Prieš šį aliejų aš jaučiu moralinę skolą, nes turiu jau labai seniai, gal nuo rugsėjo pradžios. Vis planuoju rašyti ir neparašau. Net nežinau kodėl. Gal todėl, kad kai veido prausimo priemonė kainuoja beveik 20eu norisi ją nuteisti arba išteisinti, bet ne palikti plūduriuoti kažkokiame neapibrėžtume. O būtent panašiai ir jaučiuosi.

Jau senokai norėjau išmėginti veido valymo aliejų. Žinau, kad tokių daug gamina azijiečiai, nes jų kurtų BB kremų paprasti geliai ar putos neįveikia. O aliejus kaip žinia tirpina kitas riebias medžiagas ir nusineša jas kartu su savimi. Todėl vienas iš paprasčiausių būdų nusivalyti vandeniui atsparų makiažą yra tą daryti aliejumi. Dėl jau minėto seno noro apsidžiaugiau galimybe išmėginti Sensilis aliejų.

Gamintojo aprašymas: Giliai valo odą, pašalina veido, akių bei lūpų makiažą, švelniai veikdamas odą ir nepalikdamas riebumo jausmo. Kininių simondsijų, pasiflorų ir skėtinių agapantų aliejai užtikrina drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir raminamąjį poveikį. KAM TINKA: visų tipų odai. KAIP NAUDOTI: tepkite švelniais masažuojamaisiais judesiais sudrėkintą odą. Priemonė tampa švelnaus pienelio, veiksmingai pašalinančio makiažą ir nešvarumus, konsistencijos. Nuplaukite su vandeniu.

Sudėtis:

Ką galiu pasakyti, tai kad ši priemonė tobula valyti akių makiažą. Negraužia akių ir nepalieka bjaurios riebios plėvės.

Valau aš ir veidą taip kaip pasakyta aprašyme. Nežinau ką reiškia “virsta pieneliu”. Kažkodėl tikėjausi, kad virsta baltos spalvos :), bet ne. Pamasažuoju veidą, nuplaunu vandeniu. Jausmas toks, tarsi būčiau veidą tepusi aliejumi, po to nuplovusi tik vandeniu. Suprantat? Ta prasme rieboka, bet maloniai (aš šiaip prieš miegą tepu aliejų, jei ką), nesinori jokio kremo ar kitokio drėkinimo. Tas jausmas kelia klausimą ar tikrai veidas nuvalytas? O gal liko visi makiažai kartu su valikliu? Micelinio vandens testas įrodo, kad valiklis veikia. Po jo nuvalius veidą vata lieka švari. Iš esmės sakyčiau, kad tai vertas dėmesio, puikus produktas. Tačiau nežinau kodėl, man šis valymo būdas nelimpa. Na norisi gaivos ir tikro švaros pojūčio nusiprausus. Aš juk sakiau, kad kažkokie neapibrėžti mano santykiai su šiuo produktu. Vis dar jaukinuosi. Beveik pusmetį :).

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonę įsigyti galima parduotuvėje “Tiesiog Graži”. Kaina yra 18.45 eu už 150ml. Taip pat “Eurovaistinėje” šiuo metu akcija ir produktas kainuoja 15.44 eu.

Ar bandėt? Ar patiko? Gar radot kitokių aliejų? Žinau, kad vieną populiarų turi Body Shop. Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).