“Eveline” blakstienų tušas “Extension Volume 4D false definition”

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Mane ištiko nelaimė. Netoli namų atsidarė “Martina” parduotuvė. Gerai, kad nedidelė, tad ir asortimentas menkesnis, nei pvz., toje, kuri yra Vilkpėdės bazėse. Ironizuoju, nes iš tiesų tai yra nelaimė ne man, o mano piniginei :). Tik užsukau pasižiūrėti kas gero naujoje parduotuvė ir ten stebuklingai liko 10 eurų. Ir čia su 20% atidarymo nuolaida. Ojoj. Kita vertus už tuos 10 eurų išėjo net 3 produktai: akių tušas, dantų pasta ir atstatantis kompleksas plaukams (ar aš galėčiau nenusipirkti ko nors plaukams? kurgi ne!).

Paplepėjau ir pirmyn prie tušo! “Eveline” kosmetiką jau esu išbandžiusi. Veidui, kūnui, nagams, bet ne dekoratyvinę, tad štai pirmoji ir tikrai vykusi mano pažintis. Gamintojo stende gausu tušų. Ir šioks, ir toks, tiesą sakant ėmiau ir pasirinkau pagal kainą ir pakuotės išvaizdą. Kainavo jis 3.28 eur – 20%, o tūbelė pasirodė “nepapiguškinė” ir smagiai nuteikianti dėl tos žalios spalvos.

Tušo kvapas silpnas (mane nervina kai jie smirda), šepetėlis silikoninis ir lankstus.

Dažytis lengva. O rezultatas man patiko, nes tušu blakstienos padengiamos plonai, jos nesulimpa ir atrodo labai ilgos! Aišku, padoriai nufotografuoti sunku. Varčiau varčiau akis ir štai:

Nusivalo lengvai. Tam naudoju micelinį vandenį. Nežinau ko dar norėt iš tušo? Gavau viską ko tikėjausi, o sumokėjau visai nedaug.

Daugiau apie produktą paskaityti galite gamintojo puslapyje.

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.