Apžvalga: “The Ordinary” salicilo rūgštis “salicylic acid 2% solution”

Estimated read time 3 min read

Neįprastas rytas. Paprastai jis prasideda, kai vyras išeidamas į darbą įduoda kavos puodelį į rankas. Lėtai išgeriu skaitinėdama naujienas ir pradedu dieną. Dabar kelias dienas leidžiu viena ir net katės neatėjo pažiūrėti ar gyva. Tad mano natūralus organizmo laikrodis ir išvertė iš lovos kiek vėliau nei norėčiau. O darbų reikia padaryti nemažai. Ruduo suaktyvino visas sritis. Kartu su juo atsiranda ir šiek tiek streso, o jis įtakoja ir kitus organizmo pokyčius. Ima slinkti plaukai, atsiranda spuogelių… Bent jau mano reakcijos tokios. Ir šiandien pakalbėsiu apie priemonę skirtą kovai su spuogeliais ir kitais panašiais negerumais.

Salicilo rūgštį (ji yra viena iš BHA rūgščių) žino daugelis merginų, kurias kamuoja besikemšančios poros, spuogai ir pan. Mūsų vaistinėse galima įsigyti spirituotos rūgšties. Apie ją esu rašiusi čia, ten pat paskaitykite ir apie bendrą ingrediento naudą. Tačiau, nors produktas ir veiksmingas, tačiau spirituotų gaminių geriau vengti, kai jų galima vengti ir mano akiratyje įstrigo “The Ordinary” salicilo rūgštis.

Šis produktas rekomenduojamas naudoti vietiškai ant spuogelių arba galima plonu sluoksniu tepti veidą lengvam pylingavimui. Svarbu nepamiršti, kad BHA rūgštys gali sukelti odos jautrumą, o ypač neatsparumą saulei, tad jei tokias naudojate, nepamirškite ir priemonių su SPF.

Sudėtis:

Serumo koncentracija yra tirštoka, bet susigeria jis gana greitai. Kaip jau minėjau, naudoju ant spuogelių, kartais įmaišau į naktinį veido kremą. Ką pastebiu – spuogeliai greičiau sugyja, o tie, kur tuoj tuoj pasirodys, kartais ir nepasirodo. Man pats poveikis iš tiesų panašus į arbatmedžio aliejų, kurį aš naudoju tam pačiam tikslui, tik tiek, kad ne visais gyvenimo atvejais norisi tuo arbatmedžiu kvepėti. Naudoju kartu su kitais BHA produktais, kaip “Benton” BHA tonikas, ar “Cosrx” esencija. Tiesiog čia toks koncentruotesnis “vaistas” spuogams.

Jei lyg šiol naudodavot spirituotą salicilo produktą, tai rekomenduoju atkreipti dėmesį į kur kas švelnesnį odai “The Ordinary”. 15ml buteliuko man užteko visai vasarai ir dar nebaigiau.


Naudinga: Įsigyti galite Diecem.com (4.90 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

4Comments

Add yours
 1. 1
  Indrė

  Sveiki, man labai gera priemonė spuogeliai išnyksta, bet šalutinis poveikis tinsta akys, ir sausėja oda.

 2. 2
  Salomėja

  Dėl akių tai kaip įdomiai, gi arti netepat, tai čia bendra alergija? O kad sausėja oda, tai kaip ir nieko keisto, juk tai nėra drėkiklis 🙂

 3. 3
  Paula

  Man tiek su milteliais tiek su serumais po poros dienų spuogų padaugėja tai nežinau ar čia taip turi būti ? Galvalosi oda ir palaipsniui išnyks? Bijau dar labiau sugadinti odą.

 4. 4
  Salomėja

  Paula, kažkaip neparašėt nei su kokiais milteliais, nei su kokiais serumais :).

+ Leave a Comment