Žinokit, kokia susiraukėlė vakar buvau! Visą dieną laukiau kurjerio, iš kurio informacijos buvo tik tiek, kad siuntą pristatys iki darbo dienos pabaigos. Ir ką? 17.10 pikta kaip šeškas, nes visi dienos planai nuėjo šuniui ant uodegos, išėjau į paštą, taip jo ir nesulaukusi. O dar kažkas drįsta burbėti ant pašto ir pristatymą per kurjerius vadinti patogiausiu. Aha. Tai jau tikrai. Net į dušą baisu nueiti, nes gi būtinai skambins tuo metu. Tai va, paburbėjau ir galiu papasakoti apie “Maybelline” dažus antakiams. Mano mėgstamiausios šios srities produktų formos yra sausi šešėliai tarpelių užpildymui ir tušas su spalva jų suglostymui. Tokio tipo gelių griebiuosi gana retai, kuomet noriu tiksliau ir kruopščiau pasidažyti. Bet turėti kosmetinėje visai gerai. 

Dažai atsparūs vandeniui, o dėžutėje randame užsukamą indelį ir dvipusį šepetėlį. Gana tradicinis variantas. Manoji spalva yra “Medium Brown”. 

Galiu pasakyti, kad šepetėlis yra visai padorus ir tikrai galima tiek ploniau, tiek storiau nusipiešti plaukelių imitaciją.

Patys dažai pakankamo minkštumo, tad jokio vargo dozuoti nepajutau. Laikosi produktas irgi gerai, netyčia perbraukus antakius ranka, šie nenusitrina. Vakare pašalinu bet kokiu prausikliu. 

Va taip ir nesugalvoju, ką dar papasakoti. Gal norisi kiek šaltesnės spalvos. Šiaip, man jie prilygsta kadaise bandytam “Benefit Ka-Brow” ir tikrai geresni už “L’oreal” antakių gelį. Tačiau šiuo metu aš turiu dar geresnę priemonę iš “L’oreal”, kurią aptarsiu gal kitą savaitę. 

Beje, esu priemonę panaudojusi ir kaip kreminį šešėlį, nes suprantu, kad įprastai, tai gyvenime nesunaudosiu, – nusipiešiau kontūrą ir išsklaidžiau. Gana neblogai laikosi.


Naudinga: Ieškokite “Maybelline” stenduose. Kaina – apie 11-12 EUR.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).