Tailandietiškas akių tušas “Mistine Pro Long Big Eye Waterproof”

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Kaip man smagu papasakoti apie šiek tiek retesnį produktą! Šiaip linksma ir apie populiarius gaminius pliurpti, bet pripažinkim, kartais nuobodoka pasidaro kai 20 blogerių tą pačią savaitę morkas aprašinėja :). Iš pradžių “wow, kaip įdomu”, po to “oho, ir tavo nuomonė tokia/kitokia”, po to “mhm, jau girdėjau”, o dar po to tik “ir vėl”. Tad jūsų dėmesiui puikus, bet mažai žinomas akių tušas. Tikiuosi susigundysit ir taps populiariu :).

Jį atradau viename forume skaitydama temą apie azijietišką kosmetiką. “Mistine” tušas pas mane atkeliavo ne iš P. Korėjos (iš jos gi dažniausiai perkam visokius BB džiaugsmus), o iš Tailando. Ebay parduodamo produkto kaina yra apie 6 dolerius.

Štai kaip atrodo reklaminis paveikslėlis:

Sakyčiau nuteikia prabangiai, taip atrodantys tušai pas mus parduodami Kristianoje ir kainuoja tikrai ne 6 dolerius. Realybėje pakuotė irgi nenuvylė.

Sudėtis:

Tušo tūbelė tikrai sukelia prabangos jausmą. Puošta reljefiniu raštu ir neatrodo pigiai. Šepetukas nedidelis, iš vienos pusės riestas, iš kitos trumpesni šereliai.

Dažo puikiai. Man labai patiko. Bandžiau visaip čia jums nufotografuoti savo lėliškas blakstienas. Niekaip nepavyko rasti patogaus kampo arba sufokusuoti (jau tas selfinimas koks sunkus!). Bet šį tą gal įžiūrėsite.

Na man tai super! Klapt klapt. Paakių netepa. Per lietų sudrėko, bet neištepliojo. Su miceliniu vandeniu nusivalo labai lengvai. Neradau absoliučiai jokio trūkumo. Drąsiai galiu sakyti, kad tai geriausias metų tušas. Ne tik šių, bet ir anų metų. Rekomenduoju.

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.