Neseniai viena pažįstama paprašė skubiai patarti, kokia priemonė galėtų nors trumpam gerai sutraukti poras ir padaryt veidą gražų. Kadangi jos (na tos poros nelemtosios) pas mane labai didelės, na labai, atrodau kaip tų prinokusių padidintų mandarinų žievelė, tai visai norėčiau žinoti ir rekomenduoti priemonę, kuri bent kelioms valandoms visą tai paslėptų. Deja, nežinau. Yra tonikai, yra kremai, yra kaukės, kurios sutraukia poras. Yra makiažo bazės, kurios užpildo, bet tobulai jos veikia tik toms, kurių poros, tarkime vidutiniškai išsiplėtusios. Na, o aš vis ieškau. Žinoma, jau neblogai tai, kad kažkas bent truputį pagerina vaizdą, galiu gi būt ir netobula princesė, ane? Geriausiai čia pasitarnauja silikoninės bazės. Todėl draugei parekomendavau iš NYX (mat reikėjo greitai ir lengvai prieinamos), o tiems, kurie gali palaukti kol atkeliaus užsakymas, rekomenduočiau “Palladio”, pati labai norėčiau pamėginti “Smashbox”.

O šiandien pakalbėsiu apie “The Ordinary” produktą, kuris pro akis nepraslydo prasidėjus visam bumui. Atsakysiu ar rekomenduočiau jį.

Jau iš pavadinimo matosi, kad priemonė žada “bliurinti” ir glotninti.

Naudoti šią priemonę reikia prieš kreminę pudrą.

Tūbelė paprasta, dizainas būdingas visiems “The Ordinary” gaminiams, jei kelis laikote vienoje vietoje, tai lengvai galite supainioti.

Konsistencija man visai nepanaši į kitas bandytas silikonines bazes.

Produktas labiau primena tirštesnį kremą, užtepus ant veido nėra to glotnaus silikoninio jausmo. Tiesiog atrodo, kad užteptas drėkinamasis kremas ir tiek.

Na, o ant gerai sudrėkinto veido, pudros visada dengiasi lengviau. Turiu pasakyti, kad ir atrodo jos gražiau. Ypač tos probleminės, kurios man linkusios subėgti į poras. Ilgiau išsilaiko. Tad gal ir smagi būtų priemonė, jei bent kiek pamaskuotų, užpildytų poras. Deja, veido tekstūros nelygina nei kiek, arba lygina tiek pat, kiek kremas. Tai yra vistiek, kaip bežiūrėsi – nei kiek. 😀

Tad naudoti ir pirkti verta tik todėl, kad dailiau gula pudros (ypač jei turite šerpetojimų). Tačiau aš noriu, kad bazė atliktų šiokio tokio grunto paskirtį ir padailintų odos paviršių. Bent tam kartui. O tą daug geriau daro kitos, mano šio įrašo pradžioje minėtos, priemonės.


Įvertinimas:

Naudinga: Nusipirkti galite Diecem.com (4.90 EUR už 30ml), Victoriahealth.com (4.56 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.