Apžvalga: stangrinamasis veido serumas ir kremas “Razalija”

Estimated read time 4 min read

Kaip greitai bėga laikas. Atrodo tik neseniai pradėjau naudoti keletą produktų, o kalendorius sako, kad jau penkta savaitė baiginėjasi. Taip taip, aš pasižymiu, kada pradedu bandyti veido priemones, stengiuosi per daug nemaišyti, nors vistiek susidarau savo patirtimi remtą priežiūros rutiną iš kelių produktų.

Priminsiu, kad man 36 metai, negyvenu sveikai, todėl oda jau tikrai brandi. Taip pat ji yra riebi, su didelėmis atviromis poromis, linkusi kimštis, nors spuogų retai turiu. Tokia (kimšimosi) būklė yra visada ir ją labiau lemia ne kažkokia kosmetika, o hormonų siautėjimai. Tų pačių, dėl kurių ir plaukuotumas didesnis ir kitos bėdos. Man padeda rūgštinai produktai, ypač BHA, tačiau jei jie padeda kovoti su odos reljefu, tai ne itin su brandžios odos bėdomis (glebimu, dehidratacija). Tad mano įprasta rutina yra tokia: rytais naudoju lengvus kremus/serumus veidui ir paakiams. Šiuo metu lengvas kremas yra kitos kompanijos, o paakius tepu “Razalijos” serumu. Vakarais, du kartus per savaitę, tepu odą BHA serumu. Paakius “Razalijos serumu” + vitamininiu kitos kompanijos kremu. Likusiais vakarais su paakiais elgiuosi taip pat, o veidui tepu “Razalijos” serumą bei kremą, kurie ir yra šio įrašo herojai. 

“Razalija” yra lietuviškas produktas, jos gamintojai – vaistinė “Valerijonas”. Prieš keletą metų priemones mačiau “Pelenės” parodoje. Jau tada pasirodė gana įdomios, bet jei atvirai, šiek tiek baido pavadinimas. Nors pakuočių dizainas smarkjiai patobulėjo, neprikibsi – švaru, gražu, bet pats žodis “Razalija”, tai, kaip “Babuška Agafja”, asocijuojasi su tepaliukais, ir paprastumu, nors produktai nėra paprasti. Tačiau gal kažkam atvirkščiai – miela ir sava, kaip jums?

“Valerijonas” siūlo net kelis “Razalija” linijas. Aš saviškę pasirinkau perskaičiusi patarimą, kam kas tinka

Apie serumą (kadangi parduotuvėje neišeina nukopijuoti teksto, tad įkeliu ekranvaizdį, paveikslėlis didinasi):

Sudėtis:

Paprastas plastikinis indelis yra su labai patogiu dozatoriumi. O patogumas tame, kad jį lengva spustelėti ne per daug ir gauti, pvz., tik pusę ar trečdalį dozės. Patogu, kai priemonę naudoji tik paakiams.

Serumas yra skaidrus, labai lengvas ir iš esmės bekvapis. 

Labai greitai susigeria ir vienas pats veido odą vos vos traukia, norisi užtepti ir kremo. O štai paakiams galiu naudoti ir vieną, ką, kaip jau minėjau įžangoje, darau rytais. Ir susigeria, ir vėsina-gaivina, ir nelipnus, ir ant viršaus lengvai dengiasi pudra. Kadangi netikiu, kad kažkokia kosmetinė priemonė galėtų panaikinti raukšles, tai rezultatas man patinka. 

Apie kremą:

Sudėtis:

Kremo dozatorius yra toks pats fainas, o pats produktas jau tirštesnis ir sunkesnis. Štai todėl aš jį ir naudoju labiau vakarais, nes norisi drėkinti, maitinti ir nebaisu kažkiek apsisunkinti.

Naudoju visada abu produktus, tikiu, kad jie vienas kitą papildo. Kremo kvapas labai lengvas ir malonus, susigeria jis ne taip greitai kaip serumas, dar kurį laiką jaučiu ant odos. Bet visai malonus naudoti produktas nes rytais man nebesinori kažko sunkesnio, jaučiasi, kad oda gauna ir maitinimo ir drėgmės. Tik nusivalai toniku ir praktiškai nieko nebereikia.  Įtakos raukšlėms nepastebėta, bet ne per 5 savaites tokie rezultatai ir pasimato, o ir šiaip, kaip sakiau, nelabai tuo tikiu.

Šis kremas buvo mano gelbėtojas per laidotuves. Aš šiaip jau esu žliumba (parašykit gražesnį komentarą, paklauskit klausimo, į kurį aš atsakinėsiu su jauduliu ir užsidegimu, duokit paskaityt knygą, kad ir seilėtą su graudinančiomis scenomis ir aš slėpsiu ašarėlę), tad anomis aplinkybėmis paakių oda atrodė kaip nudrožta. Tad antrą dieną aš pasiėmiau šį kremą su savimi ir kartkartėmis pasitepdavau visą nuo trynimo kenčiančią sritį. Labai palengvino reikalus, nes tarsi kūrė apsauginį sluoksnį ir nuėmė skausmingumą liečiantis prie veido. 

Man patinka pažintys su lietuviška kosmetika, nes produktai verti dėmesio. Matosi pastangos ir tobulėjimas (kad ir tai kad modernėja išvaizda, net ir tai žingsnis), pasiūla tegul ir ne milžiniška, bet yra, tik reikia nebijoti bandyti. O aš tą ir veikiu :).


Naudinga: Šiauliečiai “Valerijono” vaistinės produktų gali įsigyti gyvai, o visi kiti ras internete. Serumo kaina yra 16 EUR už 15ml, kremo kaina yra 20 EUR už 50ml. Šiuo metu taikomos nuolaidos. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

9Comments

Add yours
 1. 1
  Natalija

  Salomėja, dėkoju už šią apžvalgą. Rodos busiu radus tai ko ieškojau :), jau kurį laiką ieškau tinkamos priemonės prie vieno šveitiklio, kurį naudoju. Nujaučiu čia bus tobulas duetas :), juolab radau panašias sudedamąsias dalis. Super! Būtinai išbandysiu.

 2. 3
  Virginija

  Serumą dar senoje pakuotėje buvau radusi Grožio gurmanės dėžutėje, sunaudojau iki paskutinio lašo ir likau labai patenkinta – toks jausmas, kad stangrina ir skaistina odą. Na o pavadinimas švelniai tariant nelabai patrauklus, nepaisant to, kad esu Šiaulių kilmės, kaip ir ši kosmetika dar girdėjau gerų atsiliepimų apie jų vaikišką kremą, kurį mielai naudoja ir kitos amžiaus grupės atstovai

 3. 5
  Salomėja

  Jei taip pažiūrėti tiesiogiai, tai terpentinas man labai skaniai kvepia, ko nepasakytum apie valerijoną :D. Bet čia, aišku, nuokrypis lyrinis toks 🙂

 4. 6
  Gaivile

  Zinau mergina vardu Rozalija. Kadangi jai 23 metai, tikrai sis pavadinimas man jokiu naftalinu neatsiduoda. Gera mintis reikes kokia priemone padovanoti.

 5. 7
  Monika

  Man kaip tik žavūs ir įdomūs tokie pavadinimai 🙂 Patinka ir minimalistinis pakuočių dizainas.

 6. 8
  Salomėja

  Sutinku, kad vieninga nuomonė čia neįmanoma :). Aš kai jau pripratau, tai man visai linksmai atrodo, bet pirma reakcija vistiek buvo apie tepaliukus 🙂

 7. 9
  Dalia

  Man kadangi imponuoja visokie „bobučių“ receptai ir teppaliukai, tai pavadinimas skamba visai žavingai 🙂
  Įkvepia sudėtis!

+ Leave a Comment