Na, kaip jūs gyvenate? Galvoju, ar visi skaitytojai supranta juodą humorą ir ar niekas čia nesusijautrins kai pasakysiu, kad pastaruoju metu jaučiuosi “laiminti” “puikias” loterijas. Bet taip ne aukso puodą, o įstrižaines. Žiū pagal prizų puikumą: artimiausio šeimos rato žmogus komoje kovoja su meningitu, bet gi gyvas ir vilčių yra; ant manęs labai skaudžiai užkrito ledo gabalas, bet gi ant peties, o ne ant galvos, tad tik jaučiu sumušimą; ilgai taupiau kompiuteriui ir nusipirkau brokuotą, bet grąžinau, tai kažko labai nepraradau apart pirminį nusivylimą. Tai čia buvo įstrižainės, o dar yra smulkių keturių kampų laimėjimų, pvz., nutraukiau mylimiausių batų raištuką, kaip tik kai reikėjo išeiti, bet gi yra kiti; mano parduotuvėje vėl įvyko klaida, dėl kurios labai nesmagiai tenka atsiprašinėti klientų, bet gi viskas ištaisoma, na ir daugiau smulkmės yra, bet kol “aukso puodas” nelaimėtas, tol galima tik juoktis ir džiaugtis gyvenimu. Štai ir aprašomos priemonės nėra nuostabios, bet gi visai neblogos. O kalbėsiu apie pastaruoju metu dažniausiai antakiams tvarkyti naudojamą duetą: “L’oreal” gelį ir tušą. 

Akivaizdu, kad gelio dizainą įkvėpė “Benefit” priemonė. Ji man labiau patiko, buvo minkštesnė, malonesnė, bet gi kažkada palikau indelį neužsuktą iki galo, tada kurį laiką nenaudojau produkto ir galiausiai radau suakmenėjusį. Bandžiau skiesti, bet kaip sakoma, šūdas gavosi, tad suteikiau antrą šansą “L’oreal” produktui.

Mano spalva yra šiltos blondinės, tad tikrai kiek per šilta, tačiau dėl tamsumo pats tas, nes aš nemėgstu labai išryškinti antakių. Noriu tik užpildyti tarpukus. Na ir visai neblogai gaunasi. Su šiuo geliu įmanoma paimti tiek daugiau, tiek mažiau produkto. Sluoksniuoti taip pat. Jei turiu prie ko kabinėtis, tai tik ne prie visai man tinkamos spalvos, bet čia jau ne produktas kaltas ir vos vos minkštesnio ar drėgnesnio norėtųsi. 

Na, o kadangi mano antakiai yra ilgi (karpau kas kokias tris dienas), kieti, tai be suglotninančio, klijuojančio tušo nė iš vietos. “L’Oréal Paris X Isabel Marant Brow” turi labai patogų mažą šepetuką ir yra skaidrus. 

Mano lūkesčius išpildo tik dalinai. Jis padeda sustatyti į vietą plaukelius, bet fiksacija per menka. Todėl juo šukuoju kelis kartus per dieną. Šiaip paieškočiau kažko geriau, bet stengiuosi sunaudoti turimas priemones. 

Taigi, šis duetas nėra šventas Gralis. Turiu ir naudoju, naudoju nes turiu. Kentėti galima, naudoti galima, funkciją iš dalies atlieka, bet tikrai būna ir geresnių produktų. 


Naudinga: ieškokite “L’oreal” stenduose ir elektroninėse kosmetikos parduotuvėse. Gelis kainuoja nuo 9 iki 12 EUR, o tušas apie 12-15 EUR priklausomai nuo akcijų pardavimo vietose. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).