“Essence” blakstienų tušas “Multi Action waterproof”

Mano įvertinimas: 1/5

Mano komentarai: Akcijos ir dovanos! Ar visada jomis susiviliojate? Perkate du, kad gautumėte trečią nemokamai? Aš jau išmokau susilaikyti ir atsisakyti dovanėlių, jei man jų nereikia, tuo labai nustebindama pardavėjas. Kaip tai nereikia, taigi nemokamai! Kur link suku? Gi šį tušą gavau beveik nemokamai, už visą vieną centuką, mat Eurokos parduotuvėje akcija: pirk “Essence” produktų už kažkiek ir gauk tušą už centą. Akimirką suabejojau, nes man visai nereikia tušo, bet gi po to pagalvojau, kad jei jau rašau tokį apžvalgų blogą, tai negi dabar imsiu ir atsisakysiu progos išbandyti ir čia papletkinti? Patys kalti, nes nepatiko man tas tušas.

Pliusai. Prie pliusų turiu priskirti paprastą ir žaismingą pakuotę. Man jau seniai patinka šios serijos Essence tušų išvaizda. Nieko brangaus, nieko imituojančio prabangą, bet kažkoks mielas tas buteliukas. Kadaise buvau užsikabinusi ir turėjau rožinį bei oranžinį. Patiko man jie tada, bet pastebėjau, kad ilgai panaudojus ima byrėti blakstienos.

Žinoma, pliusas yra ir kaina. Man regis tušas kainuoja apie 3 eurus ne per akcijas.

Dar vienas pliusas yra patogus šepetėlis. Ne per dideli šereliai, jokių įmantrybių.

Minusai: kaip žinia, jokia pakuotė negali išgelbėti jei turinys prastas. Visų pirma tai produktas smirda. Kažkokiu rūgusiu alkoholiniu kokteiliu. Ir jau ne pirmas essence tušas man taip.

Kitas gi minusas yra tušo poveikis. Man nepavyko juo gražiai pasidažyti. Blakstienas lipina.

Nuotraukose rezultatas po ilgų pastangų jį iššukuoti. Sakyčiau, kad kiti mano turimi tušai daug geresni (apie juos rašiau čia, čia ir čia), o jei turiu geresnių, tai ranka niekada neišsities link šio.

Be viso to dar ir byra jis vakarop. Nieko gero.

O gal bandėte ir jums patiko? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+.