Na, tai jau perskaitėte tekstą apie fotoepiliaciją? Aš net pavargstu jį skrolinti :), ir ta proga, kad jau daviau, ką paskaityti, pagalvojau niekas nuo ryto nepasiges naujos apžvalgos, ar ne? Bet dabar pakalbėsiu apie dar vieną “The Ordinary” produktą. Kompanijos pristatinėti nereikia, ją jau visi žino, vos tik pasakau pavadinimą, kyla susidomėjimas. Aš nesu išbandžiusi labai jau daug priemonių, visos aprašytos, bet va rūgštinius dalykus po truputį vis nusiperku. Aš ilgą laiką norėjau ir noriu išmėginti “Pixi” toniką. Bet kažkaip vis gaila išleisti tą dvidešimtinę, kai yra pigesnių rūgštinių alternatyvų. Kad ir tas pats “Margarita” su avietėmis. Man taip pat visada kirbėjo mintis, kad šis “The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution” irgi turėtų būti savotiškai panašus. Paskaitinėjau vieną kitą blogą, kur priemonės lyginamos, o tokių įrašų ne taip ir mažai, kad ir štai vienas. Daug kas sako, kad poveikis tikrai panašus, tad susigundžiau pradėti nuo “Ordinary”, o iki “Pixi” dar paaugsiu. 

Priemonės pristatymas:

Šis tonikas švelniai pašalina suragėjusias ląstelės ir gerina odos spalvą bei tekstūrą. Rezultatas gerėja su kiekviena diena. Toniko sudėtyje esantis Tazmanijos pipiro uogos deryvatas (Tasmanian Pepperberry derivative) padeda sumažinti odos sudirgimą, kurį gali sukelti rūgštis. Ginkmedžio šaknis bei alavijas ramina odą bei suteikia švytėjimą.

KONTRAINDIKACIJOS: šis tonikas nerekomenduojamas pažeistai ir labai jautriai odai. Būtina naudoti apsaugą nuo saulės produkto naudojimo periodu.

NAUDOJIMAS: naudoti vakarais ir ne dažniau nei kartą per dieną. Po odos nuvalymo, sudrėkinkite toniku odos diskelį ir perbraukite veido bei kaklo odą. Nuplauti nereikia. Venkite paakių zonos. Po toniko naudoti įprastas veido priežiūros priemones.

Sudėtis: Aqua (Water), Glycolic Acid, Rosa damascena flower water, Centaurea cyanus flower water, Aloe Barbadensis Leaf Water, Propanediol, Glycerin, Triethanolamine, Aminomethyl Propanol, Panax Ginseng Root Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Aspartic Acid, Alanine, Glycine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Glutamic Acid, Arginine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Hexyl Nicotinate, Dextrin, Citric Acid, Polysorbate 20, Gellan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Chloride, Hexylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

Pats tonikas yra vos vos gelsvos spalvos, turi silpną rūgštelėjusį kvapą, skystas kaip vanduo. Na, visi tonikai būna skysti, bet tarkim kai kurie turi lengvo geliškumo. 

Kaip ir nurodyta, aš priemonę naudoju tik vakarais. Ir tai ne kiekvieną, labai priklauso nuo to, ką dar naudosiu. Jei BHA serumą, ar dar vieną rūgštinę priemonę, apie kurią pasakosiu ateityje, tada “The Ordinary” keičiu kitu toniku. Visais kitais atvejais, prieš nerūgštinius kremus, naktines kaukes ir t.t., naudoju jį. 

Tonikas graužia tik didesnes žaizdeles, šiaip man nemalonių pojūčių nekelia, bet aš jau gal ir pripratusi. Šiek tiek lipnokas, kas truputį nepatinka. Tačiau lipnumas nebesijaučia užtepus kitus produktus.

Toniką naudoju nuo sausio, gana taupus, nes dar tik įpusėjau buteliuką. Labai sunku pasakyti ar jis pats vienas kažką daro, juk tai tik žingsnis rutinoje. Vienas iš trijų keturių. Bet man atrodo, kad visumoje prisideda prie odos spalvos gerinimo bei skaistinimo, kas kartą naudojamas nusluoksniuoja paviršių ir visi kiti produktai geriau veikia. Gal tai tik mano įsivaizdavimas, bet tikrai nesigailiu, kad priemonę pirkau, mielai naudoju ir ketinu tęsti. 

Gal tarp mano skaitytojų atsiras kažkas, kas bandė ir TO ir “Pixi”. Būtų labai įdomu išgirsti nuomones ar jie tikrai panašūs. 


Naudinga: 240ml kainuoja apie 9 EUR. Įsigyti galima Deciem.com (8.90 EUR), Cloud10beauty.com (8.70 EUR) ir kitur. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.