Apžvalga: "Sensilis" ilginamasis blakstienų tušas "Infinity"

Estimated read time 2 min read

Vakar užsiregistravau kilo.lt, tai šiandien labai blaško mintys apie maistą ir kada jį valgyti. Žiūriu į laikrodį, kad nepražiopsočiau priešpiečių :). Pirmo pasaulio problemos, ane? Dar viena tokia baisiai didelė problema yra, kad labai sunku pasirinkti, kurį tušą noriu dėvėti šiandien. Pastaruoju metu jų neblogai užderėjo. Kelis taupau net neprasukusi, bet kokie 4 yra naudojami. Mėnesio geriausiuose minėjau “Sensilis Infiniti”, tad skubu pasidalinti pilna apžvalga.

“Sensilis” dekoratyvinė kosmetika man kol kas naujiena, o štai veido priežiūros produktų esu bandžiusi. Šveičiamoji ryžių pudra buvo geriausia ką esu turėjusi iš šveitiklių operos (dar esu ištaupiusi žiupsnelį), prausimosi aliejus irgi labai patiko, išvarvinau ašarėlę, kai kačiukas sudaužė buteliuką. Dabar gi turiu prausiklį (dar nebandžiau) ir toniką (apžvalga jau greitai) ir gamintojo vardas asocijuojasi su kokybe. Kaip gi sekėsi su dekoratyvine kosmetika?

Tušas pristatomas taip:

Guminis šepetėlis ir lengva tušo konsistencija efektyviai nudažo blakstienas ir jas atskiria bei pailgina, kad suteiktų žvilgsniui gilumo. 

Lengvai pasidengia, suteikia maksimalų ilgį, nesulipina blakstienų. Tinka jautrioms akims ir naudojantiems kontaktinius lęšius. Laikykite atokiai nuo karščio šaltinių. Patikrinta dermatologų ir oftalmologų. Atliktas nikelio, chromo, kobalto, gyvsidabrio ir paladžio testas. Pagaminta Italijoje.

Sudėtis:

Šepetėlis silikoninis, nėra simetriškas, iš vienos pusės šereliai ilgesni.

Pirmą kartą jį perprasti buvo sunku. Košės kabino daug, lipino blakstienas, buvo sunku iššukuoti. Tačiau vėliau įgudau pirmą sluoksnį užtepti trumpesne puse, tada pasukti šepetėli ir tais ilgesniais dantukais prašukuoti. Taip blakstienos išilgėja. Tiesa, vistiek tušas linkęs kiek lipti.

Blakstienos akivaizdžiai matomos ir išilgintos.

Dar man patinka, kad tušas labai juodas, netepa bei nebyra ir pakankamai gerai nusivalo miceliniu vandeniu. Praeitą mėnesį buvo mano favoritu, nes joks kitas nesukurdavo dramos karalienės efekto. Mano best of best nenukonkuruoja, bet nenuvylė.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite tiesioggrazi.lt (18 EUR) ir eurovaistine.lt (20.99 EUR).

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

2Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Į tokį klausimą turbūt tik prieš atsisveikinant su pasauliu galima atsakyti 😀

+ Leave a Comment