Mane ištiko technologinis chaosas. Nesklandumai su banko operacijomis, nesklandumai su lpexpress paštomatais, nesklandumai su kaukiančiomis signalizacijomis :). Truputį net juokas pro ašaras ima ir gyvenimo pasisaldinimui šiandien parduotuvėje prigriebiau kokosų pieno kondensuotą produktą. Parodžiau IG ir su plačia šypsena atsakinėju į žinutes. Atrodo, lyg ir nedaug žmonių matė tą istoriją, bet dauguma buvo painfluensinti (ar vegan, kur, po kiek, ar skanus?). Šypsausi – nereikia turėti 100k sekėjų, kad kažkam padarytum įtaką, jei produktas patiks tiems keliems, tai rekomendacijų banga nusiris geometrine progresija. Taip su šypsena ir tęsiu apie man malonų įspūdį palikusį produktą – “Kiehl’s” micelinį vandenį “Herbal-Infused Micellar Cleansing Water”.

Akcentuojama, kad šis micelinis vanduo odą nuvalo švelniai, be dirginimo, trynimo. Taip pat drėkina, gaivina, pagamintas iš 99,8% natūralių produktų.

SudėtisAqua/Water, Glycerin, Propanediol, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water, Arginine, Salicylic Acid, Coco-Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Phytic Acid, Buddleja Davidii Extract, Thymus Vulgaris Extract/Thyme Extract, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Oil – Thyme Flower/Leaf Oil.

Parduotuvėse galima rasti 75ml ir 250ml buteliukus. Na, o aš pilnai sunaudojau 40ml ir įpusėjau 75ml.

Man visai nesvarbu, kiek micelinis vanduo kainuoja, koks jo vardas ir t.t, ir ji naudodama aš keliu tik tokius reikalavimus: ar gerai valo makiažą, ypač akių, ypač ypač vandeniui atsparų; ar nedirgina, negraužia; ar nėra kartus bei lipnus.

Visi gamintojai rašo, kad micelinio vandens nereikia nuplauti. Būna, ateina žmonės su labai griežta nuomone ir sako, kad jį nuplauti būtina, nes jei micelinis vanduo valo odą, ardo purvą, tai jis negali būti naudingas odai ir ant jos likti. Ką gi, aš visada jų klausiu, bet niekada nesulaukiu atsakymo apie tai, kad ir paprastas grynas vanduo valo odą. Gal netobulai, bet pamėginkit sudrėkint vatos padelį ir braukt per makiažą. Pamatysit – valo :). Taip pat apie aliejus… Juk jie apskritai nuvalo bet kokio atsparumo kosmetiką. Beje, ekstremaliomis sąlygomis tušą galima nusivalyti ir riebesniu veido kremu. Aš nesiūlau, aš čia tik galvoju apie tą argumentą ir nepaisant mano skepticizmo tų kategoriškų pareiškimų atžvilgiu, pati aš visus micelinius vandenis nuplaunu. Ne dėl saugumo, o dėl to, kad mano toks ritualas, aš naudoju dvigubo valymo taisyklę.

Grįžkime prie “Kiehl’s”. Taigi, makiažą jis valo gerai. Vandeniui atspariam tušui reikia skirti kiek daugiau laiko, bet nieko dramatiško, trinti iki ašarų nereikia. Odos nedirgina. Nėra kartus. Ir nėra lipnus, nors jo konsistencija labai įdomi. Jis toks… sunku pasakyti. Tarsi minkštas. Tarsi būtų kokio aliejaus vandenyje, bet ne visai… Man pritrūksta žodžių nusakyti tai minkštai tekstūrai. Bet ji nesudaro kažkokios plėvės, bet juntamai padrėkina. Iš tiesų man net būna gaila nuplauti.

Dar vienas privalumas man – maloniai kvepia. Nestipriai. Žoliškai.

Man patiko. Žinoma, palyginus su populiariausiais, daugelio naudojamais miceliniais, jis kiek brangokas, bet aš kartais nusipirkčiau nedidelį kiekį, jei būtų prieinamesnis. Turiu omenyje, kad tokias priemones įsigyju spontaniškai. Einu, pamatau, dar jei kokia akcija, tai ir pačiumpu, o va “Kiehl’s” neplanuotai niekaip neišeina pirkti, o planuoju aš tik visokius serumus ir pan. lygio produktus.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kiehl’s” parduotuvėse (Vilniuje PC “Panorama” ir PC “Akropolis”). Kaina apie 13-14 EUR už 75ml ir apie +-30 EUR už 250ml.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).