Kaip bėga jūsų savaitgalis? Aktyviai poilsiaujate? O gal skaitot knygą, lepinatės kaukėmis? Mano vyras išlėkė ant kalno snieglente važinėti (aš niekaip nepasirašau tokioms pramogoms, man už snieglentę ar slides turbūt baisiau yra klano keltuvai), o aš nusprendžiau ką nors papasakoti jums. Kiekvienam savi hobiai :).

Tad apie lepinimąsi. Prisipažinsiu, kad aš nelaikau kūno/veido/lūpų šveitiklių būtinais. Nežinau, kažkaip gal kokius 25 metus nugyvenau net nežinodama apie tokius daiktus ir nieko man nenutiko. Tačiau šias priemones aš myliu. Man labai patinka ir kosmetiniai šveitikliai, ir visokie aštrūs šepečiai, šiurkščios pirštinės ir t.t. Todėl su džiaugsmu bandau tokias priemones. Šį kartą mano rankose “Therme” produktas. Lyg šiol dar neteko pažinti šio prekinio ženklo, tačiau aš labai daug kartų priemones mačiau grožio vaistinėje. Atkreipiau dėmesį, kad yra daug linijų, atrodo patraukliai ir va, pažiūrėsim ar verta dėmesio. Mano šveitiklis yra iš “Toscana Secret” linijos.

Therme Toscana Secret | Grožio blogas

Pristatomas taip:

Therme Toscana Secret kūno šveitiklis pasižymi švelnia, geline konsistencija. Išskirtiniai odą šveičiantys ingredientai pašalina negyvąsias odos ląsteles ir išvalo odos giliausius sluoksnius. Toscana Secret kūno šveitiklis yra praturtintas alyvuogių ir bazilikų aliejais bei alyvuogių kauliukų mikro dalelėmis. Toscana Secret turi švelnų švelniu alyvuogių bei bazilikų aromatą su maloniomis bergamotės ir vilkdalgio natomis.
Kūno šveitiklis – ideali priemonė švariai ir šilkinei odai pasiekti. Naudokite prieš kūną drėkinančias, maitinančias priemones ar savaiminio įdegio priemones.
Sudėtyje nėra SLS, SLES, dažiklių, parabenų ir mineralinių aliejų.

Sudėtis:

Therme Toscana Secret | Grožio blogas
Jei nesimato, tai paspaudus nuotrauka pasididina

Turiu pripažinti, kad šios priemonės konsistencija yra pati įdomiausia iš mano matytų.

Therme Toscana Secret | Grožio blogas

Therme Toscana Secret | Grožio blogas

Šveitiklis neteka (tik po truputį slenka žemyn pavertus indelį), primena gelį, tačiau imasi minkštai. Man nepavyko nufotografuoti grūdelių nes jie labai labai smulkūs. Tačiau gana aštrūs. Sakyčiau lyg kokia poliravimo pasta nuglotninama oda, kuri lieka švelni švelni. Nepasakyčiau, kad labai primaitinta ir aliejinga, kaip kartais būna po cukrinių šveitiklių, bet tikrai nesausa. Jei jūsų oda normali, tai jokio kūno kremo neprireiks. Sausesnei – gal.

Aprašyme skaitydama, kad “Toscana Secret turi švelnų švelniu alyvuogių bei bazilikų aromatą su maloniomis bergamotės ir vilkdalgio natomis”, net nežinojau kokio kvapo tikėtis. O jis labai subtilus. Tai tikrai nėra produktas kuris tiek prikvėpintas, kad kvepi tu, vonia ir dar kaimynų vonia. Kartais tai gerai, jei kvapas patinka ir neerzina. Visgi ši priemonė gerokai švelnesnė. Aromatą reikia gaudyti, jis nosies neriečia ir nors man visa spalvų gama sako, kad kvapas bus šiltas, jis visgi toks unisex, lygiai taip pat galėtų būti naudojamas ir prabangesniuose vyriškuose produktuose.

Man labai patiko. Aš dar nesu turėjusi tokios įdomios konsistencijos šveitiklio, kuris gan aštriai, bet maloniai, nedirginančiai ir nesausinančiai nupoliruotų odą. Įtinka man ir daugelis kitų, bet “Therme” tiesiog kitoks, tuo ir įdomesnis.


Įvertinimas:

Naudinga: Šveitiklį įsigyti galite Medexy.lt ir vaistinėse.  250ml kainuoja 20 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).