Apžvalga: “Pierre René” makiažo produktai veidui: bazė, pagrindas “Skin Balance” ir kompaktinė pudra

Estimated read time 3 min read

Kaip bebūtų keista, esu oro žmogus. Nors karštis fiziškai šiek tiek vargino, bet morališkai džiugino. Vos dvi dienos atšalimo, ir visa mano nuotaika down. Pradžiuginkit kuo nors, papasakokit kaip sekasi :). Tuo tarpu kol atsiras nuotaikos, darau tai ką mėgstu – pasakoju apie išbandytus produktus. Tęsiu pažintį su “Pierre Rene”. Jau apžvelgiau lūpų blizgius, o dabar aptarsiu veidui skirtas priemones: makiažo bazę, krempudrą “Skin Balance” ir kompaktinę pudrą.

“Pierre René” makiažo bazė “Smoothing”

Kaip visada pas pardavėjus nėra jokios informacijos apie produktą. Įdomi koncepsija :).

Na, kaip ir sako bazės pavadinimas, ji turėtų išlyginti odą, taip pat teigiama, kad turi drėkinančių ir anti-ageing ingredientų.

Po naudojimo galiu pasakyti, kad tai labai tipinis silikoninis praimeris. Slidus ir maloniai dengiasi. Oda tampa švelni, ir jei neturėčiau tokių didelių porų, tai sakyčiau, kad ir lygi. Tačiau vat nepastebėjau įtakos poroms, o iš bazių aš labiausiai norėčiau to. Makiažo pagrindai ant viršaus dengiasi gražiai, čia pagrindinis privalumas, nes kažkokio ilgesnio išsilaikymo taip pat nepastebėjau. Tiesa, paslepia išsausėjimus ir tikrai turi lengvą drėkinantį poveikį. Tad sakyčiau nebloga bazė toms, kurios neturi labai didelių poreikių ir tenori šiek tiek palyginti tekstūrą.

“Pierre René” kreminė pudra “Skin Balance Cover”. Spalva 21

Tai vandeniui atspari pudra, kuri žada pilną padengimą ir ilgą išsilaikymą.

Dengdama pudrą aš galvojau, kad dainuosiu odes. Vajė, kaip man atrodė, kad ji gražiai gula! Dengiau drėgna kempinėle. Ir maskuoja puikiai ir atrodo gražiai. Bėgau fotografuoti.

Tačiau pradėjus džiūti (žinot, gi nuo kempinėlės būna dar šiek tiek drėgna), net ir foto kiek matosi, kad pudra ima sausėti. Ir kas blogiausia, net šiek tiek skeldėti ir trauktis, paryškinti sausumus ir kitaip bjauriai elgtis. Realiai tai aš dar neturėjau tokios priemonės, kuri tas kelias pirmas minutes iššauktų “o dieve, pagaliau radau!” reakciją, o po 10 min, jau norėtųsi nusivalyti.

Bandžiau kelis kartus ir įvairiais būdais. Ne.

“Pierre René” kompaktinė pudra, 05 Soft beige

Sudėtis tai nėra verta iškelto nykščio, bet pati pudra man labai patiko. Ji labai smulkiai malta ir imant puriu šepetėliu biroka, tačiau dengiasi itin gražiai, suteikia veidui lygumo, gerai užtvirtina kreminius produktus, ilgai išlieka. Aš naudoju ir pridėtą kempinę, tada veidas išviso atrodo toks smooth. Nejaučiu miltiškumo, tik jaučiu lengvą tempimą, norisi užsipurkšti kokio terminio vandens, ką kartais ir darau.

Taigi išvados tokios, kad tarp kiekvienos kompanijos produktų pasitaiko vidutinybių, nusivylimų ir favoritų. Mano nuomonę išgirdot :).


Įvertinimas:

Bazė:

Kreminė pudra:

Kompaktinė pudra:

Naudinga: Produktų ieškokite “Camelia” vaistinėse ir internete. Bazė ir pagrindas kainuoja apie 12 EUR, kompaktinė pudra – apie 9 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

7Comments

Add yours
 1. 3
  Julija

  turiu pudrą ir dengiau paprastu real šepetėlių, tai super jokių tokių dalykų nepastebėjau. Išsilaikė ant odos virš 8 valandų. Galima išbandyti nedengiant jokių sausų pudrų ant viršaus, tada veidas atrodo tobulai.

 2. 4
  Salomėja

  Aš išbandžiau įvairiais būdais :). Gaila gi būtų išmest po vieno nevykusio karto :). Ir ant įvairių bazių, ir be jų. Ir fiksuoti kuo greičiau, nes gal tada nesutrauks visko, ir dengti plonesniu sluoksniu. Tačiau, jei skaitote mano blogą, tai gal jau pastebėjot, kad aš turiu bėdų su pudromis. Labai reta, kuri įtinka ir patinka. Tačiau aš nesiskundžiu, man patinka iššūkis ieškoti tobulosios. Ne ši 🙂 Visiškai neatmetu tikimybės, kad kitiems ji gali pasirodyti tobula.

 3. 5
  Lijana

  Ačiū už šią informaciją/eksperimentą. Už tokią kainą tikėjausi geresnio produkto, dabar supratau, kad man jo nereikia. Blogiausia, kad jokios info internete nėra.

 4. 6
  Saulė

  Sveiki, visą dominančią informaciją apie pierre rene priemones galite rasti savo minėtose Camelia vaistinėse. Yra puikios knygelės su produltų nuotraukomis, aprašais ir naudojimu.

 5. 7
  Salomėja

  Saule, bet jūs turbūt suprantat, kad internetinė parduotuvė būtent ir skiriasi tuo, kad į fizinę nereikia pėdinti? Nes jei jau iki ten nuvyksti, tai kam tada e-šopas? Nes visi turi?

+ Leave a Comment