, taip pat ilgųjų UVA spindulių filtrus, mineralizuojantį terminį „Vichy“ vandenį, hialurono rūgštį ir gliceriną. Rezultatas: akimirksniu oda atrodo labiau sudrėkinta, apsaugota ir sustiprėjusi; diena po dienos, atsiskleidžia natūralus ir sveikas odos švytėjimas.

Tinka jautriai odai, išbandyta prižiūrint dermatologams. Hipoalerginis. Gaivi ir šilkinė konsistencija.

Sudėtis:

Tai va, kremas skirtas sausai odai, tai man turėtų kaip ir netikti, bet tiesą sakius jis man prilipo labiau nei fluidas skirtas mišriaodėms. Priminsiu, kad šiaip mano oda yra riebi. Tiesiog fluido konsistencija yra lengvesnė, jis gana greitai susigeria, bet lengva plėvelė lieka. O vat kremas nors ir sunkesnis, bet oda jį sugeria daug greičiau ir iš karto atrodo tokia sudrėkinta, putlesnė. Tiesiog vizualiai gražesnė. Didelio poveikio esamoms raukšlėms nepajutau, bet naudoju dar tik šeštą savaitę. Galutinę nuomonę parašysiu pabaigtuose produktuose.

Man patinka, kad kremas turi gan aukštą SPF, nes pasibaigus vasarai aš nebenaudoju specialių priemonių, tačiau vėl išsitraukiau rūgštines. Tad nereikia papildomai sukti galvos.

Pakuotė sunki, stiklinė ir deja nėra higieniška. Visgi “Vichy” nepigus gamintojas, tad galėjo, kad ir kokią membraną įtaisyti. Esu mačiusi tokio tipo indeliuose. Membraną spaudi gilyn, o per skylutę lenda kremas.

Taigi, visumoje visai įtikęs dieninis produktas. Tačiau aš nesu labai reikli, daugiau noriu iš vakarinių-naktinių priemonių.

Kitas serijos gaminys – paakių kremas.

Paakių oda yra ypač jautri ir pažeidžiama, ją labiau veikia aplinkos faktoriai, nuovargis ir stresas. Stipraus poveikio kremas padeda sumažinti paburkimus, patamsėjusius paakius, raukšles, suglebimą. Sukurta naudojant antioksidacinį baikaliną, iš probiotikų išgaunamą Bifidus, mineralizuojantį terminį „Vichy“ vandenį, ginkmedžio lapų ekstraktą ir kofeiną. Rezultatas: akimirksniu oda aplink akis atrodo labiau sudrėkinta ir švelnesnė; diena po dienos tampa lygesnė ir šviesesnė. Išbandyta prižiūrint dermatologams ir oftalmologams. Tinka jautrioms akims. Hipoalerginis. Sudėtyje nėra parabenų ir kvėpiklių.

Sudėtis:

Paakiai pastaruoju metu man tokia jautri vieta. Kol žiūriu į veidrodį tol nepergyvenu. Na yra tų paburkimų, didelių. Na yra raukšlių, pastaruoju metu po dešine akimi viena itin išryškėjo. Bet gal dzin? Nebedzin pasidaro, kai pamatau nuotraukas. Atrodo, kad visai dar nieko moteriškė, bet nu tie paakiai! Tad prisipirkau maskuoklių. Arba nemoku naudotis, arba jie visi man tik paryškina problemą. Be maskuoklio atrodau geriau ypač jei paakiai gerai sudrėkinti. O sudrėkinti man padeda šis kremas. Iš esmės jis man patinka labiau už kitą, kurį irgi vis dar naudoju pakaitomis iš “Cell Fusion C”.

“Vichy” yra vidutinio tirštumo, skalsus, maloniai tepasi. Raukšlės nedingo, paburkimai ten pat, bet vizualiai kažkaip paakiai neatrodo tokie pavargę. Taip pat pastebėjau, kad šviesina, nors labai tamsūs ratilai nėra mano pagrindinė problema.

Aš negaliu pasakyti, kad wow, šitos priemonės tikras stebuklas, bėkit į vaistinę delne ištiesę eurus, bet man visai patinka. Maloniai, neprisiversdama naudoju ir šiuo metu kažko itin geresnio net ir neturiu. Ypač paakiams.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Paakių kremo (15ml) kaina yra apie 25 EUR, veido kremo (50 ml) – apie 37 EUR. Eurovaistine.lt šiuo metu siūlo 25% nuolaidą.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Viktorija

  Dėl paakių maskuoklių man kol kas gana panaši situacija – paakius norėtųsi pamaskuoti, bet tada išlenda kita problema – raukšlės. Galima dar būtų kentėti, jei galėčiau poker face išlaikyti visą dieną, nesišypsant, nesijuokiant, bet tokiu atveju turėčiau sėdėt namie visą dieną, o bet tačiau, tada ir maskavimas apskritai nereikalingas. Tai tenka rinktis mažesnę blogybę arba… bandyti įvaldyti maskavimo meną. Apskritai pastebėjau, kad informacija apie dekoratyvinės kosmetikos naudojimą, visokiais tutorialais ir pan., dažniausiai dalinasi jaunos merginos. Nei joms produktų subėgimo į raukšles, nei netolygaus pasidengimo dėl praradusios elastingumą odos, nei senėjimo požymių maskavimo. Galbūt pasiūla atitinkamą paklausą – vyresnėms moterims tampa mažiau svarbi išvaizda, jos naudoja mažiau kosmetikos, o gal per laiką jau būna atradusios savo. Su paakiais man atrodo ypač svarbu atrasti tai, kas skirta būtent esamai būklei (nesakau “amžiui”, nes kaip ir pati kažkur minėjote, odos būklė ne visada žengia tolygiai su laiku). Tai ir pati priemonė (sako, paakiams reikalingi maskuokliai su šviesą atspindinčiom dalelėm, nors čia gal toks basic’as, kurį visos žino, dar yra šviesintojai, kurie nėra maskuokliai, bet paakių zonai gal net geriau negu maskuokliai (?)), ir jos naudojamas kiekis, ir vieta, kurioje naudoti (neretai matau uždedant gausų kiekį maskuoklio visame trikampyje – akies vidinis kamputis / akies išorinis kamputis / nosies galas, bet jau įsivaizduoju, kaip atrodyčiau šitiek užtepus), ir kuo kaip užtepamas maskuoklis (gi yra visokiausių būdų – pirštai, kempinėlė, įvairiausi šepetėliai), ir atspalvis (girdėjau, kad priklausomai nuo odos atspalvio, paakių mėlynumo/žalumo/violetiniškumo reikia pasirinkti tokią spalvą, kuri veiktų neutralizuojančiai, o ne tiesiog pasirinkti pagal odos spalvą). Dar esu paieškose man tinkamiausios priemonės ir jos panaudojimo būdo, bet įsivardinusi problemas, manau, padariau gerą pradžią ir tikiu, kad galiu atrasti, tiesiog kažko ieškodama dabar iš karto žiūriu, ar tinka brandesnei odai. Kažkaip čia ta senatvė ištiko netikėtai 😀 Dar ką tik, atrodo, kovojau su spuogais ir galvojau – kol turiu spuogų, tol esu jauna, o štai žiū senstanti oda tampa didesne problema ir renkantis kosmetiką jau tenka pirmiau galvoti apie jos pagalbą mano kovoje su amžiumi, o tik po to – ar suteiks norimą efektą.
  (Man 40, jei ką. Ne tokia dar sena, bet, manau, gan kritinis amžius moteriai – kai dar jauna, bet jau veidas išduoda, kad nebe pirma ta jaunystė).

 2. 2
  Salomėja

  Viktorija, ačiū už komentarą, vienas malonumas atsiversti ir pamatyti, kad bus ką paskaityti. Aš taip ir nepradėjau paakių maskuoklių naudoti. Mano bėda ne tik raukšlelės, bet ir patinimai. Tai nesvarbu ką beužtepčiau, atrodo, kad tempia žemyn ir dar labiau viską ryškina. Tai tiesiog kai tepu kreminę pudrą ant veido, tepu ją ir ant paakių. Tik tiek.

 3. 3
  Viktorija

  Kiek kol kas išmokau apie dažymąsi, konkrečiai – veido modeliavimą, tai yra manipuliavimus šviesinimu/tamsinimu. Kam norisi suteikti iškilumo, tą reikia šviesinti, kam įdubimo – tamsinti. Dėl to ir šviesiname paakius, nes juos norime iškelti. Su patinimais irgi tam tikra technika, kurioje konkrečiai vietoje tepti maskuoklį. Klausiau pamokėlę apie paakių maskavimą, bet kadangi maišeliai (pala, čia vis tik tas pats kas patinimai, ar ne?) ne tokie aktualūs, tai praleidau pro ausis. Spėčiau, kad reikėtų šviesinti kažkur maždaug toje vietoje, kur jie meta šešėlį. Beje, sako, kad kreminės pudros yra per sunkios paakiams, tai teoriškai turėtų dar labiau tempti. Bet čia, kaip ir visur, tikrai reikia atrasti tai, kas konkrečiai tau pačiam tinka, tai norėjau tik pasidalinti tuo, ko girdėjau iš makiažo meistrės 🙂

+ Leave a Comment