Šiandien aš vėl pažaisiu skelbimų lentą. Ar žinote, kad Lietuvoje galima įsigyti “Pierre René” kosmetikos? Tai lenkiškas prekinis ženklas, kuris peraugo savo šalį ir žinomas gerokai plačiau. Tiesa, aš pati kažkaip jei ir matydavau internete šiuos produktus, per daug nesusidomėdavau. Laikas pažiūrėti, kas čia gero, o gal blogo? Lietuvoje “Pierre René” stendus rasite “Camelia” vaistinėse ir jų interneto parduotuvėje. Deja, ten labai trūksta bent minimalių aprašymų. Dabar tėra tik pavadinimas ir kaina. O apie ką čia, kur aprašymai? Daugiau nuotraukų? Visko tenka ieškoti google, o kaip aš sakau, jei jau išėjai pagūglinti, tai didelė tikimybė, kad ir negrįši. Kadangi visada ieškau papildomų darbelių, tai mielai būčiau tas žmogus, kuris tvarko tokią informaciją, kur nusiųsti CV? 😀

Po truputį išmėginsiu įvairius produktus, bet jau galiu papasakoti apie lūpų blizgius.

Šie lūpų blizgiai pristatomi, kaip labai pigmentuoti, gerai padengiantys lūpas, kreminės bei ilgai išliekančios formulės.

Sudėtispolybutene, dipentaerythrityl pentaisononanoate, triisodecyl trimellitate, octyldodecanol, pentaerythrityl tetraisostearate, silica dimethyl silylate, synthetic beeswax, mica, di-c20-40 alkyl dimer dilinoleate, argania spinosa kerner oil, polyglyceryl-4 isostearate, aroma, talc, tocopherol, synthetic fluorphlogopite, helianthus annuus seed oil, maltodextrin, tin oxide.

Dvi visiškai skirtingos spalvos. Viena – raudona su rusvu atspalviu, kita – visiškai šviesi rožinė. Galiu pasakyti, kad blizgiai tikrai pigmentuoti ir sodrūs. Norėdama gražiai užtepti raudoną, turėjau pavargti, nes ji tokia klampi, riebi! Aš savo gyvenime sunkiai įsivaizduoju progą, kur galėčiau dėvėti tokią spalvą.

Pigmentas lengvai įsigeria į lūpas. Ne taip, kaip visų matinių dažų, kad po to neįmanoma atplauti, bet pakankamai. Ir man labai patinka, tiesiog nusivalyti blizgų perteklių ir vaikščioti su tarsi tint’u dengtomis lūpomis. Va taip:

Puiki adaptacija pagal mane!

Rožinė spalva taip pat pigmento nestokoja, tik tiek, kad jis yra šviesus ir turi būti tokios spalvos gerbėjas, pageidautina – įdegęs.

Blizgiai nelipnūs, kvepia saldžiai, nusivalgo. Vertinu gana teigiamai, nors šios spalvos nėra mano arkliukas, bet neutralesnę mielai priglausčiau į kolekciją.

Štai toks įvadas į “Pierre René” apžvalgas. Visada pradedu nuo lūpų :). Tačiau pamažu papasakosiu ir apie kelis akių bei veido gražinimo produktus. Na, juk iš IG istorijų galite numanyti, ko laukti, ar ne? Stay tuned :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Camelia” vaistinėse ir internete. Be akcijų blizgiai kainuoja apie 12 EUR, tačiau šiuo metu jiems taikoma 50% nuolaida.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).