Visi jau įpratę prie to, kad blogeriai dažniausiai rašo naujienų apžvalgas. Ir nieko čia keisto, todėl, kad mes domimės tuo kas atsirado naujo, o kompanijos praneša, kad štai, žiūrėkit, koks hot dalykas pasirodė. Norisi kuo greičiau išmėginti ir papasakoti savo įspūdžius. Skaitytojai taip pat prieš atverdami pinigines nori bent jau daugiau nuotraukų apžiūrėti. Tačiau kartais galima stabtelėti ir parašyti apie kokią senieną, kaip antai 5 metus naudojamą elektroninę skaityklę. Arba kreminę pudrą, kurią per porą metų išbadė visi kas norėjo. Tik ne aš. Aš tik skaičiau, žiūrėjau, akimis klapsėjau. Viskam ateina savas laikas.

Taigi, išbandžiau riebiaodžių taip mylimą “Infallible 24H-Matte”. Mano spalva yra “11 Vanilla”.

Makiažo pagrindo sudėtyje yra švelni vandens pagrindo emulsija, kuri užtikrina komforto jausmą visai dienai. Skysta makiažo pagrindo formulė lengvai it tolygiai padengia veidą, be jokio kaukės efekto. Sudėtyje esančios mineralinės mikro kempinėlės, sugeria riebalų perteklių iš karto ir dienos eigoje.

Sudėtį galite pasitikrinti KosmetikosDNR. Pudros paveiksliukas ten kitas, bet ingredientai atitinka.

Ko paprastai iš kreminių pudrų tikiuosi aš? Na, kaip ir visi, kad vos tik užsitepusi tapsiu porcelianinė lieknutė princesė, ilgais raudonais garbanotais plaukais, žaliomis akimis ir seksualiu balsu. Tik kiek betepčiau – nė velnio. Ta pati Salomėja tik su pudra ant veido. Tad nustojau viltis ir dabar tenoriu, kad gerai maskuotų, nebūtų labai sunki, beveik nesimatytų ir neparyškintų porų. Vistiek daug noriu, ar ne?

Mano pasirinkta spalva yra gana šviesi ir sakyčiau, kad neutrali. Svarbiausia, kad ne rausva ir nesioksiduoja.

Aš turiu šepetėlių, turiu kempinėlių, bet pudrą mėgstu dengti pirštais. Old school! Pamenu, kai buvau “Gosh” naujienų pristatyme, merginos paklausė atstovės kam ji teikia pirmenybę. Kempinėlėms ar šepetėliams? Ši gi nusijuokusi paaiškino, kad dėl testavimo naudoja viską, bet jei jau taip sau sau, tai renkasi pirštus, nes šiuos geriausiai pažįsta dešimtis metų. “Old School” – pasakė viena blogerė, visos juokėmės, o aš mintyse galvojau, kad me too, me too.

Taigi, grįžkime prie “L’oreal”. Priemonę padengti nėra itin lengva, nes ji greitai susigeria suteikdama matiškumo. Su drėgna kempinėle lyg ir lengviau nei pirštais, bet tada ir užbaigimas drėgnesnis. Mano milžiniškos poros gražiau atrodo jei prieš tai užtepu bazės (įprastesniam vaizdui naudoju “The Ordinary”, kai jau reikia tikrai, kad būtų gražu – “Palladio”).

Na ir ką, visai man ši pudra patinka. Maskavimu ir matiškumu. Aš kartais net pamirštu ją fiksuoti biria pudra. Tada blizgėti imu po kokių 4-5 valandų. Jei užfiksuoju, tai iki vakaro laisvai išbūnu be pataisymų. Vienas tik minusas tas, kad jei turite išsausėjimų, jie tikrai bus paryškinti. Jei galvojate, kad neturite, tai užtepę pudros galite sužinoti, kad visgi klydote :).

Tai va, po kelių metų atsibudau ir turiu naują favoritę. Ką dar esu pražiopsojusi ar neprisiruošusi išmėginti?


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkti rasite beveik kiekvienoje kosmetikos parduotuvėje ir net didesnėse “Maximose”. Kaina – apie 10 EUR už 35ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.