Na, draugės, ar paminėjote tarptautinę moters dieną? Vakar dėl šios progos pasijutau keistokai. Žinote, kažkaip aš mokiausi vaikinų kolektyve, po to dirbau vyrų kolektyve, vėliau dažniausiai arba viena, arba nedideliame vyrų kolektyve ir kažkaip pasimiršta man, kad atsidūrus tarp moteriškių gausos galiu susisprogdinti savo gyvenimo burbulus. Nuėjau vakar į pilates, ir prieš užsiėmimą trenerė paklausė ar visas jau vyrai pasveikino ir po to “paliūdėjo”, kad va neturim čia nė vieno, nėra kam sveikinti. Aš sakau, kad gi čia moterų moterims diena ir vyrai tik iš solidarumo tulpes dovanoja, kas yra žiauriai faina, bet nė kiek neprivaloma, nes šiaip čia yra mūsų garbė viena kitą sveikinti. Likau nesuprasta, o kalba pasisuko į darželio laikus. Ką gi… Visgi tos tulpės šaukte šaukia, kad jau pavasaris ir galime pašnekėti apie sezono naujienas iš “Gosh”. Kompanija lentynas papildė metalinių atspalvių pieštukais.

gosh metal eyes | Grožio blogas

Aš nesu tikra koks mano santykis su pieštukais. Vienais gyvenimo periodais visiškai nenaudoju, kitais būna įsikandu, kokį vieną ir nepaleidžiu iš rankų.

gosh metal eyes | Grožio blogas

Pieštukai pristatomi taip:

Vandeniui atsparus akių pieštukas yra švelnios bei kreminės tekstūros, todėl juo nesudėtinga nubrėžti tikslią akių liniją ar sukurti padūmavusį efektą. Jei liniją norėsite išretušuoti, tuomet tai darykite netrukus, kai paskirstote, nes po kurio laiko formulė tampa vandeniui atspari. Priemonės sudėtyje yra natūralių vaškų, kurie padeda pieštukui išlikti net 24 valandas, nesubėgti ir neatsispausti. Intensyvi spalva turi prabangaus metalinio spindesio.

gosh metal eyes | Grožio blogas

Man truputį kliudo, kad jie drožiami. Nedidelis trūkumas, bet aš labiau mėgstu išsukamus. Su tais drožtukais kartais nutinka taip, kad numoju ranka, nes tik pridrožiu košelės.

gosh metal eyes | Grožio blogas

gosh metal eyes | Grožio blogas

Priemonės minkštos, lengvai sklaidosi, bet tą reikia daryti greitai. Vandeniui atsparūs pieštukai tikrai yra atsparūs. Su rudu ir pilku viskas kaip ir aišku – universalūs atspalviai, juos nesunku panaudoti, galima tepti vietoje šešėlių, ar daryti pravedimus. O štai turkio spalva jau tikrai įdomi ir reikia pasukti galvą, kaip ją pritaikyti. Žinokite man visai prilipo variantas, kai tiesiog pravedu palei blakstienų liniją ir daugiau nieko akims nenaudoju. Na, išskyrus tušą. Dėl mano užritusių vokų, ta mėlyna spalva sužiba tik mirksint. Manau jei turėčiau normalius, tai jausčiausi per ryškiai pasidažiusi, o dabar gana subtilu, na lyg kyšantis ryškios kojinės kraštelis 🙂

gosh metal eyes | Grožio blogas

gosh metal eyes | Grožio blogas

Pieštukai tikrai atsparūs, jau sakiau. Tokia linija man atlaikė visą dieną niekur neatsispaudusi (be jokio pagrindo), kai tuo tarpu kartu naudotas vandeniui atsparus tušas paliko dėmių ant viršutinio voko.

Jei jums patinka pieštukai, ir “Gosh” siūlomos spalvos, tai rekomenduoju išmėginti. Jei tokio daikto savo dažymosi rutinoje nenaudojate, tai nemanau, kad mano apžvalga labai sudomins. Man pačiai keista, kad naudoju tą ryškų turkį, matyt pavasarinis spalvų badas!


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kosmada” ir “Kristiana”. Pieštukai kainuoja apie 8 eurus.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).