Nors pavadinimas sako, kad pagrindinis įrašo herojus bus žvilgesio suteikiantis tonikas, tačiau šį kartą aš noriu daugiau papasakoti apie visus “Botanicals Fresh Care” produktus. Praeito mėnesio viduryje dalyvavau renginyje, kuriame blogerėms ir žiniasklaidos atstovėms buvo pristatyti šie “L’oreal Paris” produktai. Susitikimas vyko “Panama Food Garden” kiemelyje-šiltnamyje, tad aplinka labai atitiko temą.

Ko gero jau senokai “Drogas” parduotuvėse pastebėjote “Botanicals Fresh Care” priemones. Mačiau jas ir aš, dar po to, kai kelios blogerės parsivežė įspūdžius iš pristatymo Latvijoje, aš labai norėjau įsigyti seriją sausiems plaukams. Vėliau Aliona parašė ne patį geriausią atsiliepimą tiems produktams, daugiau apžvalgų dar nebuvo tad šiek tiek suabejojau ir atidėjau pirkimą “iki kada nors”, o pasitaikius progai sudalyvauti pristatyme tikrai nudžiugau.

Jo metu buvo išskirti keli svarbūs niuansai. Pvz., svarbu tai, kad “Botanicals Fresh Care” nėra nei natūrali, nei ekologiška kosmetika. Tačiau priemonės neturi silikonų, taip “L’oreal Paris” reaguoja į vis didėjančią tokių produktų paklausą. Silikonas produktuose keičiamas sojų ir kokoso aliejų mišiniu.

Akcentuota, kad kaip veikliosios medžiagos naudojamos aukštos kokybės ir gana neįprastos žaliavos, tokios kaip kalendros sėklų aliejus, pelargonijų aliejus, dažinių dygminų aliejus. Na, o svarbiausia, kad didelis dėmesys skiriamas sensorinės patirties kūrimui. Skamba labai moksliškai? O paprasčiau tariant tai siekta sukurti malonią tekstūrą ir patrauklius kvapus. Galiu patvirtinti, kad šie yra kažkas tokio! Gal ir ne visiems patiks, bet man į produktus tiesiasi ranka būtent dėl kvapų.

Taip pat akcentuota, kad gaminiai pilstomi į perdirbtus ir tolesniam perdirbimui tinkamus buteliukus.

Baltijos šalyse įsigyti galima tris “Botanicals Fresh Care” linijas.

“Safflower Rich Infusion” – giliai maitinanti ir minkštinanti sausus plaukus.

Renginio organizatorių nuotrauka

Serijos pagrindas yra dažiniai dygminai. Jų aliejuje itin gausu maitinamųjų riebalų rūgščių. Serijos tikslas, kad sausi plaukai būtų pamaitinti, minkšti ir lankstūs.

Visos plaukų priežiūros priemonės: šampūnas, kondicionierius, plaukų kaukė ir maitinamasis kremas.

“Geranium Radiance Remedy” – drėkinanti ir suteikianti žvilgesio dažytiems ir dulsviems plaukams.

Renginio organizatorių nuotrauka

Šios serijos gamybai naudojamas pelargonijų eterinį aliejus, kuris atkurs dulsvų ar dažytų plaukų gyvybingumą.

Visos plaukų priežiūros priemonės: šampūnas, kondicionierius, plaukų kaukė ir žvilgesio suteikiantis tonikas.

“Coriander Strength Cure” – stiprinanti silpnus ir plonus plaukus.

Renginio organizatorių nuotrauka

Viena iš veiksmingiausių botaninių medžiagų pasaulyje yra kalendros. Iš jų gaunama atsinaujinanti ir daug omega 6 riebalų rūgščių turinti medžiaga, jos gaivinamosios galios jau šimtmečius naudojamos tradiciniuose žolelių mišiniuose. Itin lengvos tekstūros priemonės mažina lūžinėjimą ir stiprina net pačius silpniausius plaukus.

Visos plaukų priežiūros priemonės: šampūnas, kondicionierius, plaukų kaukė ir stiprinamasis eliksyras.


Ar sudomino kažkuri serija? Aš savo gėrybių maišelyje radau visą seriją skirtą dažytiems plaukams ir kitų serijų papildomus produktus: sausų plaukų kremą ir stiprinantį eliksyrą. Dar ne viską spėjau išmėginti, bet daug pagiriamųjų žodžių ateityje skirsiu minėtam eliksyrui, na, o dabar pakalbam apie dažytų plaukų serijos atstovą.

Sudėtis:

Pradėsiu nuo kvapo. Manyčiau, kad dažytų plaukų produktų kvapai man patinka mažiausiai iš visų serijų. Mažiausiai, bet vistiek kvepia. Įdomiai, kitaip, žoliškai. Lyg sukištum nosį į vazonėlį gėlių pas močiutę…

Kažkada instagrame sakiau, kad su šia priemone pas mane vystosi love-hate santykiai. Vieną dieną produktas man žiauriai patinka, tikrai suteikia plaukams blizgumo, jie atrodo gyvybingesni, mažiau pasipūtę. Kitą dieną gi atrodo, kad niekam tikusi priemonė, nes kaip tik plaukai labiau pučiasi ir atrodo sausesni.

Tad kaip yra iš tiesų? Manau produktas labiau tinka toms, kurios nesiskundžia per dideliu plaukų sausumu. Normaliems, riebiems plaukams turėtų tikti. Atgaivina, žvilgina. Na, o jei jūsiškiai labai sausi, tada priemonė be silikonų per mažą efektą suteikia. Ir čia, aš suprantu, iš kur tas mano love-hate. Tais kartais, kai plaukai gerai pakaukinti, sunkūs ir paslankūs tai love, o kai sausi, seniai lepinti – hate, nes bet kokia drėgmė verčia juos pūstis. Na tikiuosi, aiškiai aš čia.

Ir visgi, šis purškalas stovi ant mano stalo ir aš pastoviai purškalioju. Dėl ko? Dėl kvapo!

Beje, turėdama šešis produktus, aš pradėjau pasakoti nuo mažiausiai patikusio. Tad pagyros dar ateityje.


Įvertinimas:

Naudinga: “Botanicals Fresh Care” produktų ieškokite “Drogas” parduotuvėse. 150ml purškalo kainuoja 9.99 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).