Vakar telefone iššoko priminimas, kad jau galiu parašyti pirmą įspūdį apie “Cell Fusion C” paakių gelį. Gal skamba keistai, kad nustatau tokius pranešimus, tačiau priemones, ypač brangesnes aš stengiuosi bandyti atsakingai. Čia kalbu apie veido priežiūrą, nes kitose srityse galiu būti atlaidesnė. “Eye Contour Gel” bandau mėnesį, todėl, kaip ir sakiau, čia bus pirmas įspūdis, na, o galutinį rasite kai rašysiu pabaigtų produktų suvestines.

Aš niekada neskyriau daug dėmesio paakiams. Taip, jie pas mane visada buvo kiek probleminiai, nes paburkę, tačiau aš lyg šiol nemoku naudoti maskuoklio ir per daug jų neslepiu. Na, bet ir patys matote nuotraukose. Tačiau po dviejų savaičių man jau bus 35 metai ir nors širdyje dar kokie 26, veido būklė irgi panaši į tą, kurią turėjau visą gyvenimą, bet paakiai jau išduoda, kad nė vakarėlių nebereikia, užtenka ilgiau knygą paskaityti. Stebuklais netikiu, bet puoliau ieškoti, kas galėtų juos bent pažadėti. Į akį krito korėjietiškas “Cell Fusion C”, tad sutariau dėl bandymų ir sąžiningai save stebėjau.

Lengvos gelinės tekstūros priemonė, nepaliekanti lipnumo pojūčio. Sudėtyje turi vitamino B5, nuramina jautrią pavargusių paakių odą, suteikia jai švelnumo ir drėgmės. Gelis suaktyvina mikrocirkuliaciją bei metabolizmo procesus paakių zonoje, todėl efektyviai mažina patinimus apie akis ir šviesina patamsėjusius paakius. Retinolio derivatas akivaizdžiai mažina raukšleles ir mimikos raukšles.

Ši priemonė rekomenduojama žmonėms, kuriuos kamuoja tamsūs dėl nuovargio ar sutrikusios pigmentacijos patamsėję paakiai, taip pat tiems, kurių itin jautri paakių oda.

Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį gelio akių ir lūpų srityje rytais ir vakarais, švelniai pamasažuokite ant pakuotės esančiu antgaliu, kad gelis geriau įsigertų. Gelis giliai drėkina odą ir mažina raukšles.

Mane labiausiai nudžiugino metalinis produkto pakuotės galiukas.

Užtinusiems ir užmiegotiems paakiams toks yra tikra atgaiva. Pamenu, dar jaunystėje skaitydavau buitinius patarimus, kad reikia prie paakių glausti vėsius šaukštus ir nemigos nakties žymės išnyks. Tai va čia iš karto gauni šaukštelį.

Pats gelis gana skystas, o tūbelę reikia tiesiog paspauti. Todėl kelis kartus tikrai persistengiau ir produkto gavau gerokai daugiau nei norėjau, vien dėl to, gelį jau gana greitai ir baigsiu. Nežinau ar užteks dar vienam mėnesiui.

Pasiskirsto gerai, gana greitai susigeria. Nepalieka jokio lipnumo. Na, o kalbant apie rezultatus, tai momentinis tikrai yra. Iš karto patinimai atrodo mažesni. Ne, jų tikrai nepašalina, nebent šie jums būtų nebūdingi ir atsiradę tikrai dėl vienkartinių priežasčių. Tada tikiu, kad padėtų. Tačiau jau tuos įsisenėjusius truputį pamažina, bet nepašalina. Paakiai iš karto atrodo stangresni ir gaivesni. Poveikis momentinis ir neišliekantis, jei nenaudosite šiandien, tai kad tepėt visą savaitę prieš tai – tikrai nepadės :D. Gali būti, kad didžiąją darbo dalį nuveikia metalinis antgalis. Jie tikrai yra veiksmingi! Iš pradžių produktą naudojau ir ryte, ir vakare, bet pastebėjau, kad jei rytui jis tobulas, tai vakarui aš noriu kažko ne tiek stangrinančio ir tokio “boost”, o labiau drėkinančio, tad ilgainiui prieš miegą pradėjau tepti “Vichy Slow Age”.

Ar rekomenduočiau? Jei tikitės kažkokio efekto kaip po plastinės operacijos, tai tada ieškokite toliau. Tačiau jei jums tiktų tonizuojantis, momentiškai pastangrinantis ir gaivinantis produktas, tada  “Cell Fusion C” galėtų tapti atradimu.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Biovaistine.lt. 20ml kainuoja 47 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).