Šiandien atsiverčiau šį rašymo langą, pakėliau rankas virš klaviatūros ir akimirkai sustingau, nes mano dėmesį patraukė paukščiukas ant balkono turėklo ir kačių šou ant palangės. Taip ir pamiršau, kokią įžangą norėjau rašyti. Kažką apie tai, kaip neišsimiegu, nes skaitau vaikiškus meilės romanus :D.

Apžvelgti ketinau visai kitą produktą, tačiau žvilgtelėjau, kad dabar išparduotas, tad pakeičiau kryptį. Aš jau minėjau, kad balandžio mėnesį buvau “Vichy” veido fluido “Slow Age” pristatyme. Buvo keista, nes tai vienas pirmųjų blogeriškų renginių, kur gyvai pamačiau tiek merginu, kurias skaitau/žiūriu. Renginys įdomus, nors keli pristatyme parodyti dalykai privertė prunkštelėti bei pakelti skeptišką antakį. Nepaisant to, produktą nuosekliai bandžiau.

Jis pristatomas taip:

Įrodyta, kad genetinės priežastys lemia tik 20% visų senėjimo požymių, likusius 80% sukelia aplinka, kurioje gyvename, bei gyvenimo būdas. Vichy laboratorijos sukūrė Slow Age fluidą, kuris koreguoja matomus senėjimo požymius ir saugo nuo naujų atsiradimo (raukšlių, mimikos raukšlių, netolygios veido spalvos, pigmentacijos, odos elastingumo bei stangrumo praradimo). Priemonėje gausu inovatyvių veikliųjų medžiagų, skirtų kovoti su žalingu aplinkos poveikiu, tokių kaip antioksidantai (baikalinas, vitaminas E, vitaminas C), UV spindulių filtrai, saugantys net ir nuo ilgųjų UVA spindulių (SPF 25), Bifidus probiotikų bei terminio Vichy šaltinio vandens. Tinka jautriai odai, nesukelia alergijos. Skirtas kasdieniam naudojimui, netinka naudoti aplink akis.

Sudėtis:

Sudėtis iš žinovų tikrai nesulauktų teigiamo paplekšnojimo per petį. Į akis krenta alkoholio denatūratas, kuris niekada ir niekur nedžiugina, saulės filtrai irgi tie, kuriuos visi kritikuoja.

Produkto buteliukas yra stiklinis, sunkus. Gyvai tikrai atrodo prabangiai. Dozatorius puikiai veikia ir leidžia išspausti net mažą kiekį. Pats kremas yra švelniai rausvos spalvos.

Iš savo potyrių, kurie atsirado naudojant produktą jau ilgiau nei mėnesį, aš galiu pasakyti, kad man labai patinka jo lengva konsistencija. Gerai pasiskirsto, greitai susigeria, palieka veidą švelnų ir ant viršaus puikiai gula dekoratyvinė kosmetika. Mano oda riebi, tad man svarbu, kad priemonės nepradėtų greitai blizgėti, taip pat nesukeltų visokių neigiamų veiksnių, kaip sausėjimas su šerpetojimais (to bijojau dėl alkoholio). Taigi, skųstis negaliu. Odos tikrai neišsausino, nepanašu, kad ji imtų greičiau riebaluotis. Neatrodo ir kad kimštų poras, nors to užtikrintai negaliu pasakyti, juk reiktų daugiau nieko nieko nenaudoti.

Visumoje man tiko, patiko. Lengvas dieninis produktas su SPF. Tačiau iš kitos pusės, jis pristatomas, ne kaip lengvas drėkiklis su saulės apsauga, o kaip super durper priemonė, kuri stabdo senėjimą didina elastingumą ir žada visokių kitokių gėrių. Viso šito aš nepastebėjau. Kremukas kaip kremukas :). Kalbant apie kvapą, tai man jis toks tipinis “L’oreal” kremų. Kiek esu jų uosčiusi visi buvo taip vienodai gaivūs. Tai va šitas yra toks pats.

Žinote, būna, kad turi brangų produktą ir jį gaila pabaigti, nes žinai, kad piniginė verks. Šis atvejis netoks. Patinka. Naudoju. Pabaigsiu. Bet apie antrą net nesvarstysiu.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite didžiosiose vaistinėse. 50ml kainuoja 22-35 EUR (medžiokit nuolaidas).

Daugiau apžvalgų apie produktus su SPF

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).