Aš kartais mąstau, ar nereiktų bloge atsisakyti įvertinimo žvaigždutėmis? Parašykite komentaruose, ką manote jūs. Kadaise jas sugalvojau tam, kad būtų lengviau rūšiuotis įrašus kažko beieškant. Tačiau panaikinti minčių kilo todėl, kad įvertinimą daugiau lemia palyginimas su kitomis panašiomis priemonėmis, tuo momentu, kuris vėliau kinta. Atrodo daiktas geras, gali jam skirti 4.5/5, bet gi anas, kuriam kažkada davei 4, lyg ir buvo dar geresnis? Šitas nuostabus, bet prikimbi prie kainos, ir numuši pusbalį, tačiau kitam neduodi pusbalio tik todėl, kad kaina gera, nors pats šiaip sau. Va ir dabar, mintyse pasikapsčiau, koks buvo paskutinis micelinis vanduo, kuris man patiko, pažiūrėjau įvertinimą – daviau 3.5. Ir dabar galvoju, kad mažai, žinoma, pagyriau pabaigtų produktų įraše, bet well. Taigi, prašau, dalyvaukite blogo kūrime ir duokite žinoti ar užtenka žodinio papasakojimo apie priemonės sukeltą įspūdį, ar reikia ir dėti į vertinimų kategoriją. Ir kaip supratote, dienos tema – micelinis vanduo. Šį kartą jis yra iš “Razalijos”, su kurios serumu bei kremu aš supažindinau šiame įraše

“Razalija” yra lietuviškas produktas, gaminamas Šiauliuose. 

Aprašymas ir sudėtis:

Internete mačiau seno dizaino buteliuką, apie priemonę rašė ir “Grožio Gurmanė”, tai sakyčiau naujausias variantas tikrai solidus bei dailus. Pakuotė patogi, nes kamštukas tikrai tvirtai užsispaudžia. Apskritai, atrodo, kad įpakavimai eiliniai plastikiniai, bet kompanija juos  pasirinko puikios kokybės. Nespjaudo, nečiaudo ir pan :).

Micelinis vanduo turi gana stiprų kvapą, kuris primena vaistus. Nelabai patinka. Bet jau esu ne kartą minėjusi, kad jautrumu kvapams nepasižymiu. Bent jau kosmetiniams :), į kibiną, kurį valgo traukinio bendrakeleivis žiūriu kiek kitaip. Prisiminti galiu vos tris kartus, kuomet vien dėl kvapo negalėjau naudoti produkto. O šiaip, net jei ir nepatinka, manęs kažkaip neerzina. 

Micelinis vanduo labai minkštas. Jau maniau, kad “Kiehl’s” minkštučiukas, bet “Razalija” jau kaip debesėlis. Ir dar jis nelipnus bei nekartus, negraužia akių. Regis vieni pliusai. Ir visgi… Akių makiažą produktas valo sunkokai. Neatsparų nuvalo, tik reikia daugiau vatos padelių, o va waterproof tušas nė iš vietos. Kadangi aš veidui valyti vien micelinio nenaudoju, juo tik pradedu, tai man kaip ir nedidelė tragedija, bet tos, kurios pasikliauja tik tokiu produktu gali ir nusivilti. Tačiau visai smagu nuo jo pradėti rytą :).

Iš trijų mėgintų priemonių man labiausiai patiko “Razalijos” stangrinamasis serumas. O jūs jau spėjote kažką išbandyti? Atstovai atvažiuos į “Pelenę”, tad jei būsite, būtinai apsižvalgykit!


Naudinga: 200ml kainuoja 10 EUR (šiuo metu 8 EUR). Įsigyti galite “Valerijono” vaistinėje, Šiauliuose ir internetu

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).