Lietus šiandien gerokai pakoregavo mano planą. Susiruošiau eiti į biblioteką, susikroviau knygas ir vos išėjus pro duris užklupo liūtis. Tai nukeliavau tik iki pašto, čia jau nori nenori turiu atlikti įsipareigojimus, bet kol subėgiojau pirmyn atgal, vistiek šlapia kaip šuo :).

Pagalvoju, kad birželis tuoj įpusės, o aš dar nė karto nebuvau apsiavusi basučių. Tai buvo šalta, tai kojos luposi dėl priemonės, kurią dabar apkalbėsiu.

Manau, kad apie nusluosniuojančias pėdų kaukes girdėjote daugelis. Net “Veni Vidi” yra pora apžvalgų. Štai Inga rašė apie „Purederm“ pėdų kaukę „Exfoliating Foot Mask“, o dar galite paskaityti apie “Baby Silky Foot” odą nudiriančią pėdų kaukę iš „Holika Holika“.

Aš pati tokių priemonių nedrįsau naudoti. Baisiai man tas lupimasis atrodė. Tačiau susidėjo du dėmenys: pirma, tai netikėtai “Marion” priemonę gavau išbandymui, bet tai tikrai nepriverstų manęs mėginti, gausybę visokių tokių priemonių aš atiduodavau. Tačiau antras dėmuo yra tas, kad mano kojų oda buvo tragiška. Aš nebesusitvarkau su nuospaudomis, sukietėjimais, odos sausumu. Kiekvieną vakarą gausiai ištepu specialiais kremais, bet pėdoms tai buvę nebuvę. Et, pagalvojau, užsimerksiu, nugalėsiu save, išbandysiu.

Produkto aprašymas ir naudojimo būdas:

Vonelė kojoms, pašalinanti raginį sluoksnį, praturtinta AHA rūgštimis ir šlapalu, atstato odą, pašalina suragėjusį odos sluoksnį, efektyviai, minkština odą. 

Praturtinta AHA rūgštimis ir šlapalu.
Per 3-7 d. pašalina suragėjusį odos sluoksnį.
Puikiai drėkina, atnaujina, minkština odą.
Talpa: 2 vnt. vienkartinių kojinaičių; 2 pakeliai aktyvios medžiagos (2x20ml).
 
Naudojimas: išėmus kojinaites iš pakelio, užmauti ant švarių sausų pėdų. Vieno pakelio turinį įpilti į kiekvieną kojinaitę (20 ml į 1 kojinę). Laikyti kojas šiltai, tam galite užmauti papildomas šiltas kojines. Priklausomai nuo pėdų odos būklės procedūros trukmė 60-90 min. Po to nuimkite kojinaites ir nuplaukite pėdas šiltu vandeniu. Suragėjęs odos sluoksnis pasišalins po 3-7 dienų. Norint pagreitinti procesą, galima mirkyti pėdas šiltame vandenyje 20 min. Nenaudokite jokių papildomų šveitiklių.

Sudėtis:

Viduje randam celofaninius maišelius aprašyme išdidžiai vadinamus kojinaitėmis.

Taip pat yra du pakečiukai su aktyviuoju skysčiu.

Taigi, dedame “kojinaitę” ant kojos supilame į ją skystį. Pamasažuojam, pateliuskuojam, kad gerai pasiskirstytų.

Ant viršaus užsimoviau apspaudžiančias šiltas kojines, nes kitaip būtų neįmanoma pajudėti. Pamestume visą gėrį.

Kojas šiame reikale laikiau valandą. Nejaučiau jokio diskomforto (negraužė). Baigusi procedūrintis pėdas nuploviau. Man jos pasirodė žiauriai sausos. O ir ko tikėtis, kai alkoholio denatūrate laikai valandą? Patepiau kremu ir tiek. Tačiau kitą rytą man oda pasirodė minkštesnė, ne tokia sausa, malonesnė liesti.

Rezultato laukiau savaitę. Lygiai po septynių dienų kojos pradėjo luptis. Ir ok, aprašyme teigiama, kad pradės po 3-7, bet nerašo kiek tas truks. O truko nei daug, nei mažai – 14 dienų. Aha, supratote teisingai. Iš pradžių luposi tik truputį, po to vis daugiau ir daugiau. Ar tai skausminga bei nemalonu? Ne! Nejaučiau nieko. Tik vizualiai buvo negražu. Jei esat kada nudegę saulėje iki lupimosi, tai lengvai galite įsivaizduoti, kaip atrodo procesas.

Na, o jei nesate labai jautrūs tai čia galite pamatyti mano koją aštuntą lupimosi dieną. Prisipažinsiu, kad toks ilgas laiko tarpas užkniso. Aš ir mirkiau tas kojas, po savaitės lupimosi ir pašveisti pamėginau. Procesas nepagreitėjo.

Ir, sakysite, kaip faina, veikia produktas… Bet… Bet nusilupo visos pėdos odelė išskyrus suragėjusias vietas. Jos nesuminkštėjo nė procentėliu. Tai kam aš visą tą estetinę kančią kentėjau, barsčiau po namus odos atplaišas? Kad nusiluptų oda, kuriai aš ir taip neturiu jokio priekaištėlio? Vienintelis geras dalykas, kad visiškai “ištirpo” nagų odelės, tarsi būčiau gražiausią pedikiūrą pasidariusi.

Nemanau, kad kada bandysiu kitus tokio tipo produktus. Visiškai nematau prasmės šalinti odą, kuri man nekelia problemų, kai tuo tarpu ten, kur sluoksnis storesnis, nėra jokių pokyčių.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti priemonę galite “Elevita” ir “Drogas” parduotuvėse. Kaina – 3.45 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).