Pastaruoju metu esu įkritusi į nevykusių tušų duobę, to pasekoje jų turiu daug, nes vis noriu kito ir kito. Žinoma, truputį dramatizuoju, nes tarp turimų galima rasti visai padorių, tinkamų kiekvienai dienai. Tačiau aš noriu ko nors wow. Sakysite, kad gal kaltos blakstienos, kad to wow nesurandu, bet gi buvau radus. Labai man patiko tailandietiškas “Mistine Pro Long Big Eye Waterproof”, pigutis “Essence Multi-Action”, “Avon Super Extend Winged Out”. Kodėl ir vėl jų nenusiperku? Tailandietiško labai ilgai laukti reiktų, Essence nebėra, Avon reikia pirkti per platintojus, o ir šiaip visai neįdomu antrą kartą tą patį, kai tiek daug jų dar nemėginta. Pati kalta. Žinau.

Kadangi mane labai gerai nuteikė jau minėtas “Essence Multi Action” aš nesuabejojau puikiomis įvairių blogerių rekomendacijomis ir nusipirkau “Lash Princess”. Šis produktas dažnai minimas tarp mėgstamiausių pigučių. Tiesa, mane visada princesiški dalykėliai šiek tiek atstumia :), bet ši pakuotė labai nekliuvo, iškilus, lyg ir guminis raštas ant kotelio yra netgi patogus.

SudėtisAQUA (WATER), CERA ALBA (BEESWAX), PARAFFIN, CARNAUBA (COPERNICIA CERIFERA) WAX, ACACIA SENEGAL GUM, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, HYDROGENATED LECITHIN, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), AMINOMETHYL PROPANOL, MAGNESIUM SILICATE, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYIMIDE-1, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CI 77499 (IRON OXIDES).

Tušo šepetėlis riestas, dažytis nėra sunku.

Iš visos mano įžangos jau turėjote suprasti, kad nesu labai laiminga princesė. Gal dėl to, kad mėlyno kraujo neturiu? Nors rafinuotai balta kojų oda ir kelia tam tikrų įtarimų dėl kilmės 😀

Lipina blakstienas. Ir lipina jas tragiškai. Tiek būdamas šviežias, tiek po poros savaičių. Šiokį tokį padoresnį rezultatą galiu išgauti šukuodama sausu šepetėlių, bet papildomos terlionės ne man.

Ne kažką, tačiau prie pliusų galiu priskirti tai, kad bent jau netrupa ir netepa paakių. Nusivalo taip pat be problemų. Nėra princesiškumo manyje, tad nedžiugina.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Essence” produktais prekiauja “Drogas” ir “Eurokos”. Tušo kaina yra apie 3.79 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.