Kurį laiką maniau, kad šiandien jau nerašysiu jokios apžvalgos. Tiesiog buvo labai sunku nuspręsti, ką aptarti. Ir šiaip dariau kitus savo darbus, kuriuose jaučiuosi savotiškai, nes tikrai nemažai nuveikiau, bet nepasiekiau norimo rezultato. Todėl jokių ilgų įžangų. Apie “Pierre Rene” jau šiek tiek pasakojau čia ir čia. Dabar tušo eilė.

“Ecologist” pavadinimas ir žalias lapelis ant pakuotės verčia manyti, kad čia bus natūralesnės sudėties produktas. Nors šiaip jokių ekologinių ženkliukų nėra, tad gal čia tik pirkėjų vilionės. Aš nežinau, kokie reikalavimai yra tokiems tušams, tad kaip visada įkeliu sudėtį tiems, kas susidomės ir norės pasinagrinėti:

aqua, cera alba (beeswax), copernicia cerifera cera/ copernicia cerifera (carnauba) wax, glyceryl stearate se, candelilla cera/ euphorbia cerifera (candelilla) wax, stearic acid, palmitic acid, oryza sativa starch/ oryza sativa (rice) starch, polyvinyl alcohol, propylene glycol, ricinus communis seed oil/ ricinus communis (castor) seed oil, silica, triethanolamine, pvp, acrylates copolymer, sorbitol, methyl- propyl- butylparaben, sodium dehydroacetate, triticum vulgare germ oil/ triticum vulgare (wheat) germ oil, hydroxyethylcellulose, lecithin, tocopheryl acetate, panthenol, diazolidinyl urea, bht [may contain (+/-):ci 77491- 77492- 77499, ci 77007, ci 77288, ci 77891, mica, ci 77289, ci 77510, ci 75470]

Tiesa, ant pakuotės sudėties nebuvo, pas pardavėją ir oficialioje gamintojo svetainėje nėra, tad radau tik kažkokioje lenkiškoje parduotuvėje ir amazon, negarantuoju, kad atitinka.

Aprašyme teigiama, kad tai blakstienas storinantis tušas, kuris saugo nuo užterštumo bei sukuria flirty look :).

Šepetėlis lenktas, silikoninis ir visai patogus.

Tušas dažo gražiai, nelipina blakstienų, bet deja, ir jokios dramos nesiūlo.

Paprastas ir kasdieninis. Dienos eigoje netepa, lengvai nusivalo.

Daugiau lyg ir nėra ką pasakyti. Nei atradimas, nei praradimas, bet jei vis einat pro šalį ir galvojat ar vertas dėmesio, tai štai, papasakojau, koks jis atrodo man.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Camelia” vaistinėse ir internete. Reguliari kaina yra apie 12 EUR, bet šiuo metu kosmetikai vaistinė taiko 40% nuolaidą.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).