Apžvalga: “Gosh” šešėlių paletė “Eye Xpression”, spalva “004 Four Elements”

Estimated read time 3 min read

Man atrodo, kad kiekvienas vyresnis nei 25 metų žmogus pradeda stipriau jausti, kaip smarkiai lekia laikas. Atrodo čia stebėjomės, kad spaudžiant speigui kompanijos skelbia pavasario naujienas, tik žiū, jau kovas įpusėtas. O aš visai paskendusi darbuose, bandau ne tik perprasti el. komercijos sistemą, bet ir pritaikyti ją savo poreikiams. Kas minutę kyla vis naujų sunkumų ir pirštai patys gūglėje jau renka klausimus. Vos spėju kavos išsivirti. Darboholiko ir darbo namuose derinio minusas yra tas, kad nėra laiko ribų. Atsikeli, paneri, o kai išneri jau miegoti reikia. Kažkas bent atsitraukia, kol nukeliauja iki ofiso :). O dar mano vyras išvykęs, tai net nėra priežasčių pakelti galvą. Vienintelis dalykas, kuris dar gali atitraukti mano dėmesį yra tinklaraštis, nes noras jums kažką papasakoti neblėsta. Kadangi plaukų/veido priežiūros produktų bandymai užtrunka daug ilgiau, tai pastaruoju metu blogą valdo dekoratyvinė kosmetika. Ir šiandien vėl pleptelėkime apie “Gosh” ir jų šešėlių kvartetą.

gosh eye xpression | Grožio blogas

Būsiu atvira – parduotuvėse manęs visai nepatraukia mono, duo, trio ar quattro šešėliai. Tiesiog, kaip žmogus, kuris gali gyventi be jų, aš mėgstu dideles paletes vien dėl jų gražumo, o ne dėl praktiškumo bei naudingumo. Labai panašiai yra su kanceliarinėmis prekėmis. Pavienis tušinukas ar dažų spalva manęs nesudomina, bet rinkiniai, akvarelės paletės…. nori akys, noriu aš. Taigi, promo nuotraukose pasirodžiusios “Gosh” devynių spalvų paletės niekada nepraslysta pro mano akis, o štai tos mažosios kažkaip neužkimba. Tačiau “Eye Xpression” ryškusis variantas “004 Four Elements” atkeliavo su pavasario naujienomis, tad kodėl gi neišbandžius?

gosh eye xpression | Grožio blogas

Pati paletė labai paprasta, plastikinė, neturi veidrodėlio, tačiau pakankamai tvirta ir neatrodo pigiai. Sakyčiau primena turėtą “Makeup Store” mono variantą.

SudėtisTalc, Mica, Ci 77499/Iron Oxides, Magnesium Stearate, Ci 77491/Iron Oxides, Synthetic Fluorphlogopite, Magnesium Silicate, Ethylhexyl Palmitate, Ci77742/Manganese Violet, Ci 77891/Titanium Dioxide, Glyceryl Caprylate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ci 77492/Iron Oxides, Silica, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide.

gosh eye xpression | Grožio blogas

Paletė sudaryta iš 3 matinių ir vienos blizgios spalvos. Šiame variante blizgioji yra ruda (nuotraukoje tolimiausia).

Turkio mėlynymo ir šiltai rusva su oranžiniu tonu spalvos yra pigmentuotos, byra tik imamos iš paletės, lengvai sklaidosi. Pigmentuotas bei puikus yra ir blizgusis atspalvis. O štai šviesiausia spalva vos matosi ant odos.

gosh eye xpression | Grožio blogas
Tepta šepetėliu, nenaudota bazė.

Rekomenduočiau bazę, nes spalvos linkusios apsitrinti. Aš pati šią paletę naudoju ne taip ir retai, bet tik dvi spalvas. Ryžą ir blizgią rudą. Man jos gražios, kokybiškos ir lengvai pritaikomos. Mėlynoji irgi nestokoja privalumų, bet tiesiog aš nemoku jos panaudoti, bijau atrodyti kaip turgaus babytė. Kai jau noriu ryškumo, tai renkuosi jau parodytus “Gosh” akių pieštukus. Visgi, kadangi esu išbandžiusi net tris kompanijos devynetuko paletes, galiu pasakyti, kad man jos patinka labiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kristiana” ir “Kosmada” parduotuvėse. Kaina apie 14 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    dolic

    Na man asmeniškai mėlyna irgi netinka, kaip su fanarais atrodo, bet gerai kontrastuoja su ta rudai ryža, patartina tepti plonu teptuku kaip kontūrą išoriniame krašte apačioj. O tą šviesią naudoti kaip pagrindą.

  2. 2
    Salomėja

    Dolic, tai suprantama, kam skirta šviesioji, bet nelabai ji kokia, geriau iš kitos paletės pagrindą paimti.

+ Leave a Comment