Prieš keletą metų „The Ordianry“ sudrebino kosmetikos pasaulio padanges įrodydama, kad veiksmingos ir saugios sudėties produktai gali kainuoti tikrai nedaug. Jie pristatė krūvą įvairiausių serumų, kurie tekainuodami iki 10 EUR oponavo produktams, už kuriuos žmonės buvo pripratę pakloti bent 3-4 kartus daugiau. Svarbiausia, kad net ir pakuotės nenukentėjo. Tad tiems, kurie visada rėkia, kad buteliuke už 5 eurus negali būti nieko gero, visada galima priminti dvi raides – TO. Ką pamėgau aš pati? Vienareikšmiškai mano bestukas yra niacinamido serumas.  Dar aš mėgstu glikolinį toniką. Tik salicilo rūgštis man padeda nuo spuogų, ypač giluminių, kurie kartais taikosi iššokti ant viso kūno. Ir kitų patikusių priemonių buvo, dar gausiau jų noriu išmėginti, vis dar rankų neprikišau prie vitamino A, taip pat labai noriu naujos valomosios kaukės. Na, o skvalaną man padovanojo draugė paslėpusį jį advento kalendoriuje. Bandyti pradėjau sausio viduryje. Iš karto pamačiau kas nepatinka, taip pat ir teigiamas puses, tad laikas ir papasakoti. Pirmą kartą skaitantiems primenu, kad mano oda yra brandi, riebi, bet linkusi dehidratuoti. 

Aprašymas

Skvalanas yra prisotintas ir stabilus angliavandenilis, natūraliai esantis odoje. Turi labai stiprų minkštinamąjį ir drėkinamąjį poveikį, gali užkirsti kelią nuolatiniam drėgmės netekimui, dėl kurio mažėja odos elastingumas. Skvalanas neužkemša porų ir tinka visų tipų odai. Jį galima naudoti ir plaukų priežiūrai, siekiant padidinti apsaugą nuo karščio, suteikti žvilgesio ir sumažinti lūžinėjimo tikimybę.

Šiai priemonei naudojamas 100 % grynas augalinės kilmės skvalanas, kuris yra ECOCERT patvirtintas ir USDA sertifikuotas biologinis produktas.

Skvalanas yra odai identiškas ingredientas, kuris pasižymi drėkinančiomis, antioksidacinėmis savybėmis, padeda atstatyti pažeistą odos apsauginį barjerą.

Priemonė yra bespalvė ir beveik bekvapė. Bent jau aš kažkokio būdingo kvapo neužuodžiu. 

Prieš tai buvau mačiusi atsiliepimų, kad čia labai lengvas aliejukas, kuris net primena sausuosius. Tai nepagailėjau lašų ir paskirsčiau ant sauso veido. Taigi, man nepasirodė, kad teiginys “greitai susigeria” yra teisingas. Nieko jis man ten greitai nesusigėrė. Masažavausi masažavausi ir nuėjau miegoti. Ryte veidas tikrai buvo pamaitintas, be išsausėjimų, jokių priekaištų. Kitus kartus elgiausi kaip su įprastu aliejumi – tepiau vos lašiuką ant dar šiek tiek po toniko drėgno veido. Jau geriau. Susigeria puikiai, lygiai taip pat maitina ir drėkina. Jokių kitų priemonių prieš ir po netepu.

Tiesa, mano riebiai odai visiškai nėra poreikio vartoti nuolatos, nes tada jaučiu, kad daugokai man to riebumo. Pradėjau nakčiai tepti kas 3-4 naktis – tobula! Taip pat dabar siekiu sunaudoti turimas sunkesnes kremines pudras, tai į jas irgi įlašinu vos pusę lašiuko ir taip išvengiu pasitaikančių pasausėjimų išryškinimo. Na, o geriausia dalis, kad skvalanas patiko mano plaukams. Aš mačiau, kad gamintojai produktą priskiria ir šiai kategorijai, tad pradėjau tepti drėgnus galiukus, ar perbraukiu delnais per kasą, prieš susisukdama kuodelį. Kaip doras aliejukas, jis minkština plaukus ir suteikia spindesio. 

Tad sakau, kad čia universali priemonė: ir kai oda sausėja, ir nagų odelėms, ir plaukams, net lūpoms patinka. Nepadauginus greitai susigeria, neturi erzinančių kvapų. 


Naudinga: kaina – 7-9 EUR už 30ml, įsigyti galima pas gamintojus Deciem.com, Lietuvoje prekiauja Douglas.lt

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama