Apžvalga: "Sensilis" šveičiamoji ryžių pudra iš RITUAL CARE serijos

Estimated read time 3 min read

“Sensilis” šveičiamoji ryžių pudra iš RITUAL CARE serijos

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Sekmadienis puiki diena ypatingoms veido priežiūros procedūroms. Aišku, veido odai tai tas pats ar tas procedūras darote pirmadienį, ar ketvirtadienį, bet paprastai paskutinė savaitės dieną turime daugiausiai laiko visokioms terlionėms. Argi ne taip?

Štai todėl šiandien ir papasakosiu apie labai įdomų dalyką – ryžių pudrą.

Kai parduotuvės Tiesiog Graži  atstovė parašė su siūlymu išsirinktą ką nors iš asortimento bei išbandyti, aš gi labai kruopščiai viską apžiūrėjau. Esu iš tų blogerių, kurie nevynioja į vatą jei produktas nepatiko. Vertinu aš ir man visai nesvarbu, kad gal kažkam kitam priemonė tiktų. Jei man netinka, vadinasi man tai niekam tikęs produktas. Taškas. Nepaisant viso šito, aš tikrai nenoriu gauti krūvos netikusių daiktų, iškritikuoti ir sėdėti sau patenkinta. Ne! Aš noriu atrasti stebuklų, todėl bandymams rinkausi taip atidžiai, tarsi pirkčiau sau viską už gimtadieniui sudovanotus pinigus. “Sensilis” ryžių pudra pati pirma krito į akį. Jau vien dėl to, kad aš iš viso niekada nebuvau girdėjusi apie tokį šveitiklį. Aprašymas viliojo, kaina baugino (man 25 eu už šveitiklį tikrai atrodo daug. Ar to verta parašysiu įrašo gale, tad likite įsijungę).

Taigi ir pradėsiu nuo aprašymo:

Sudėtis:

Nežinau kaip jus, bet mane tai suintrigavo. Matom iš sudėties, kad ne tik ryžių pudra ten, bet ir kokoso kevalų! Štai kas tie tamsesni grūdeliai!

Buteliukas yra 30ml. Atrodo mažokai, bet nuotraukoje matosi kiek dar liko pudros po 4 veido šveitimų (nepamirškit, kad tokios procedūros nerekomenduojama daryti dažniau nei kartą į savaitę).

Buteliukas sunkus, stiklinis, prabangus, pudra išberiame per tokią skylutę:

Aprašyme matėte nurodymą, kad jeigu norite intensyvesnio šveičiamojo poveikio, sumaišykite pudrą su vandeniu, o jeigu norite valyti švelniau, pudrą sumaišykite su putomis ar geliu. Prisipažinsiu, kad bandžiau tik pirmą variantą. Aš turiu naują veido valymo prietaisą, kuriuo kas vakarą prausiuosi ir nematau poreikio švelnesniam šveitimui. O ir produkto gaila :). Švelnumams aš turiu alternatyvų.

Esu tinginė, todėl tikrai pudros nemaišau kokiame nors indelyje. Suberiu į delną, įpilu vandens, ir masažuoju veidą. Vienam kartui man pakanka maždaug tiek miltukų:

Sušlapinus ir pamakalavus jei aptirpsta ir suputoja šiek tiek.

Tepu viską ant veido:

Tada sušlapinu dar rankas, kad šveitiklis dar geriau putotų ir slystų. Masažuoju ir šveičiu. Dalelės aštrios, tokios kaip man ir patinka. Veidą valo tikrai labai gerai. Po to kai nuplaunu vandeniu, oda lieka labai švelni. Tarsi nupoliruota ir tai labai jaučiasi tepant drėkinamąjį kremą. Kaip per porcelianą.

Mano poros švaresnės, oda lygesnė. Taigi, sakau, kad tai puikus, įdomus produktas. Ir prabangus. Grįžkime prie kainos ir klausimo ar pirkčiau tokį šveitiklį vėl? Sakau atvirai, žinau savo finansines galimybes ir jei niekada nebūčiau bandžiusi šios priemonės, tai turbūt 25 eurus išleisčiau kokiai geresnei kompaktinei pudrai, tačiau dabar, kai jau ją bandžiau… žinau, kad kai baigsis jos man labai trūks ir radusi progą tikrai save palepinsiu.

O kaip jūs lepinate save savaitgaliais? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours