Ką gi, ką gi! Paskutinis įrašas prieš atostogas! Woohoo! Kaip ir visada, mano atostogos nusimato ne atradimų, poilsio ir pažinimo, o važiavimo važiavimo važiavimo… Kaip visada!

O kol dar esu čia, susipažinkime su “Palladio” kosmetika. Pirmą kartą ją pamačiau prieš porą metų “Pelenės” parodoje. Labai patraukė patraukli ryžių pudros pakuotė, bet pirmoje sudėties vietoje buvo talkas, tad susilaikiau. Tačiau, kai parašė Dio.lt atstovai, aš iš tos pakuotės prisiminiau stendą.

Istorija su atstovais buvo keista, nes gavau FB žinutę iš neaiškaus profilio, su pasiūlymu įsigyti kosmetikos su nuolaida ir aprašyti. Prunkštelėjau, nes su nuolaida ar be jos, aš perku tai kas man įdomu ir aprašau. Tačiau neperku tik tam, kad aprašyčiau. Būtų keistas įsipareigojimas toks :). Dar mane bandė tikinti, kad kelios žymios blogerės sakė, kad jos tik perka produktus, nes taip sąžiningiausia, o tas blogeres atrado mano skaitomų tinklaraštininkų sąraše. Aha aha, tik bėda tokia, kad aš nė vienos griežtai nebendradarbiaujančios su įvairiomis kompanijomis nežinau :). Galiausiai viskas baigėsi tuo, kad įsigijau tris produktus su 95% nuolaida. Jo jo :). Lyg ir nemokamai, lyg ir išleidau kelis eurus. Tačiau gavau progą išmėginti parduotuvę. Pirkti patogu, viskas gerai, apart to, kad nors deklaruojamas atsiuntimas per 1-2 darbo dienas, aš laukiau apie 10. Bet gal čia tik dėl to, kad beveik už dyką :). Įprastiems klientams gal pagerintos sąlygos.

Kas man patiko – parduotuvėje yra nurodytos produktų sudėtys. Riebus pliusas! Labai riebus!

Na ir aš išsirinkau tris priemones, tačiau apie tušą papasakosiu atskiru įrašu, nes ir rezultatą norėsiu parodyti ir kaip jis elgiasi apdžiuvęs sužinoti. O tuo tarpu pakalbėkime apie silikoninę bazę ir antakių gelį.

Veiksmingai sumažinkite porų ir raukšlių matomumą su šiuo nauju aksominiu makiažo pagrindu. Praturtintas alavijais ir ramunėlėmis, Palladio žolelių ekstraktais patobulintas makiažo pagrindas padeda išvengti skysčių praradimo per dieną bei išlaiko veido odą jaunatvišką ir šviežią. Galima naudoti vieną, be priedų arba kaip specialų makiažo pagrindą, norint ilgiau išlaikyti sukurtą efektą. Unikali bei glotni gaminio sandara sukuria nepriekaištingą išvaizdą bei neleidžia skysčiams jos paveikti neigiamai. Rezultatas matomas akimirksniu.

Kaip naudoti: Po veido drėkinimo, užtepkite maždaug dešimties centų monetos dydžio makiažo pagrindo kiekį ir švelniai švariais pirštais paskirstykite jį tolygiai.

Sudėtis: Clyclomethicone, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Chamomila Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dimethicone Crosspolymer, Safflower (Carthamus Tinctorius) Oil, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Grape (Vitis Vinifera) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Extract, Ginkgo Biloba Extract, Ginseng (Panax Ginseng) Extract

Aš labai norėjau praimerio, kuris užpildo poras. Turiu “The Ordinary”, bet jis ne visai toks. “Palladio” sukuria grynai tą silikoninį švelnų jausmą ant veido, lygina reljefą. Kelios labai probleminės kreminės pudros tikrai gula geriau ir nesubėga į poras. Todėl šį produktą vertinu labai gerai. Beje, nesausina, nedirgina, labai malonus ant veido produktas. Vienas geresnių iš to ką naudojau tokio tipo. Bet čia aš nesu didelė ekspertė, pvz., negaliu palyginti su garsiais vardais, kaip antai “Smashbox” ir pan. Tiesa, pudros gula gražiau, bet ilgesnio išsilaikymo nepastebėjau.

Kitas pasirinktas produktas – antakių gelis.

Laimėjimus skinanti gaminio formulė puoselėja ir palaiko antakių formas. Galima naudoti vieną arba kartu su kitais Palladio produktais antakiams. Šis gaminys atlieka dvejopą darbą: nuvalo antakių ir blakstienų dažus bei didina blakstienų apimtį.

SudėtisWater (Aqua), Glyceryl Polyacrylate, Glycerin, PVP, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Ši priemonė patiko vos mažiau. Tiesiog aš iš jos tikėjausi geresnio fiksavimo. Mano antakiai yra labai stori, labai ilgi, nespėju pakirpinėti. Išsitaršo į visas puses, todėl man norisi juos suklijuoti mano paliepta kryptimi. Ši priemonė padeda iššukuoti, šiek tiek fiksuoja, bet man tiesiog per mažai. Patiko papildomas šepetukas, ypač ta šerelinė pusė, su juo galiu antakius suglostyti. Negaliu pasakyti kažko blogo, bet skirtingai nei makiažo bazės – nekartočiau.

Apie tušą – ateityje, bet pirminė nuomonė – patinka.


Įvertinimas:

Bazė:

Gelis:

Naudinga: Produktus įsigyti galite Dio.lt. Makiažo bazė kainuoja 16.94 EUR. Gelis – 9.68 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).