Apžvalga: “Therme” maitinantis dušo aliejus iš “Toscana Secret” serijos

Estimated read time 3 min read

Kaip smagu pagaliau atsiversti seną, gerą ir mielą “wordpress” :). Visą šį savaitgalį bandžiau susidraugauti su elektroninių parduotuvių sistema “Opencart”. Atrodo lyg ir tamsus miškas, kai užsimanai padaryti nenumatytą pakeitimą, bet palyginus, ką žinau po dviejų dienų su tuo, ką žinojau prieš jas, tai ne tiek jau menkai ir pažengta. Tikiuosi po mėnesio nardysiu 😀 ir galėsiu kitus pakonsultuoti. Na, o kuo sunkesnė diena, tuo maloniau ją nusiplauti duše. Aš ir šiaip mėgstu mirkti vandenyje, tad šio išleidžiame tikrai nemažus kiekius. Ir šiuo metu juokauju, kad didžiausia mano gyvenimo problema yra pasirinkimas tarp gelio (“Evergetikon”), putų (“Rituals”, papasakosiu jau greitai) ir “Therme Toscana Seceret” aliejaus.

Therme Toscana Secret | Grožio blogas

Produktas pristatomas taip:

Therme Toscana Secret maitinantis dušo aliejus intensyviai maitina ir ramina odą. Sudėtyje esantis alijošiaus ekstraktas drėkina ir maitina odą. Nuprausus odą dušo aliejumi, ji tampa lygi, švelni ir pamaitinta. Sušlapinus vandeniu, šis aliejus švelniai suputoja.
Idealiai tinka sausai, atopiškai odai prausti, nes prausiant įprastais prausikliais, dušo geliais (su SLS, SLES) nuplaunamas odos hidrolipidinis barjeras ir oda dar labiau išsausėja. O Therme maitinantis kūno aliejus ne tik nesusilpnina odos apsaugos, bet ir puoselėja ją.
Sudėtyje esantys natūralus alyvuogių bei bazilikų aliejai palieka odą išskirtinai švelnią. Toscana Secret užburia išskirtinai švelniu alyvuogių bei bazilikų kvapu su maloniomis bergamotės ir vilkdalgio natomis.
Sudėtyje nėra SLS, SLES, dažiklių, parabenų ir mineralinių aliejų.

Ko yra sudėtyje:

Therme Toscana Secret | Grožio blogas
Paveikslėlis pasididina paspaudus

Buteliukas plastikinis, bet tvirtas, su dozatoriumi (jė!), puoštas ornamentais, atrodo tikrai patraukliai :).

Therme Toscana Secret | Grožio blogas

Therme Toscana Secret | Grožio blogas

Išspaustas ir sureagavęs su vandeniu aliejus virsta tarsi pieneliu. Nepasakytum, kad labai stipriai putoja, tačiau maloniai ir švelniai prausia odą. Ji tikrai nelieka riebaluota, jei kas nors bijote žodžio aliejus :). Po prausimosi man ant sausiausių vietų norisi papildomai užtepti drėkinančios kūno priežiūros priemonės, bet žiemą aš esu labai iššdžiuvusi.

Kvapas universalus. Manau, tiksliau kartojuosi, nes tą sakiau rašydama ir apie šveitiklį, jis yra unisex – tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Sakyčiau jaučiasi kiek stipriau nei scrub’e. Kartais padvelkia poskonis, kurį aš jaučiu ir kitų kompanijų aliejuose ir nesu tikra ar man patinka. Taip lyg ir neerzina, lyg ir keistas, tai neužuodžiu, tai pagaunu :). Pasakiau, lyg PMS artėtų!

Išvados lyg ir paprastos – smagus produktas. Prausimosi priemones vertinti gana sunku. Jei kvepia, nesausina, skalsiai naudojasi, tai ir liuks. Beje, labai patogus  ir tinkamas, jei užsimanote skutimosi peiliuku pasinaudoti :).


Įvertinimas:

Naudinga: Aliejų įsigyti galite Medexy.lt ir vaistinėse.  200ml kainuoja 12.60 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours