Na, tai kaip gyvenate? Jau penktadienis gi! Aš laikausi neblogai. Darbeliai, darbukai, taip pat daug skaitau. Orams atvėsus gal kiek mažiau, bet vistiek. Ir žinoma nemažai kiurksau kitų skaitytojų instagramuose. Ir supratau, kad tame bookstagrame jaučiuosi lyg su bikiniu įsiraučiau į bažnyčią kaime. Na rimtai. Ten visi tokie dvasingi. Žodį “knyga” rašo iš didžiosios, piktinasi, kad ant viršelio yra žodis “sušikome”, nes tai išniekina tokį taurų dalyką, kaip Knyga, pastoviai į storius deda kiekvieną stiliaus, vertimo ar redagavimo klaidą. Rašo, kad tokių knygų labai nemėgsta, bet vistiek jas ima iš leidyklų, o kai paklausi, tai kodėl, nes gi turime galimybę rinktis, pakoreguoja savo tekstą. Žinot, visada maniau, kad tik tarp beauty blogerių yra įtampa, kažkoks pavydas. Vėliau supratau, kad ne, nėra, tik vienas, maksimum du žmonės, daro visokias nesąmones ir imituoja intrigas, kurios niekams neįdomios, visi kiti arba draugiški, arba vieni kitų tiesiog nemato ir nenori matyti, o va knygų pasaulyje matavimosi b**iais gerokai daugiau. Taip, rašau negražius žodžius, nes kiek apsicukrinau šį rytą tame tobulame pasaulėlyje. Na, o kad jau apie cukrų, tai galime pereiti ir prie maisto temos. Tiksliau maisto plaukams. Kai “Garnier” išleido “Hair Food” kaukes, aš iškarto nusipirkau su makadamijomis. Paskaitykit apžvalgą, patiko man ji. Tada kompanija atsiuntė pamėginti papajinę, bet nesužavėjo manęs kvapas. Sunaudojau, nebuvo bloga, bet nesivarginau aprašinėti, nes pirmoji patiko labiau. Dabar gi mano rankose naujausias maistas plaukams – “Garnier Fructis Hair Food Aloe 3-in-1”.

Aprašymas:

Plaukų kaukė, kurios formulę sudaro 98 % natūralios kilmės sudedamųjų dalių, skirta normaliems ir sausiems plaukams.

Savybės:

Naudojama kaip kondicionierius / kaukė / nenuskalaujamas kremas.
Padeda išnarplioti susivėlusius plaukus.
Jūsų plaukai intensyviai drėkinami ir yra lygūs.

Naudojimas:

Kaip kondicionierių: ištepkite drėgnus plaukus, kad iš karto sudrėkintų ir išpainiotų susivėlusius plaukus jų neapsunkindamas.
Kaip kaukę: ištepkite drėgnus plaukus, palaikykite 3 minutes ir kruopščiai nuskalaukite. Jūsų plaukai intensyviai drėkinami.
Kaip nenuplaunamą priemonę: nedideliu kiekiu ištepkite vidurinę sausų arba drėgnų plaukų dalį.

Sudėtis:

Kam rūpi, sudėtį yra išnagrinėję KosmetikosDNR

Kaukė nėra labai tiršta, labiau tokio įprasto kondicionieriaus konsistencijos. Kvapas nenatūralus, bet malonus. Gana gaivus tas aromatas.

Išbandžiau visais trimis rekomenduojamais būdais:

Kaip kondicionierius labiau patiks normalių, plonesnių plaukų savininkėms. Mano kudlas tramdo sunkokai.

Kaip kaukė patiko. Laikau gana ilgai, bent 10-15 minučių. Tada plaukai tampa labai švelnūs, nors ir nebūna visiškai suglotninti, purumo nepraranda, bet pačias sruogas malonu liesti, atrodo slysta tarp pirštų. Galams vistiek reikia aliejuko, nepakenkia ir šiaip garbanų formavimo kremas. Tačiau jei turiu laiko, tai tikrai mielai naudoju būtent šią kaukę. 

Kaip nenuplaunama priemonė visiškai nepasiteisina. Plaukai atrodo, tarsi apsivėlę. Tam man daug labiau patinka kitas “Garnier” produktas su alaviju

Taigi, štai dar vienas kosmetikos gaminys, kurio kaina draugiška, graži pakuotė, nebloga sudėtis ir visai nieko pats poveikis. Tad tikrai negalime sakyti, kad tokių priemonių nebūna, ar ne?


Naudinga: rasite daugelyje parduotuvių, kur prekiaujama kosmetika, taip pat internete, pvz Pigu.lt. 390ml kainuoja apie 8,9 EUR, bet beveik visada kur nors taikoma nuolaida ir įsigyti galima už +-6 EUR.

Visi “Garnier” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).